|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 11:43:52   
AAvalon
beba83 sretno na transferu, navijam da se mali embriji cvrsto prikaze za mamicu, i da se drze do delozacije 9 mjeseci kasnije user posted image user posted image user posted image

Jesu li ti rekli koliko se oplodilo? Koliko ce ih vratiti? Koji dan?

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2801
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 11:51:37   
beba 83
rekli su mi da se oplodilo 10,a danas je 5.dan,kada ce ih i vratiti.i ja se iskreno nadam da ce se cvrsto zalijepiti ....

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2802
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 11:53:19   
beba 83
zaboravih napisati da mi je dr.rekla da ce jednu vratiti,mislim da je jedna ali da ce biti vrijednauser posted image

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2803
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 12:04:53   
AAvalon
5.dan, znaci blastocista vec user posted image user posted image user posted image jedna ti i treba, navijam da bude veliki borac. Jel ostale zamrzavate?
I ja imam danas pregled kod dr Dele, vec me uhvatila nervoza user posted image

< Poruku je uredio AAvalon -- 10.9.2014 12:05:52 >


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2804
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.9.2014 15:01:29   
9months
Sretno vam objema user posted image


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2805
   RE: Dr. Balić - Tuzla
11.9.2014 10:47:58   
beba 83
AAvalon kako je prosao pregled? Ja sam i dr.odradili sve sto je u nasoj moci,sada je sve ostalo u Bozijim rukama....ABd bice to sve u redu..Sada je period cekanja,pa cemo vidjeti sta ce biti za 14 dana,do bete....user posted image
A planirali smo i zamrznuti,samo ne znam ni sama koliko i sta?Dr.kaze da mogu cak i 6 da zaledimuser posted image user posted image

< Poruku je uredio beba 83 -- 11.9.2014 10:50:02 >

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2806
   RE: Dr. Balić - Tuzla
11.9.2014 12:31:55   
AAvalon
beba83, nadam se da ce blastica biti borac i da ces se preseliti na trudnicke forume user posted image user posted image user posted image  a zamrzni sve sto mozes, ako mozes ikako finansijski svih 6, jer onda imas za kasnije. hem ne moras ponovo prolaziti postupak stimulacije koji je tezak za organizam, vec te samo malo pripreme za transfer, hem su to tvoje potencijalne bebe - nikad ne znas koja se moze izboriti da dodje na ovaj svijet. u zadnje vrijeme imamo jako puno trudnica i na forumu i mimo njega iz FET-ova, koje i nisu uspjele iz friskih ciklusa. samo ti njih sacuvaj ako ikako mozes user posted image  ali u svakom slucaju sretno u ovom ciklusu!!!

moj pregled hB dobro prosao, bebe napreduju, a bome i mama, pa mi je doktorica uvela malo restrikcija za debljanje do sljedeceg pregleda user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2807
   RE: Dr. Balić - Tuzla
11.9.2014 16:36:37   
beba 83
Pa sta da ti kazem....bas i nisam u situaciji da sve zaledim,ali zaledicemo nesto.drago mi je da si ti i bebe dobro,samo naprijed.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2808
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 7:30:51   
9months
Cestitam Aavalon na urednoj kontroli..bas mi je drago da je sve ok.
Beba zelim ti puno srece...da uskoro ugledas trocifrenu betu
user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2809
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 9:35:34   
beba 83
hvala vam,a i ja se sada nadam da ce biti ok,ali najsigurniji cemo biti za nekih 10-ak dana do tada cekanje.....user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2810
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 11:49:31   
beba 83
sada sam dosla iz ordinacije,totalno razocarenje,doktorica je zena potpuno na mjestu,ali on....nemam rijeci,sreca pa sam imala lose iskustvo s njime kada sam postupak zavrsila.sve pohvale za nju,i da nije nje vjerovatno ni oni ne bi imali takav rejting.morala sam ovo podijeliti s vama jer sam malo povrijedjenauser posted image

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2811
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 11:50:58   
malena27 RR
Bebo za dr. kazu da je malo kretenast prema pacijenticama, ali cuj, tvoja blastocista je kod svoje mami u pupi i cuvaj nju...nemoj da te opterecava njegovo ponasanje...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2812
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 12:02:02   
beba 83
Pa pokusavam da se kontrolisem i samo o tome razmisljam da samo sebi mogu naskoditi,ali k'o zene,lakse je kada to s nekime podijelimo. I ja sam cula takodjer da je on odbojan,ali dok ne osjetis na svojoj kozi nesto i ne vjerujes u sve...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2813
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 14:08:10   
Twinkies04
Beba83 draga ja sam juce aavalonki bas pricala,jednom smo se mi sreli,nije mi bilo doktorice pa morala kod njega.....meni je odrzao govor i bio bas ono grub i arogantan...a ja nista.. zaboli me kad sam izasla ko da nisam ni pricala s njim...nisam mu zamjerila nista vjeruj,on je jednostavno takav to znam....al brate ne moze se niko poredit s dr.delom,zena jedna po jedna...ja je mnogo volem...user posted image user posted image

da vi znate zene kakva nam je aavalonka lijepa...ihhh...ja ljepse trudnice nisam vidjela...user posted image user posted image

9 months dokle si ti stigla...kolko jos do hsg-a?

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2814
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 14:18:01   
beba 83
Ja sam istina kratko njihov pacijent,ali nisam uopste pokazivala uznemirenost pred njim nego kada sam izasla izbrojala sam mu se u sebiuser posted image .
user posted image za aavalonka

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2815
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 14:45:20   
Twinkies04
ma ko ga sisa tamo user posted image ....nemoj se ti nama sikirat...mi navijamo ovamo da se ta blastica fino ugnijezdi abd...opusti se,odmaraj,uzivaj..user posted image

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2816
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 14:55:39   
9months
Ja se do sada nisam susretala s doktorom i nadam se da se i neću susresti s njim...i ja sam čula da je jako odbojan.
U svakom slučaju, ko ga šiša user posted image user posted image user posted image bebo nemoj se opterećavati ni pod razno user posted image

Twinki, čekam da ova moja dospođa mjesečnica pravo dođe pa da se naručim na HSG, pretpostavljam da će to biti za neke dvije sedmice user posted image
Jedva čekam...kako si ti draga? Hoćeš li uskoro postati kao supermen kada ojačaš imunitet user posted image



_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2817
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:05:48   
malena27 RR
Otresla bih ja njega k'o malu rakijicu...
Cure, furajte svoj fazon...i ne mislite na njega ako je tako nesladak user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2818
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:06:26   
anandi
Evo malo i mene na temu, duuugo nisam bila. Vidim ima i novih clanica, dobro dosle.

beba83 zelim ti puno srece i da aBd ugledas user posted image

Avalon isto vazi i za tebe . Sad poveza da si nam user posted image ako dobro shvatih user posted image cestitam ti od srca.

Twinkies sta ima kod tebe, kakva je situacija?

Vidim pricate o doktoru, i ja sam njegov pacijent. Tacno je da je malo cudan, ali je izuzetan doktor. Na mom prvom pregledu zbog njegovog ophodenja izbrojala sam mu se user posted image i od tada imamo korektan odnos. Dugo nisam bila na pregledu tako da razmisljam da se vratim kod doktorice.


(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2819
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:15:55   
beba 83
Hvala anandi.Moja kolegica je takodjer imala negativno iskustvo s njime i otisla je u drugi grad da radi VTO.Koliko treba vremena da prodje od transfera da bi se neke tegobe ili promjene pocele desavati?Znam da je za mene jos rano,aliuser posted image ,luda glava....user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 2820
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:32:34   
malena27 RR
bebo, rano je jos...citaj, setaj, opusti se koliko je moguce, izadji s dragim na kaficu....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2821
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:39:20   
Twinkies04

IZVORNA PORUKA: 9months

Ja se do sada nisam susretala s doktorom i nadam se da se i neću susresti s njim...i ja sam čula da je jako odbojan.
U svakom slučaju, ko ga šiša user posted image user posted image user posted image bebo nemoj se opterećavati ni pod razno user posted image

Twinki, čekam da ova moja dospođa mjesečnica pravo dođe pa da se naručim na HSG, pretpostavljam da će to biti za neke dvije sedmice user posted image
Jedva čekam...kako si ti draga? Hoćeš li uskoro postati kao supermen kada ojačaš imunitet user posted image



hajde abd jos malo eto pa da krenes sa stimulacijama,mogu mislit da jedva cekas..user posted image

ahh twinki je ko topic vjeruj,super se osjecam....a nemoj se zacudit ako ti proletim ispod prozora ahahahahuser posted image user posted image user posted image

anandi nista kod mene sve po starom,al dobro je nek ne ide na gore ja sam zadovoljnauser posted image
sta je s tobom?nema te nikako?

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2822
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 15:47:49   
anandi

IZVORNA PORUKA: Twinkies04


IZVORNA PORUKA: 9months

Ja se do sada nisam susretala s doktorom i nadam se da se i neću susresti s njim...i ja sam čula da je jako odbojan.
U svakom slučaju, ko ga šiša user posted image user posted image user posted image bebo nemoj se opterećavati ni pod razno user posted image

Twinki, čekam da ova moja dospođa mjesečnica pravo dođe pa da se naručim na HSG, pretpostavljam da će to biti za neke dvije sedmice user posted image
Jedva čekam...kako si ti draga? Hoćeš li uskoro postati kao supermen kada ojačaš imunitet user posted image



hajde abd jos malo eto pa da krenes sa stimulacijama,mogu mislit da jedva cekas..user posted image

ahh twinki je ko topic vjeruj,super se osjecam....a nemoj se zacudit ako ti proletim ispod prozora ahahahahuser posted image user posted image user posted image

anandi nista kod mene sve po starom,al dobro je nek ne ide na gore ja sam zadovoljnauser posted image
sta je s tobom?nema te nikako?


Ja sam stala s borbom poslije druge IUI, naime mama mi zaglavila bolnice 4 maja, kod nje visila svaki dan i nazalost 22 avgusta umrla user posted image Tu i tamo sam znala uletiti u cekaonicu i to je to. Sad sam bolje pa sam na rr.
Sto se tice akcije bilo je da se moze na prste nabrojat user posted image ali evo ovaj mjesec kasni 4-ti dan. Nisam radila testic jer ne vjerujem da se sta zakacilo, prije da ce biti od stresa. Ako ne procuri do ponedeljka piskim.

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2823
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 16:17:33   
Twinkies04
draga anandi primi moje saucesce nisam znala za mamu..iskreno zadnji put kad smo pricale mislila sam da ce se oporavitiuser posted image user posted image

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 2824
   RE: Dr. Balić - Tuzla
12.9.2014 20:54:36   
nina 79
O cure ima vas.ANANDI moje saucesce za majku.Nisam ulazila u cekaonicu i ovde pa nisam znala.Ja sam pacijent doktora i on je meni super,nikad nisam imala neku neprijatnost.Meni je bitno da on radi perfektno svoj posao,a kakav je covek to me ne zanima.Dragim curama koje cekaju da im dani sto pre prodju i da ugledaju user posted image ...

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *