|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:25:11   
myb@by
Mala curice bas mi je drago sto si bolja. Bas se covjek prepadne kad se neki neocekivani simptom pojavi.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:26:18   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mala curica

Alman ja gledam da mogu i poslije iskoristiti.
Sada samo uzimam malo duze majice,neke tunikice.....a trudnicke hlace.....znam da mi ove nece moci cijelu trudnocu.
Na kraju cu nosati trenerku,ko ce sa stomakom probalati pa da kupi,ja nezz nista kupiti dok ne probam ,obavezno probam,nesto mi se svidi i velicina odg,kada probam vidim da to nije touser posted image


zasto mislis da ti nece moci cijelu trudnocu...ja sam prosli put sebi uzela farmerke sa dobrin pamucnim nastavkom koji je imao i gumice sas trana za stezanje i opustanje...nosila ih do porodoa...pored tih imala neke crne (ko military fazon) i imala neke elegantne za posla...sve kupila oko 20-e sedmice i nosila do 41-e user posted image da...imala sam cini mi se i trofrtaljne jedne...a imala sam i jedne koje sam se zeznula za velicinu u stratu...pa ih nisam puno ni nosila user posted image




Hmmm.....pa nezz imam osjecaj da cu biti ogromna do devetog mjeseca.
Moci ce preko stomaka,kao sto kazes ima onaj nastavak.....ali preko guze pitanhe je.Ako ostanem ovako ja cu biti presretna.




heh pa bila sam i ja ogromna...nakucala do 90 kg a ostala trudna sa 70...znaci da sam na pola trudnoce imala sigurno oko 80 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:27:29   
mala curica
Da,jos kada je covjek panicar .........
Samo sam pratila hoce li se pojaviti bilo kakvi tragovi krvi,a moja mrvica kao da ke osjetila moju paniku jucer cijeli dan je lupala i okretala se da mi da znak da je ok user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:28:36   
rose
i da...ja sam pored ovih hlaca pravo volila helanke + tunike ili haljinice preko user posted image u tome sam na porod otisla...iako je bio novembar ali nije bilo hladno...sreca moja jer ne bih mogla stati ni u jednu jknu...a imala sam i imam jos uvijek neki ogrombi duks pa je dobro psolauzio s par slojeva odjece ispod user posted image nosila sam obicne helanke do ispod stomaka...a imala sam i xxl bodije i potkosiulje pa mi ledja nisu bila gola a stomak upakujem user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:30:11   
myb@by
Cure ne spominjite kile molim vas. Ja sam zatrudnila sa nekih 10 kg viska. Sreca imam mucnine pa sam tek sada pocela jesti, inace boga pitaj dokle bi doguralauser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:30:21   
mala curica
Rose,zadni put na kont me sestrica vagala imala sam 65 sa svom pratecom opremom user posted image
a visoka sam 174
Ja se iskreno nadam da ce se moje kile lijepo i ugodno rasporediti.
Sada sam se udebljala 7kg,i bas je ok(bila sam uvijek mrsava) stomak se vidi a ostalo normala(ili se ja tjesim da je normala user posted image )

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:32:03   
rose

IZVORNA PORUKA: myb@by

Cure ne spominjite kile molim vas. Ja sam zatrudnila sa nekih 10 kg viska. Sreca imam mucnine pa sam tek sada pocela jesti, inace boga pitaj dokle bi doguralauser posted image



ja ovaj put sam startala s 4 kg vise u odnosu na prosli put...nadam se da ovaj put necu puno oticati jer je meni to bio glavni problem...pocela otocati u 17-oj sedmici i ostala otecene do 7 dana poslije poroda...na porodu 10 kila otislo odmah

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:32:04   
alman
ja sad tragam za alma ras trudnickim gacicama imam troje al bih htjela da kupim jos nekoliko najbolje su mi al nikako da odem do njihove trgovine a vamo gdje god sam gledala da imaju njihove proizvode to nemaju

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:33:17   
rose
ja ne nosim trudnicke gace (tj nism nosila prosli put)...mini su sasvim ok user posted image taman dodju do ispod stomaka a mislim da pored alme ras imas i u baby centru u importaneu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:34:16   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Rose,zadni put na kont me sestrica vagala imala sam 65 sa svom pratecom opremom user posted image
a visoka sam 174
Ja se iskreno nadam da ce se moje kile lijepo i ugodno rasporediti.
Sada sam se udebljala 7kg,i bas je ok(bila sam uvijek mrsava) stomak se vidi a ostalo normala(ili se ja tjesim da je normala user posted image )



pa ti si prva zgodnica...ja sam 171 a 65 kg bi mi bila idealna kilaza...imam 10 kila vise od tebe user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:34:32   
mala curica
Ja sam sebi kupika dva paketa trudnickih gaca.Stare mi nisu mogle i sve su mi bile onako,bezobrazne user posted image
Mm kada me vidi u njima kaze,jos namjerno oblacis te gace a ne mogu ti nista(misli kao prije user posted image )


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:34:40   
myb@by
Alman pogledaj trudnicke gacice u bingu. Meni je mama kupila super gacice u bingu.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:36:47   
myb@by
Cure koje ste vi zgodnice. Ja sam visoka 167 a imam sada 80 kg. Mada mi niko ne daje te kg. Mogu misliti kakva cu biti do kraja user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:38:55   
rose

IZVORNA PORUKA: myb@by

Cure koje ste vi zgodnice. Ja sam visoka 167 a imam sada 80 kg. Mada mi niko ne daje te kg. Mogu misliti kakva cu biti do kraja user posted image



koja si ti sedmica sada? nemas ticker pa ne vidim user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:39:03   
mala curica

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mala curica

Rose,zadni put na kont me sestrica vagala imala sam 65 sa svom pratecom opremom user posted image
a visoka sam 174
Ja se iskreno nadam da ce se moje kile lijepo i ugodno rasporediti.
Sada sam se udebljala 7kg,i bas je ok(bila sam uvijek mrsava) stomak se vidi a ostalo normala(ili se ja tjesim da je normala user posted image )



pa ti si prva zgodnica...ja sam 171 a 65 kg bi mi bila idealna kilaza...imam 10 kila vise od tebe user posted image


Mozes misliti kakva sam bila prije.Kada sam se udala za mm do prosle godine ljetos imala sam 55(cijeli zivot ta kilaza),meni sexi boli,a mm kaze bjezi kost i koza
kada te seksam izidaram se od tvoje kosti(a sitne mi kosti) bojim se da te ne polomim.user posted image

Sada je ponosan ima za sta uhvatiti,zena mu ima misice user posted image

Jedino mozda me visina izvuce pa ne budem kao balon.
A hvala Bogu nisam jos pocela oticati,a moja prinateljica je bas otekla,ne vide se koljena,sve se sastavilo.
Neko je to spomenuo pa se nadoveza user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:39:40   
alman
i ja se plasim kg do sad dobila 4-5 kg stim da nisam povracala na pocetku samo sam imala mucnine i kad sam gladna i kad jedem tako da uzimam umjereno al cesce, ja sam poslije poroda imala vjerovatno neki hormonalni poremecaj jer sam je tokom dojenja bas puno puno udebljala, i imala sam prole godine u ovo doba 1okg vise nego na dan poroda al sam hvala Bogu pomocu UN dijete skinula za 3 mjeseca 25 kg i nisu mi se vracali do sad al se bojim da ponovo naglo ne podjem debljati tako da se maksimalno kontrolise user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:41:45   
rose
IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mala curica

Rose,zadni put na kont me sestrica vagala imala sam 65 sa svom pratecom opremom user posted image
a visoka sam 174
Ja se iskreno nadam da ce se moje kile lijepo i ugodno rasporediti.
Sada sam se udebljala 7kg,i bas je ok(bila sam uvijek mrsava) stomak se vidi a ostalo normala(ili se ja tjesim da je normala user posted image )



pa ti si prva zgodnica...ja sam 171 a 65 kg bi mi bila idealna kilaza...imam 10 kila vise od tebe user posted image


Mozes misliti kakva sam bila prije.Kada sam se udala za mm do prosle godine ljetos imala sam 55(cijeli zivot ta kilaza),meni sexi boli,a mm kaze bjezi kost i koza
kada te seksam izidaram se od tvoje kosti(a sitne mi kosti) bojim se da te ne polomim.user posted image

Sada je ponosan ima za sta uhvatiti,zena mu ima misice user posted image

Jedino mozda me visina izvuce pa ne budem kao balon.
A hvala Bogu nisam jos pocela oticati,a moja prinateljica je bas otekla,ne vide se koljena,sve se sastavilo.
Neko je to spomenuo pa se nadoveza user posted image



moja najniza kilaza i najmrsavija faza je bila kad sam imala 21 godinu user posted image ...imala sam 51 kg, zuljale me i stolice u tramvaju a mnogi su mislili da sam bolesna user posted image

ja sam pomenula oticanje...startalo u 17-oj sedmici...onda problem s visokim pritiskom...sada sam na terapiji za srce...nadam se da ce ista kontrolisati pritisak...a ova beba se smjestila bas nisko i svako malo idem u wc...to mi se u prosloj trudnoci desavalo tek pred porod...sad od strata ...pa vjerovatno izbacujem svu tu vodi od koje bih inace optekla...a vidjet cemo...tek sam 12 sedmica

< Poruku je uredio rose -- 31.1.2015 22:44:02 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:41:48   
mala curica
Hocemo da budemo zgodne mame user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:43:13   
myb@by
Rose 18 sam sedmica. Moram urediti ticker cim se docepam racunara.
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: myb@by

Cure koje ste vi zgodnice. Ja sam visoka 167 a imam sada 80 kg. Mada mi niko ne daje te kg. Mogu misliti kakva cu biti do kraja user posted image



koja si ti sedmica sada? nemas ticker pa ne vidim user posted image



_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:45:08   
alman

IZVORNA PORUKA: myb@by

Alman pogledaj trudnicke gacice u bingu. Meni je mama kupila super gacice u bingu.

eto u bingu nisam trazila iduce sedmice cu bas otici, ja ne volim da mi gacice budu ispod stomaka hladno mi nekako user posted image

mala ma vi preko 170 ste manekenke sta cemo mi od 168 cm a krupne kosti , ja se sve izvlaim na to ma ja imam teske kosti user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:45:48   
rose
IZVORNA PORUKA: myb@by

Rose 18 sam sedmica. Moram urediti ticker cim se docepam racunara.
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: myb@by

Cure koje ste vi zgodnice. Ja sam visoka 167 a imam sada 80 kg. Mada mi niko ne daje te kg. Mogu misliti kakva cu biti do kraja user posted image





koja si ti sedmica sada? nemas ticker pa ne vidim user posted image





a s koliko si startala...kako ti je bilo s proslom trudnocom...jesi puno dobijala n kilazi...ja sam fakat ubjedjena da je meni sve bilo od vode...jer sam bas bila otecena


< Poruku je uredio rose -- 31.1.2015 22:48:23 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 2146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:45:57   
mala curica
Rose,cudan mi je i metabolizam(na ocevu familiju) sta god da jedem i koliko god kolicinski tesko da mi se primi.
Tako da nikada nisam imala problema s tim,jako lahko smrsam,neki stres ili da ne jedem redovno,odmah se primijeti.A moram.priznati jesam ters i izjeda me nepravda prema meni ili mom bliznjem.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:47:18   
bejbibi
Aaaauuu sve ste vece od meneuser posted image user posted image ja sam metar i zilet sto se kaze user posted image 162 cm sa 73 kg trenutno user posted image .....guza,kukovi,stomak,butovi sce otislo na sve strane hahahah..... Al briga me, ne opterecujem se stim... Mm me samo zeza user posted image al kaze da sam mu super sto sam se popunila u licu, inace sam ko.kostur gornji dio :(... Bas onaj tip kruske.... Ja zatrudnila sa 57... I ja sam drzala UN dijetu, stim da nisam bas bila dosljedna al smrsala sam kolko tolko hehhe i to bas pred trudnocom haha.. Jao reko taman smrala a ono opet trudna, valha se debljat hahah... Al sta je tu je, otici ce svakako te kilice st ame briga.....

Mala c al me nasmija sa tim keksom hahhahhaha user posted image inace muski vole da imaju sta uhvatit... Mm kaze zena bez guze ko auto bez gepeka user posted image ...e reko onda sam ti ja ko karavan user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:47:50   
mala curica
Alman hakde bar imas se na sta izvlaciti.user posted image
Nisi debela(nedaj to nikada reci user posted image ) samo elegantno popunjena user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
31.1.2015 22:48:59   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Rose,cudan mi je i metabolizam(na ocevu familiju) sta god da jedem i koliko god kolicinski tesko da mi se primi.
Tako da nikada nisam imala problema s tim,jako lahko smrsam,neki stres ili da ne jedem redovno,odmah se primijeti.A moram.priznati jesam ters i izjeda me nepravda prema meni ili mom bliznjem.




a koliko ti je godina? user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *