|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiljno
25.3.2009 13:10:37   
Apotekarka
eh drage moje sorry ako jos negdje ima ova tema ali zanima me koliko dana prije poroda smijes uzeti porodiljno spadam u SBK mislim Travnik inace sam iz Kiseljaka posto sam imala komplikacije u trudnoci nisam radila 2,5 mj e sad bi se trebala vratiti 27 tjedana sam trudna...ima li netko da je spada u moj kanton kako ide placanje porodiljnog?jer moja sefica nije nikad imala nikog na porodiljnog ja sam cula kao da mi 50% od place placa kanton a firma doprinose...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodiljno
25.3.2009 13:13:54   
lilyca
e ja sam ti iz lepenice...ali sam se prebacila na sarajevski kanton kad sam zatrudnila jer mi se nije dalo ici u travnik radjati...prva beba pa me frka ufatila sta da se porodim u putu. gdje je travnik daleko. ali prijateljica mi je iz kiseljaka i rodila je i ja mislim da prima 350 KM, mislim da nije 50 nego 60%plate ali nisam ti sigurna.

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodiljno
25.3.2009 13:17:19   
Apotekarka
aha ma ja cu se vjerovatno poroditi u Sarajevu samo ne znam koliko dana prije smijem na taj porodiljni...morat cu se raspitati oko toga i meni ovo prva trudnoća

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodiljno
25.3.2009 13:18:40   
Nana_Ze
U Zenici je trudničko bolovanje (čuvanje trudnoće) plaćeno 100%, a porodiljsko 80%. Naknada za trudničko se dobija od firme,a porodiljsko od socijalnog, oni preuzimaju sve kad se porodiš. Kod nas je tri sedmice prije termina obavezno bolovanje, ali pošto sam ja imala zadanja dva mjeseca čuvanje trudnoće komisija mi je dozvolila da mi porodiljsko ide od dana poroda, što je bolje jer od tog dana se računa njega i briga djeteta -godina dana.

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodiljno
25.3.2009 13:51:38   
lilyca
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

aha ma ja cu se vjerovatno poroditi u Sarajevu samo ne znam koliko dana prije smijem na taj porodiljni...morat cu se raspitati oko toga i meni ovo prva trudnoća

to ti dogovaras sa svojim doktorom on te salje na bolovanje, tako ako hoces prije vidi s doktorom kako hoda, neznam ko ti vodi trudnocu nije bitno uglavnom kad te on pusti tad ides na porodiljno,


_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodiljno
27.3.2009 11:41:36   
sanja bagarić
pozdrav ja sam iz fojnice i porodit ću se u biloj sad me zanima zašto sve vi idete u sarajevo iz kiseljaka jel nešto nije uradu s bilom pošto vidim da je niko i ne spominje?

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodiljno
28.5.2009 22:18:02   
Apotekarka
nme znam za bilu ali meni je sarajewvo nekako sigurnije pa idem zato tamo...

(odgovor članu sanja bagarić)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *