|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Peglate li kosu
18.2.2009 22:41:55   
Ummuisa
baš sam htjela kupiti peglu za kosu, pa me zanima jel vi peglate kosu, kakvi budu rezultati, jel treba neka specijalna pegla da bi bilo efekta ili vam pomaže i neka koja nije baš skupa... Eto vaša iskustava molim..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Peglate li kosu
18.2.2009 22:51:30   
stella
Ummusa ja ti stim imam pregrst iskustva.
Ako mislis kosu samo peglati bez predhodnog feniranja efekat koji ce dobiti je kao da ti je ispucala kosa.Ja sam kupovala i jeftine i skupe pegle.Al efekat je skroz los.
Al eto ti opet znas najbolje sta ces.
Dok je kosa kraca to na nesto i lici a sto je duza sve je losija frizura.
Ja sada kad perem kosu kuci ostavim kovrdzavu a kada hocu ravnu onda idem  u frizerski salon.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Peglate li kosu
18.2.2009 23:14:38   
Ummuisa
ma meni je  nije nimalo kvrdžava kosa, al eto ja htjela da je još više poravnim user posted image , pa mi se ne kupuju neke skupe...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Peglate li kosu
18.2.2009 23:17:53   
anitaMO
ja imam odavno peglu ,a peglam kosu kako kad.prvo je izvučem na četku pa onda peglam.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Peglate li kosu
18.2.2009 23:40:18   
Amrino
Ummuisa draga- eno dacu ti ja svoju user posted image . Nije doduse neka...mislim da je Birina...Mozda sam je jednom koristila i nikad vise.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 18.2.2009 23:41:46 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Peglate li kosu
18.2.2009 23:43:36   
mnn
peglam kosu ponekad, kupila sam prije nekih par mjeseci peglu od philipsa za kosu...dobra je...ali meni se neda svaki put peglati pa je samo osušim uz četku.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 1:28:14   
camm
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ummuisa draga- eno dacu ti ja svoju user posted image . Nije doduse neka...mislim da je Birina...Mozda sam je jednom koristila i nikad vise.


isto ij a imam birinu s nekim dodacima jednom je koristila.


a cula sam u cmu da imaju dobre pegle za kosu
povoljne su, a imaju nekog efekta,to mi je rekla  prijateljica
ona stalno pegla kosu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 1:47:32   
Nunichi
Peglala rowentinom peglom dok sam imala sta user posted image user posted image
Osisala se i uzela onu cetku sto se sama vrti ja izuma dobrog user posted image user posted image isto rowenta.
Mada sam krace osisana,ali opet ne mogu je samo onako osusiti jer je bas ravna,treba je malo nadramit sto bi rekli. user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 1:51:17   
mala curica
Moja kosa je pravo cudo user posted image
Vanjski dio kose mi je skroz ravan,a
unutrasnji dio kovrdzav,sve "lokna" do "lokne" user posted image
Pa ni sama ne znam sta da koristimuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 2:58:39   
stella
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

ma meni je  nije nimalo kvrdžava kosa, al eto ja htjela da je još više poravnim user posted image , pa mi se ne kupuju neke skupe...

Onda ti je najbolje made in Chinauser posted image al stvarno,imala sam jednu od 15km dobro je sluzila dok mi je bila kratka kosa.Ja sam kupovala i na paru ,ma sve bezveze,dok frizerka ne izvuce cetkom,jalov posaouser posted image
al to ti je cijeli proces oko toga,ja ti nebi preporucila,jer i puno steti kosi,al ako bas hoces onda rijetko koristi.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 6:23:50   
leli§
da rezultat peglanja kose ne bi bio katastrofalan.... pazljivo izaberi peglu... obavezno neka bude keramicka.. ja imam braunovu i prezadovoljna sam. remington je izbacio u prodaju nova uvijace sa teflon povrsinom ali ne znam je li imaju takve i pegle... ja mislim da je bolje uloziti u kvalitetnu peglu nego poslije zaliti za kosom...i to je nesto sto ce ti trajati

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 7:53:21   
mamy Sabina

Ako mislis kosu samo peglati bez predhodnog feniranja efekat koji ce dobiti je kao da ti je ispucala kosa.Ja sam kupovala i jeftine i skupe pegle.Al efekat je skroz los.
.





Potpisujem stellu,kosu samo ispeglati ako se predhodno ne isfenira nema efekta.
Mene frizerka ispeglauser posted image ,predhodno mi isfenira kosu
Imam i kući peglu,nije neka bjesna marka,kupljena u CM-u,samo bačene pare u mom slučaju.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 8:05:43   
Emina*
Ja imam nekakvo cudo od rowente sa kamaru nekih nastavaka..
Koristim samo u nekim specijalnim prilikama, mrsko mi user posted image   user posted image
Ako mene pitas, meni je bolja ona cetka od rowente
koja se vrti i fino isfenira kosu...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 10:28:39   
Ilhana RR
Ja peglam skoro svaki put kad je operem... i super rezultat bude... koristim najjeftiniju peglu koju sam mogla naci marke Melissa i predobra je stvarno... imam i Philipsovu ali bezveze... ali ta je ona multifunkcionalna... sa vise raznih spravica... za frckanje je super ali pelga katastrofa...

Ovako izgleda i kostala je 14 KM
user posted image

a moja zaova ima dole je kupljena a isto je predobra... mislim da je platila oko 25 KM...

user posted image





_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 11:08:24   
lotos
ja sam jedno vrijeme konstantno peglala.. dok mi kosa nije ispucala dzabe zastita u vidu spreja ... sad mi ne pada na pamet...mrsko mi.. imala sam neku slabiju i nije bio isti efekat kao sa jacom..imas oko 30 KM mislim da je ova jaca

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 11:28:39   
andji
Imam jako loša iskustva sa peglom,2 puta sam s eu životu ispeglala,prirodno valovita i duga kosa do polovine ledja,i odmah posle pranja sam uočila koliko ju je pegla isušila i iskrzala,ispucani vrhovi.....i nisam nikad više-.....moja prijateljica se isto žali a ima kraći paž i ravnu kosu,i samo je htjela malo da je popravi,i isto ju je dobro oštetila...mislim da je feniranje zakon,kad mogu,tj. kad m ubijedim da čuva sergeja odem i isfeniram se i merakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 12:45:26   
mamyca
Kako kad,iskreno prije sam cesce peglala a sada mozda jednom,dva put mjesecno,vise to pustim frizerki da odradiuser posted image .Ali ja kad operem kosu,ostavim je samo malo mokru i onda peglem,i tad mi kosa bude drama,znaci prethodno je ne feniram.Peglu sam kupila prije 3,4 godine u trznom,mislim da sam je platila nekih 30,40 km,i sad je kao nova.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 13:52:24   
HannaS
Moja kosa je kovrdzava i ove jeftinije pegle nemaju nikakovog efekta,imam cak dvije pegle koje mi bezze smetaju.Ne mogu ispeglat moju kosu.Pa me zanima jel ima neko kakvu preporuku za peglu?Cak mi ni frizer ne moze ispeglat kosu,ako nema dobru peglu,iako je predhodno izvuce na cetku.Nekako izgledam kao one starije zene kada dodju od frizera,napuhana,okrugla frizura.Nikako ravna.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 17:08:33   
Visnja RR
moja kosa ima nekih loknica iako nije kovrdzava ...ja to rjesim najvecim mogucim samoljepljivim viklerima... uvjem cvrsto kosu na njih i lijepo izravnam kosu... kosa treba biti skoro suha kad je uvijem...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Peglate li kosu
19.2.2009 17:31:18   
žana o8
Meni frizerka pegla kosu , al je izvlači na četku. Ne koristi peglu, al jadnici ruka otpade, kosa mi je em gusta , em kovrđava.Ja idem frizeru jednom sedmično i ona mi opere kosu i isfenira - ispegla, i rahat sam sedmicu dana.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Peglate li kosu
22.2.2009 22:46:21   
SelmydZany
Ja isto imam neku obicnu,ne znam ni koja je marka...inace nikad nisam koristila peglu jer mi je kosa ravna....ali nedavno sam stavila prelom,pokajala se i sad peglam....otpadne mi ruka dok ispeglam....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Peglate li kosu
22.2.2009 22:50:19   
maslačak82
Rijetko, al više neću, prije koji mjesec žurila i malo pojačala temperaturu da brže popeglam i izgorila ju, kad sam ispeglala ona super, ja operem ona metla!
I uzmem i oderežem user posted image jedno 10cm.


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Peglate li kosu
23.2.2009 13:53:07   
HannaS
Maslacak koju peglu koristis?Mene zanima da li su dobre te pegle kod kojih mozes pojacavat temperaturu!

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Peglate li kosu
24.2.2009 7:08:21   
bebbe RR
Ja imam veoma dugu i gustu kosu koju vec godinama poslije svakog pranja, ukoliko je sama operem, i peglam, a kosa mi je zdrava i jaka i dalje. Moja pegla je Remington, ima one neke posebne plocice i da se regulisati. Prezadovoljna sam. Prije sam imala dvije, obje obicne, i niti odjedne nisam nista imala, osim nezdravog izgleda kose. tako da je moje iskustvo da je bolje kupiti kvalitetniju.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Peglate li kosu
7.3.2009 20:06:10   
manuela RR
Ja redovno peglam kosu i to Braunovom peglom koja uma zastitne jone(toplo preporucujem)i kosa mi je super.
Ne feniram je prije peglanja jer nemam potrebe,kosa mi je prirodno poprilicno ravna.
Ja sam zadovoljna kako mi kosa izgleda poslije peglanja,ne izgleda uopste ko da je ispucala,a jos imam plavu dugu kosu.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *