|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
11.10.2009 14:11:09   
minica81
user posted image user posted image user posted image kako mi je žao male sumejeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
11.10.2009 14:38:10   
bebica89
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sve me nesto u grudima pritišce ,,a nemogu da zaplacemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Allahu dragi olakšaj sumejicinim roditeljima,da sto lakše podnesu ovu bol..amin,jer stvarno je veliko iskušenje,Allahu dragi sacuvaj mene i ostale od ovakvog iskušenja.amin

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
11.10.2009 14:42:17   
Hocu bebu
Nek je rahmet njenoj nevinoj dusi i nek joj dragi Allah dz.s.podari lijepi dzenet
user posted image user posted image Tako sam tuzna user posted image iako ih ne znam , mogu samo zamislit kako je roditeljima... Sacuvaj Boze

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
13.6.2013 17:40:55   
krofnica 2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
13.6.2013 18:01:44   
bebaa
uhh šta reći....baš mi je žao....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu krofnica 2)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *