|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
23.7.2014 13:56:30   
UnaK
Hvala vam puno svima na odgovoru i na ljubaznosti.suprug i ja imamo 28 godina i meni do sad svi nalazi bili u redu ono osnovno sto sam radila..eto sutra javim sta nam je doktor rekao i sta cemo dalje..cula sam da ima u splitu i u sloveniji negdje da se radi pa jeste li u to upuceni je li ko tamo radio ili ima li gdje jos kod nas da je neko radio da nam prenese svoja iskustva..
Puno srece svima i zelim vam 1+1=3 :D

(odgovor članu pahuljica85)
Neposredna veza do poruke: 2776
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2014 11:48:08   
UnaK
Evo mene da se javim sta je bili kod doktora..bili smo jucer i rekao nam ke da nalaz ide ma bolje i da nam jos ne preporucuje da radimo nikalve oplodnje..rekao je da nastavimo koristiti terapije koje koriatimo i propisao nam je je profetil da muz pije sest mjeseci pa je li ko koristio od vas kakvo je vase misljenje..muz je pio 3 mjeseca proxid al nista nije pomoglo,citala sam sad malo po forumima i isto su misljenja podijeljenja i kao tesko ga ja nabaviti pa znate li vi gdje se ima kupiti,nama je rekao u tuzli u nekoj apoteci i kolika mu je otprilike cijena je li skuplji od proxida??

(odgovor članu UnaK)
Neposredna veza do poruke: 2777
   RE: Dr. Balić - Tuzla
29.7.2014 18:49:02   
nina 79
Evo cure da se i ja javim.Novim clanicama zelim dobrodoslicu i sto pre user posted image Kod mene i supruga nema nikakvi probleme,ali neda nam se vec 6 god.Pacijent sam dr Balica i zadovoljna sam sa njime.Sto se tice sestara i one su mi super,nikad nisam imala problema sa njima.Radila sam iui i nije uspela.Sad sam odlucila da idem na vto,al doktor i mm nisu za to,oni su za jos jednu iui.Pa videcemo na kraju sta ce biti.Krajem avgusta idem kod njih.

(odgovor članu UnaK)
Neposredna veza do poruke: 2778
   RE: Dr. Balić - Tuzla
30.7.2014 19:42:55   
nina 79

IZVORNA PORUKA: nina 79

Evo cure da se i ja javim.Novim clanicama zelim dobrodoslicu i sto pre user posted image Kod mene i supruga nema nikakvi probleme,ali neda nam se vec 6 god.Pacijent sam dr Balica i zadovoljna sam sa njime.Sto se tice sestara i one su mi super,nikad nisam imala problema sa njima.Radila sam iui i nije uspela.Sad sam odlucila da idem na vtf,al doktor i mm nisu za to,oni su za jos jednu iui.Pa videcemo na kraju sta ce biti.Krajem avgusta idem kod njih.


(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 2779
   RE: Dr. Balić - Tuzla
31.7.2014 10:34:45   
beba 83
Evo da se i ja oglasim.I ja sam pacijentica dr.Balic,zaista se nemam na sto pozaliti,istina da sam veoma kratko kod njih,ali za ovih par susreta ljubaznost je na nivou,sto se iskreno nadam da ce ostati i u buduce

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 2780
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.8.2014 11:48:14   
9months
Imam jedno pitanje za ženice koje su išle na folikulometriju u stimuliranom ciklusu...koliko puta se otprilike ide na folikulometriju...ovo pitam čisto da znam planirati sredstva.

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2781
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.8.2014 13:17:36   
AAvalon
Ja sam isla uglavnom na dvije ili tri folikulometrije... Vecinom tri. Naravno, ovo podrazumijeva da imam normalan odgovor na terapiju, jer je kod mene sve islo,optimalno. Ako slabo odgovaras na terapiju, onda se i stimulacija zna otegnuti, a samim time i povecati broj folikulometrija. Sretno user posted image

< Poruku je uredio AAvalon -- 28.8.2014 13:19:02 >


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2782
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.8.2014 13:23:29   
9months
Bila sam tri mjeseca na stimulaciji kod dr. Blitvić i O je bila spremna između 13 i 14 DC, tako da vjerujem da je to neki normalan odgovor na terapiju.

Hvala ti velika na brzom odgovoru user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2783
   RE: Dr. Balić - Tuzla
2.9.2014 11:58:42   
Twinkies04
9months draga....aavalonka ti je dobro rekla to je neki prosjek i zavisi bas kako reagujes na terapiju..ja sam zadnji ovaj ciklus bila na 4 folikulometrije...O je bila na 19-i dan,pa valjalo je to docekat,al ja sam imala taj dugi protokol zbog sigurnosti...planiraj ti 4,ako ne iskoristis sredstva jos bolje...user posted image user posted image
kad pocinjes abd sa stimulacijom??

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2784
   RE: Dr. Balić - Tuzla
2.9.2014 14:40:26   
beba 83
ja sam do sada isla na dvije folikometrije,sutra aBd idem na jos jednu i u subotu planirana punkcija,ali o detaljima cemo jos vidjeti na sutrasnjem pregledu.Tako da budu oko 3-4

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2785
   RE: Dr. Balić - Tuzla
2.9.2014 15:26:49   
9months
Hvala vam cure na informacijama....dođu malo poskupo te folikulometrije pa treba ipak planirati sredstva user posted image

Twinki, aBd planirala sam da počnem sa stimulacijom u mjesecu u kojem ću odraditi HSG i doktorica se s time slaže, čekam sada rezultate briseva i nadam se da neću imati dolje farmu nekakvu pa da ne mogu sljedeći ciklus na HSG user posted image user posted image

Jel kod tebe situacija šta bolja? Kada ti počinješ?

Beba 83, sretno draga user posted image user posted image
Na kakvoj si ti stimulaciji bila?

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2786
   RE: Dr. Balić - Tuzla
2.9.2014 17:16:30   
Twinkies04
Ahahaha.sto se ja tebi ismija fino.ahaha.cuj farmu.ahah.neces bona bice brisevi ok vidjet ces.hajde abd da uradis hsg pa krenes sa stimulacijom.
Aaa twinki je pocela vec ovaj put malo drugacije klomifen+merionali,da bogda da bude kakvog hajra od klomifena al eto picimo dalje.user posted image

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2787
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.9.2014 7:23:39   
9months
Eto vidjet ces da cu imati mali zooloski u brisevima
user posted image radila sam ih prosle sedmice u utorak i jos ne javljaju rezultate.
Znaci ti sada pijes klomifen, a nakon toga idu merionali...a prosli put si ako se ne varam korostila gonale??
Nisam jos upratila razlike izmedju tih lijekova...eto meni zadatka za surfanje po netu.
user posted image
Navijam jako jako da ovaj put to bude to!!! user posted image
Jel se ti cujes sa doktoricom pa ti ona kaze sta da pijes ili ti to sestrice jave?

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2788
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.9.2014 7:25:43   
9months
I da javim...jucer na 19dc lh trakica pozitivna
user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2789
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.9.2014 10:05:48   
Twinkies04
ahahah...luda si boga mi...ahaha..nemoj se ravnat po tome uopste koliko dugo ih cekas..nekad ima visa sila pa ne budu gotovi na vrijeme...user posted image user posted image
a uostalom iskoristices vaginalete i problem rjesen,jedino ako ne budu kod tebe kakve nove zivuljke s cim se jos nismo susrele...
sto se tice Lh trakica..ja ih ne radim nikad...jer mi uvijek budu pozitivne zbog povisenog LH...tako da ne uzdam se plaho u njih,al vecini zena stimaju...ko nema ovakvih problema...u svakom slucaju de se ti malo baci na posao ovih par dana...kad ti je vec trakica pozitivna...safataj cojka i opleti...user posted image user posted image
a prosli put sam samo merionale koristila....al brate dugo trajala stimulacija pa se sve nesto poremetilo bilo...user posted image

ma kakve sestrice ja dok ne cujem njenu potvrdnu ne pocinjem ni sa cim....oko terapije samo s njom pricam,a za ostalo mogu i sestrice proc...user posted image user posted image
hajd na hajr da bude sta ovaj mjesec....javi ziva bila kad budu brisevi

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2790
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 8:06:17   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: 9months

I da javim...jucer na 19dc lh trakica pozitivna
user posted image

user posted image user posted image user posted image ja nikad ne dozivjeh pozitivnu LH trakicu, osim kad sam piskila poslije stoperice da vidim da li uopste rade user posted image nadam se da si je pametno iskoristila user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2791
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 13:41:24   
beba 83
ja sam sutra aBd na punkciji pa cemo vidjeti kako ce se sve odvijati poslije,sto se tice stimulacije,bila sam na merionalu i centrotide

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2792
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 14:26:15   
9months
Brisevi sterilni, pozitivna Lh trakica pametno iskorištena user posted image
Kada dođe glupača, javiti se da dogovorimo termin za HSG.

Koliko ja znam, inače imam ovulatorne cikluse, ovo mi je prvi put da sam upratila da imam ovulaciju ovako kasno. I skoro svaki mjesec uredno pokrijemo plodne dane ali trudnoće nema...tako da se ne nadam ni ovaj mjesec.

Nek' ja nemam farmu user posted image

Aavalon, ti sad imaš dvije mrvice u pupi user posted image pozitivne i negativne trakice su hB iza tebe user posted image

Bebo, sretno sutra...javi kako si prošla user posted image

Twinki, raste li šta kod tebe? Kada ti ideš na prvu f-metriju? Jedva čekam da čujem kako napreduješ user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2793
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 14:37:34   
Twinkies04
9months nek si ti brezobrazala ovih dana...user posted image user posted image
rekoh ja tebi da ce brisevi biti u redu...hajde hb pa ne moras se oko toga zezati..abd jos hsg da uradis i gotova si.. spremna za boj...user posted image
imam jos sutra klomifen pa od subote merionale,najvjerovatnije da cu u ponedeljak kod dr,pa cemo vidjet kako ide,,jel sta poĆeralo il je corak....user posted image user posted image
beba83 sretno na punkciji i javi nam se da znamo kako si prosla...

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2794
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 19:55:41   
9months
Ihh Twinki kad poĆeraju k'o korov poslije kiše vidjet ćeš kako boli kad počnu pucati user posted image user posted image
Onda ti nije ni do akcije ni do ičega user posted image
Neću da čujem da je ćorak u ponedjeljak jesi čula? user posted image
user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2795
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.9.2014 21:19:59   
beba 83
hvala vam zenice,svakako da cu vam se javiti cim dodjem sebiuser posted image .9months ja sam radila hsg,dva puta nikakve boli,ali treci put,...gubila se od boli i sestra kaze dr.da ne nastavljamo dalje jer je vidjela da se gubim.tako da to nije uvijek isto i kod svake zene

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2796
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.9.2014 11:49:28   
Twinkies04

IZVORNA PORUKA: 9months

Ihh Twinki kad poĆeraju k'o korov poslije kiše vidjet ćeš kako boli kad počnu pucati user posted image user posted image
Onda ti nije ni do akcije ni do ičega user posted image
Neću da čujem da je ćorak u ponedjeljak jesi čula? user posted image
user posted image


viđećemo....:)))prijavicu ja odma nista se ti ne sikiraj....pa jbmu misa vise valjda i mene sunce ogrije nekad.....



_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2797
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.9.2014 9:20:27   
beba 83
evo meneuser posted image .Punkcija je prosla super,vise sam nego zadovoljna samim pocetkom,a vidjecemo sta ce biti u krajnjem ishoduuser posted image .
Izvadjeno je 15 jajnh celija,pa eto valjda se desi i user posted image poslije toliko jajascauser posted image

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2798
   RE: Dr. Balić - Tuzla
8.9.2014 10:50:34   
9months
Bebo, kod tebe baš puno jajnih stanica user posted image user posted image neka je sa srećom

Twinki, sretno ako ideš danas user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2799
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 11:11:05   
beba 83
evo mene opet zeniceuser posted image .Danas idem na transfer,pa vidjecemo sta ce biti dalje,hocemo li se zalijepiti ili neuser posted image .ABd bice to sve u redu....

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  110 111 [112] 113 114   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *