|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
7.10.2014 15:08:57   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Amra 25

imam jedno pitanje koje me bas zbunjuje ako sam recimo 5+4 tt jel se to racuna kao 5-a sedmica ili 6-ta ?? stvarno mi to nije jasnouser posted image



Racuna se kao 6 sedmica jer si 5 zavrsila i usla u cetvrti dan seste sedmice user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Bolovi u stomaku
8.10.2014 5:16:40   
BebeLina
Logicno da nas bolovi u stomaku najvise izlude, jer odmah pomisljamo na najgore... Sada, u 36 sedmici trudnoce, naucila sam da ih osluskujem i prepoznajem... Mislim da sam osjetila sve "vrste" bolova u stomaku i ispostavilo se da je svaki bio normalan, hvala Bogu...

Bolovi u dnu stomaka (bez istovremenih bolova u krstima!!!) su mi bili toliko zestoki da sam se uputila u bolnicu, jer su mi ukljestili desnu nogu. Tacnije, to je bio bol u desnom jajniku. Kad sam je pojavila svom doktoru umirio me bez pregleda, jer je po simptomima (koje slikovito opisem svaki put) zakljucio da se radi o upali mokracnih kanala i preporucio mi caj od brusnice. Pomoglo je.

Bolovi u dnu ledja su mi takodjer bili normalni i podnosljivi. Nisam se mnogo udebljala (do sad nekih 12 kg), i logicno je da se stvara pritisak na kicmu...

Bolovi ispod rebara.. Uh, ubjedljivo najgori.. I sad ih imam. Pogotovo na desnoj strani na ledjima. Tacno osjetim kao da ce mir ebra popucati. Medjutim, shvatila sam i kad i zasto se javljaju. To zaista i jeste pritisak od sirenja, tj. od nedostatka prostora. Javljaju se kad se najedem (a to je cesce nego bih smjela :) ) tako da sam nasla nacin da se i s tim izborim. Jedem jaaaaako malo, ali cesto, pa je stanje bolje. Doduse, veceras sam pravila tako dobar grasak i najela se, misleci da ce sve biti ok, ali odmah je pocelo da mnogo boli. Masaza je maaalo pomogla, ali nista dok se nije svarilo...

Znam da je najbolje posavjetovati se s doktorom, ali ne znaci da je svaki strucan (vjerujte, iz iskustva govorim, jer nosim djecaka kojeg sam trebala "ocistiti" u 6 sedmici trudnoce). Slusajte svoje tijelo i pratite sta vam govori...
I nazalost, niej svaki bol bezazlen... Prvu i drugu trudnocu sam izgubila, a ni dlaka s glave mi niej falila niti me ikada ista zaboljelo... Dakle, pravila ne postoje... Svoja iskustva vam napisah gore...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2014 16:08:24   
luela
Evo i ja sa jednim cudnim simptomom.17+5 i imam bol u donjem desnom dijellu stomaka koji uslijedi nakon praznjenja stolice i traje taj dan ili pola dana kao periodicno tupo ziganje.zaboli me nekad u tom vremenu kad sjednem,kao negdje u debom crijevu ili kad dizem desnu nogu.inace u zadnje vrijeme,zadnju sedmicu ili malo vise patim od zatvora i tvrdje stolice.ima li ko iskustva?dr na teleon je rekao da moze biti od mokracnog mjehura ali s tim sam imala problema mnogo puta prije i nije to taj osjecaj ipak.

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2014 16:52:09   
BebeLina
Luela, ja sam imala isti simptom. Sad sam u 39. sedmici trudnoce, i ne mogu se sjetiti kad su me uhvatili ti bolovi na desnoj strani. Uglavnom, ja sam isla doktoru, jer sam se bila uplasila. Ali nije nista opasno. Mokracni kanal se maaalo upalio. Kad sam pocela s cajem od brusnice, sve je proslo. Tako da, ne sekiraj se, uzivaj u trudnoci. I ne ocekuj da te nista ne boli, ipak smo mi u drugom stanju :)

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2014 17:31:31   
luela
Hvala puno na odgovoru.ujutro cu odnijet urin i kupit brusnicu. :) ja inace sa eserihijom kuburim cijeli zivot i odmah je osjetim kad je ona ali ipak cu provjerit.ginekolog kaze da kontrakcije bole kao obruc i da ovaj bol nema veze sa bebom.pa valjda i nema.vidjecemo urin,danas sam bezbroj puta bila u wc :)

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Bolovi u stomaku
31.12.2014 10:50:31   
u iscekivanju
Pozdrav svim trudnicama i mamama! Ja sam u 23. sedmici i citala sam da je najbolje lezati na lijevom boku, taj polozaj je najbolji za bebu. Medjutim meni nikako ne odgovara kada lezim na lijevoj strani. Odmah me pocne boliti stomak. A na ledjima i desno sve ok. Na pregledima sve uredno nema hvala Bogu nikakvih problema. Da li neko dijeli moje iskustvo?

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
31.12.2014 17:06:32   
Newlife_80
Drage moje žene, ne znam kome da pišem nego vama, i sa vama podijelim svoju neizvjesnost i strah. user posted image Evo o čemu se radi, osjetim povremeno probadanje ili "žiganje" u stomaku, češče dole i na desnoj strani, mada na nekada i više gore. Izludi od straha, juče sam malo više bila na nogama, pa možda je i od toga. Ne daj mi Bože da mojoj mrvici nešto bude, nikada sebi ne bih oprostila, odmah bih mislila da sam ja kriva. Inače, od terapije mi je propisano mirovanje, nekad napišu strogo a nekad samo mirovanje, mada u razogovoru mi je doktor rekao, a i još dokotorica Aida u BS Poliklinici, da ne mora biti baš strogo i da mogu povremeno prošetati. Inače, trudnoću mi vodi dr. Deković i dr. Lokmić u Domu zdravlja na Vojničkom. Takođe, pijem dabroston, MG i primam na treći dan progesteron injekciju. Da li da sačekam još da vidim hoće li se ovo smiriti ili da odmah idem na GAK, šta vi misliite? Vidim da vas je dosta imalo ovo probadanje. Ja sam ušla u 15 sedmicu. Strah me da idem odmah na GAK, znam da je glupo ali odmah se bojim da će mi nešto najgore reći. Ležala sam gore u 9 sedmici zbog krvarenja i to je hvala Bogu prošlo. Molim vas da mi napišete vaše misljenje. ljub, ljub

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Bolovi u stomaku
31.12.2014 17:07:40   
Newlife_80
Drage moje žene, ne znam kome da pišem nego vama, i sa vama podijelim svoju neizvjesnost i strah. user posted image Evo o čemu se radi, osjetim povremeno probadanje ili "žiganje" u stomaku, češče dole i na desnoj strani, mada na nekada i više gore. Izludi od straha, juče sam malo više bila na nogama, pa možda je i od toga. Ne daj mi Bože da mojoj mrvici nešto bude, nikada sebi ne bih oprostila, odmah bih mislila da sam ja kriva. Inače, od terapije mi je propisano mirovanje, nekad napišu strogo a nekad samo mirovanje, mada u razogovoru mi je doktor rekao, a i još dokotorica Aida u BS Poliklinici, da ne mora biti baš strogo i da mogu povremeno prošetati. Inače, trudnoću mi vodi dr. Deković i dr. Lokmić u Domu zdravlja na Vojničkom. Takođe, pijem dabroston, MG i primam na treći dan progesteron injekciju. Da li da sačekam još da vidim hoće li se ovo smiriti ili da odmah idem na GAK, šta vi misliite? Vidim da vas je dosta imalo ovo probadanje. Ja sam ušla u 15 sedmicu. Strah me da idem odmah na GAK, znam da je glupo ali odmah se bojim da će mi nešto najgore reći. Ležala sam gore u 9 sedmici zbog krvarenja i to je hvala Bogu prošlo. Molim vas da mi napišete vaše misljenje. ljub, ljub

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
31.12.2014 17:08:18   
Newlife_80
Drage moje žene, ne znam kome da pišem nego vama, i sa vama podijelim svoju neizvjesnost i strah. user posted image Evo o čemu se radi, osjetim povremeno probadanje ili "žiganje" u stomaku, češče dole i na desnoj strani, mada na nekada i više gore. Izludi od straha, juče sam malo više bila na nogama, pa možda je i od toga. Ne daj mi Bože da mojoj mrvici nešto bude, nikada sebi ne bih oprostila, odmah bih mislila da sam ja kriva. Inače, od terapije mi je propisano mirovanje, nekad napišu strogo a nekad samo mirovanje, mada u razogovoru mi je doktor rekao, a i još dokotorica Aida u BS Poliklinici, da ne mora biti baš strogo i da mogu povremeno prošetati. Inače, trudnoću mi vodi dr. Deković i dr. Lokmić u Domu zdravlja na Vojničkom. Takođe, pijem dabroston, MG i primam na treći dan progesteron injekciju. Da li da sačekam još da vidim hoće li se ovo smiriti ili da odmah idem na GAK, šta vi misliite? Vidim da vas je dosta imalo ovo probadanje. Ja sam ušla u 15 sedmicu. Strah me da idem odmah na GAK, znam da je glupo ali odmah se bojim da će mi nešto najgore reći. Ležala sam gore u 9 sedmici zbog krvarenja i to je hvala Bogu prošlo. Molim vas da mi napišete vaše misljenje. ljub, ljub

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
31.12.2014 18:28:40   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Newlife_80

Drage moje žene, ne znam kome da pišem nego vama, i sa vama podijelim svoju neizvjesnost i strah. user posted image Evo o čemu se radi, osjetim povremeno probadanje ili "žiganje" u stomaku, češče dole i na desnoj strani, mada na nekada i više gore. Izludi od straha, juče sam malo više bila na nogama, pa možda je i od toga. Ne daj mi Bože da mojoj mrvici nešto bude, nikada sebi ne bih oprostila, odmah bih mislila da sam ja kriva. Inače, od terapije mi je propisano mirovanje, nekad napišu strogo a nekad samo mirovanje, mada u razogovoru mi je doktor rekao, a i još dokotorica Aida u BS Poliklinici, da ne mora biti baš strogo i da mogu povremeno prošetati. Inače, trudnoću mi vodi dr. Deković i dr. Lokmić u Domu zdravlja na Vojničkom. Takođe, pijem dabroston, MG i primam na treći dan progesteron injekciju. Da li da sačekam još da vidim hoće li se ovo smiriti ili da odmah idem na GAK, šta vi misliite? Vidim da vas je dosta imalo ovo probadanje. Ja sam ušla u 15 sedmicu. Strah me da idem odmah na GAK, znam da je glupo ali odmah se bojim da će mi nešto najgore reći. Ležala sam gore u 9 sedmici zbog krvarenja i to je hvala Bogu prošlo. Molim vas da mi napišete vaše misljenje. ljub, ljub



Nista se ne brini, miruj i uzivaj u trudnoci...i ja sam imala bolove skoro cijelu trudnocu nekada bi me stomak zaboli i probadanje sa lijeve sa desne sa svih strana...to je sam o opterecenost i strah posebno ako si prvorotkinja, bol postoji ali nemoj da brines zbog njega. Ti sebe najbolje poznajes i nemoj da trcis da dizes nesto da se protezes...jednostavno uzivaj u trudnoci i radi onoliko koliko zaista moras...jer i meni su govorili imat ces kad raditi i tacno evo moja princeze pajki pored mene svi strahovi prosli sada dosli drugi, hranjnje spavanje itd...je li joj dovoljno nije i tako? Ako su ti rekli da imas rizicnu trudnocu cuvaj se, uzivaj to je 9 mjeseci nisu godine, to je 9 najljepsih mjeseci....a bol ako se poveca posjeti ginekologa, ja ti preporoucujem i privatnu posjetu doktoru jer u drzavnim bolnicama bas i ne mare toliko bar svako dva mjeseca posjeti privatno, lijep pozdravvv

(odgovor članu Newlife_80)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Bolovi u stomaku
31.12.2014 18:31:42   
ijaa

IZVORNA PORUKA: u iscekivanju

Pozdrav svim trudnicama i mamama! Ja sam u 23. sedmici i citala sam da je najbolje lezati na lijevom boku, taj polozaj je najbolji za bebu. Medjutim meni nikako ne odgovara kada lezim na lijevoj strani. Odmah me pocne boliti stomak. A na ledjima i desno sve ok. Na pregledima sve uredno nema hvala Bogu nikakvih problema. Da li neko dijeli moje iskustvo?



To jeste najbolji polozaj, ali nije pisano pravilo da se tako mora... zato namjesti se kako ti najbolje odgovara, ja sam na poroddu morala lezati na lijevom boku jer sse beba nije spustala, tako da mislim da to nije od neke vaznosti....Lp

(odgovor članu u iscekivanju)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Bolovi u stomaku
31.12.2014 18:55:20   
muhica7
najbolji polozaj jeste na lijevom boku zato sto beba tako dobija najvise kisika i hrane jer ako lezis na desnoj strani pritiska se neka vena ili arterija. a sto se tice bolova u stomaku kazu ako su bolovi bez krvarenja da nije opasno iako je to sve individualno ja kad sam prvi put zatrudnila imala sam bolove na desnoj strani isto kao jajnik da me ziga svi mi govorili nije to nista i dobijem spontani. tako bi svakome preporucila najbolje odmah otici doktoru ako nije nista hvala bogu super a ako he nesto moze se sprijeciti. pozdrav

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Bolovi u stomaku
8.1.2015 23:37:58   
Newlife_80
Drage moje, pomagahte, opet sam se uplašila, i ne mogu od straha spavati. Danas sam morala na dip, mslo sam više hodala pa sve kobtam da nije od toga. Umorila sam se. Osjetim ko nešto čudno u stomaku, ne znam kako da opišem, nisu klasični bolovi, al nije da nije ništa. Ko neki grčevi, ko da se nešto dešava, pa dole gdje su jajnici isto, a imam i bijelo pranje. Pa kontam da se nudamprehladila ili je od umora. A inače sam i ranije bila sklona upalama. A mogu li to biti pokreti bebe? Prva mi je trudnoća, opet nešto mislim da se tako rano ne osjete pokreti. U 16 i po sam sedmici. Inače mi je rizična trudnoća, pijem dabroston, apaurin, mg i 1 sedmično progesteron.

(odgovor članu baby asija)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Bolovi u stomaku
24.1.2015 21:21:49   
honey bunny
Drage moje, evo mene ponovo. Ovaj put sam zabrinuta, jer od juče imam smeđi iscjedak i nije da je malo, a uz to i bolove u stomaku. U 5-oj sam sedmici i kada sam bila kod dr., plod se nije vidjeo, samo gestacijska vrećica, valjda prerano. Danas nazovem da kažem za taj problem reče mi da pijem dabroston i da čekam ili da odem na kiretažu. Strašno! Ima li sličnih iskustava?user posted image

(odgovor članu Newlife_80)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Bolovi u stomaku
24.1.2015 21:29:14   
mala curica
Uradi kako ti je dok rekao pij lijek i lezi miruj.Znaci sto vise da lezis.
I meni se na pocetku trudnoce(7 nedelja) pojavio taj iscjedak i trajao je dva dana.
Na slijedecoj kontroli ces vidjeti kako i sta dalje.
Sretno.Drzim ti figa da sve bude ok.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Bolovi u stomaku
24.1.2015 23:25:50   
Vanne

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, evo mene ponovo. Ovaj put sam zabrinuta, jer od juče imam smeđi iscjedak i nije da je malo, a uz to i bolove u stomaku. U 5-oj sam sedmici i kada sam bila kod dr., plod se nije vidjeo, samo gestacijska vrećica, valjda prerano. Danas nazovem da kažem za taj problem reče mi da pijem dabroston i da čekam ili da odem na kiretažu. Strašno! Ima li sličnih iskustava?user posted image


Kod mene bio identican slucaj,samo sto je moj iscjedak prerastao u krvarenje tzv.prijeteci pobacaj....
Dobila sam dabroston,utrogestan i injekcije progesteron depo....strogo mirovanje...
Kad opet ides na kontrolu? Mislim da bi ti uslucaju tih bolova trebala jaca terapija...
Ja sam svake sedmice isla na kontrole do 12 nedjelje...pratili smo kako se sve razvija....
I cuj da odesna kiretazu ??? je li on normalan? Mijenjaj ga pod hitno,idi po jos jedno misljenje.
Meni je moj dr uvijek govorio i na najmanji znak krvarenja,bolova i sl odmah pravac na pregled..

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Bolovi u stomaku
25.1.2015 12:44:59   
honey bunny
Hvala vam na odgovorima drage moje. Lijepo je čuti da se neko izvukao iz ovih i sličnih situacija, ulijeva nadu :) Ne znam ni ja čemu takav nastup Vanne, odmah po kiretaži. U subotu ću tek na pregled, a do tada ću da mirujem što više mogu. Onda ću poslije pregleda vidjeti da li da uzmem bolovanje i na čemu sam konačno. Zanimljivo mi je to da me od juče više grudi ne bole, a s obzirom da pijem hormone, trebalo bi i više, ne znam. Ništa nije kao u prvoj trudnoći, ama baš ništa. Kako sam počela da pijem dabroston povremeno me oblije hladan znoj, a bude mi užasno vruće i imam osjećaj da ću se onesvjestiti, jel to normalno za taj lijek. Čitam svašta nešto piše, ali ti simptomi ne pišu user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Bolovi u stomaku
25.1.2015 14:57:36   
Vanne

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Hvala vam na odgovorima drage moje. Lijepo je čuti da se neko izvukao iz ovih i sličnih situacija, ulijeva nadu :) Ne znam ni ja čemu takav nastup Vanne, odmah po kiretaži. U subotu ću tek na pregled, a do tada ću da mirujem što više mogu. Onda ću poslije pregleda vidjeti da li da uzmem bolovanje i na čemu sam konačno. Zanimljivo mi je to da me od juče više grudi ne bole, a s obzirom da pijem hormone, trebalo bi i više, ne znam. Ništa nije kao u prvoj trudnoći, ama baš ništa. Kako sam počela da pijem dabroston povremeno me oblije hladan znoj, a bude mi užasno vruće i imam osjećaj da ću se onesvjestiti, jel to normalno za taj lijek. Čitam svašta nešto piše, ali ti simptomi ne pišu user posted image

To ti je od trudnoce a ne od dabrostona user posted image
Nema veze to za grudi,ja sam u prvoj trudnoci morala na kiretazu a grudi su me prestale boljeti tek 5 dana nakon kiretaze,dok me u drugoj trudnoci nisu nikako boljele...
Jedini moj pokazatelj da je trudnoca stala sa razvijanjem je nagli pad apetita i prestala sam ici stalno u wc...
Ja ipak mislim da bitrebala otici na pregled prije subote,a sto se tice mirovanja moras mirovati..ja sam doslovno prelezala 9 mjeseci ,pred kraj termina odlucim da idem u setnju,setala nekih pola sata i to vece prokrvarim ponovo,sama sebi u stomak skocila...
Sretno ti i javi kako se situacija odvija....

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Bolovi u stomaku
25.1.2015 17:05:01   
honey bunny
Nisam sigurna da li će me htjeti primiti, jer mi reče da se strpim, čekam i dođem za 10 dana, a u subotu će biti 9. bojim se više i otići, krivim sebe što sam tako rano otišla, sve mislim da mi je to od pregleda :( A ni je ne jedem, nemam apetit uopšte, doduše tako mi je bilo i sa prvom trudnoćom, čak sam i postila :) Izdržat ću još nekoliko dana, a ne znam ni sama kako, jer strpljivost mi nije jača stranauser posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Bolovi u stomaku
26.1.2015 15:15:46   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Nisam sigurna da li će me htjeti primiti, jer mi reče da se strpim, čekam i dođem za 10 dana, a u subotu će biti 9. bojim se više i otići, krivim sebe što sam tako rano otišla, sve mislim da mi je to od pregleda :( A ni je ne jedem, nemam apetit uopšte, doduše tako mi je bilo i sa prvom trudnoćom, čak sam i postila :) Izdržat ću još nekoliko dana, a ne znam ni sama kako, jer strpljivost mi nije jača stranauser posted image

je li to privatna ordinacija?
ja ne bih čekala toliko,već bi danas otišla ipak je to rana trudnoća
ako te neće primit idi kod drugog dr.
a od pregleda ti sigurno nije

mislim da se i u DZ možeš javiti kao hitni slučaj i da će te odmah primiti
sretnouser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Bolovi u stomaku
27.1.2015 11:08:38   
honey bunny

Jeste, tu sam vodila i prvu trudnoću. Sad mi je prestao smeđi iscjedak, pa se nadam da će to sve ići na bolje aBd. :) A kontala sam i ja otići po drugo mišljenje ako se situacija ne popravi, međutim eto ide na bolje hvala Bogu :)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Bolovi u stomaku
27.1.2015 15:26:13   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: honey bunny


Jeste, tu sam vodila i prvu trudnoću. Sad mi je prestao smeđi iscjedak, pa se nadam da će to sve ići na bolje aBd. :) A kontala sam i ja otići po drugo mišljenje ako se situacija ne popravi, međutim eto ide na bolje hvala Bogu :)

user posted image user posted image
javi nam u subotu šta je dr.rekaouser posted image
sretno

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Bolovi u stomaku
28.1.2015 15:21:43   
honey bunny
Hoću, hoću aBd :)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Bolovi u stomaku
30.1.2015 16:35:04   
honey bunny
Drage moje, ja sam danas dobila ponovo bolove i smeđi iscjedak, otišla sam dr. čula sam otkucaje male, slatke. Međutim, zbog mojih bolova i tog iscjetka, pijem cefalexin, dabroston(i dalje), buscopan i feroglobin (hgb 103). Imam dosta bakterija u urinu, pa sad nije sigurna jesul zbog toga bolovi ili zbog prijetećeg spontanog, uglavnom, moram mirovati. Eto. Malo dobrih malo loših vijesti.

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Bolovi u stomaku
30.1.2015 16:44:06   
bebacha

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, ja sam danas dobila ponovo bolove i smeđi iscjedak, otišla sam dr. čula sam otkucaje male, slatke. Međutim, zbog mojih bolova i tog iscjetka, pijem cefalexin, dabroston(i dalje), buscopan i feroglobin (hgb 103). Imam dosta bakterija u urinu, pa sad nije sigurna jesul zbog toga bolovi ili zbog prijetećeg spontanog, uglavnom, moram mirovati. Eto. Malo dobrih malo loših vijesti.



ja sam imala i bolove i iscjedak u obadvje trudnoce
sretno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *