|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 14:42:11   
Visnja RR
maramice zakon za sve... user posted image Pampers senzitiv...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 14:43:10   
koka i po
doooobre su maramice jasta....kad nema vode .
hajde ba zene sto toliko raspredate oko toga.milion stvari je izmisljeno za bebe pocevsi od ulja,pudera i sl.a sve sto je na bazi hemije normalno da je stetno ako se pretjeruje.
ja koristim HIGI maramice i super su.na sve ostale "markirane" moj S je alergican i dobije osip.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 14:44:21   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

maramice zakon za sve... user posted image Pampers senzitiv...




eeeee vidi moje SEFike user posted image ..sto se ubaci.

ps.no,no reklama user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 14:58:09   
Visnja RR
ma ja samo kazem sta koristim od prvog dana ... i stojim iza toga... user posted image
a kad izlazimo van uvjek imam i antibakterijske maramice ... user posted image
vjerovatno ce tako potrajati jos bar 5 godina... user posted image  pogotovo kad se izlazi vani...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 14:59:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja samo kazem sta koristim od prvog dana ... i stojim iza toga... user posted image
a kad izlazimo van uvjek imam i antibakterijske maramice ... user posted image
vjerovatno ce tako potrajati jos bar 5 godina... user posted image  pogotovo kad se izlazi vani...


joj ja uvijek ovo antibakterijsko sredstvo imam u ruksaku kada idemo vani, ali nikada to ne koristim, zaboravim nekako user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 15:02:21   
sabinos
trenutno violeta od kamilice.kad nema vode,superiskaaaaaa
samo rijetko brisem lice jer se odmah zacrveni od njih


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 15:03:07   
Visnja RR
pa maramice su lakse ...imam ih i ja i Z ...(on pogotovo - znas njega user posted image )
meni to sredtsvo u spreju i stoji kod ulaznih vrata ali ga zaboravim ponijeti... moram vidjeti rok...stoji vec 3 godine user posted image

da se vratimo vlaznim maramicama....user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 14.3.2011 15:08:53 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 16:34:05   
malena.
ja uvijek koristim vlazne maramice..od rodjenja i sada ima 6 i po mjeseci.kako kad,uzimam i violetu i pampers...svejedno,i nikad mi se beba nije osula.dakle da tu i nema nekih stetnih tvari.bas kao sto je neka od vas navela ako ako mene ne peku za oci ne peku ni njih.s tim da sve zavisi od proivodjaca od proizvidjaca.ili npr,violeta sensitiv i sa kamilicom su puno bolje od violetinih sa losionom...pa i sve kada bi me neko uvjeravao da su stetne ne bih prestala sa koristenjem dok sama ne uvidim da bebi ne odgovara,dakle nije se zacrvenila,nema osipa...pa nece ih jesti pa da budu problemuser posted image .naravno kupam je svaku vece,ili svako drugu...zavisi kakva je temperatura...jesmo li kuci...i sl.

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: vlazne bebi maramice
14.3.2011 17:50:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

izbrisem malo papirom i onda pod vodu,nama je doktor davno rekao da te maramice nisu zdrave,ja sam dijete odvela na obicnu kontrolu i on me pita jel koristim vlazne maramice(prije sam ih koristila za guzu),kaze da je dijete najbolje prati vodom cistom,ponekad staviti malo sapuna za djecu


Adiju je takodje osjetljiva koza i koristila sam mozda 2 mjeseca maramice i prestala non stop je bio crven oko pise i guze...Dr je takodje rekla da maramice nisu zdrave mada sam koristila bez mirisa...Poslije sam pocela kupoati pakovanja tankih spuzvica velicine te jedne maramice, pokvasim ih vodoom skinem najgore za guze i onda pod vodu....Pa smo opet nagrabusili od previse pranja i libero pelena je dobio gljivice...sad ga perem ujutro i navece i poslije velike nuzde , promijenila sam pelene koristim neke jeftine mnogo su tanje ali  dozvoljavaju da koza dise ...
Maramice ne pamtim kad sam kupila....Rukice mu operem pod vodom , ali kad otoplii krenemo napolje vidjet cemo kako ce biti ....Morat cu nostiti kanister vode sa sobom user posted image user posted image ....
Ima  se kupiti ovdje pola litre vode sa nekim postotkom alkohola za djecije ruke pa cemo isprobati

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 184
   [Obrisana poruka]
14.3.2011 21:19:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: vlazne bebi maramice
15.3.2011 7:51:18   
mala86
koristimo pampers active baby maramice od rodjenja user posted image ,i nikad nismo imali problema user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 186
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *