|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komisija za bolovanje
8.11.2011 9:27:05   
eskimka
cure molim vas za pomoc. 15 sam sedmica trudnoce i otvoreno mi je bolovanje zbog kontrakcija. ja bih u principu htjela odmarati do kraja trudnoce pa me zanima ako konktrakcije prestanu mogu li traziti od svog ginekologa da mi i dalje produzi bolovanje, koje argumente navesti i ostalo... htjela bih uzivati malo u ovom periodu, odmarati, citati :) a na poslu mi je ionako jako stresno... unaprijed hvala na odgovorima

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: komisija za bolovanje
8.11.2011 9:55:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eskimka

cure molim vas za pomoc. 15 sam sedmica trudnoce i otvoreno mi je bolovanje zbog kontrakcija. ja bih u principu htjela odmarati do kraja trudnoce pa me zanima ako konktrakcije prestanu mogu li traziti od svog ginekologa da mi i dalje produzi bolovanje, koje argumente navesti i ostalo... htjela bih uzivati malo u ovom periodu, odmarati, citati :) a na poslu mi je ionako jako stresno... unaprijed hvala na odgovorima


Draga, i kod mene je isti slucaj.
Ako vodis trudnocu u DZ tesko da ces dobiti bolovanje na lijepe oci, ustvari zavisi od ginekologa. Moj je bio bas bezveze. I u 4. mjesecu trudnoce zbog UZV pregleda prebacim se na GAK i tamo imam super doktora koji me na moju molbu drzi na bolovanju. S njegovim nalazima sam isla na komisiju vec 2 puta i zadnji put su mi odobrili do kraja bolovanje tako da vise ne moram ici. Nakon 42 dana bolovanja obavezno moras na komisiju.
Sretno! user posted image

(odgovor članu eskimka)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: komisija za bolovanje
8.11.2011 13:11:05   
eskimka
Draga, i kod mene je isti slucaj.
Ako vodis trudnocu u DZ tesko da ces dobiti bolovanje na lijepe oci, ustvari zavisi od ginekologa. Moj je bio bas bezveze. I u 4. mjesecu trudnoce zbog UZV pregleda prebacim se na GAK i tamo imam super doktora koji me na moju molbu drzi na bolovanju. S njegovim nalazima sam isla na komisiju vec 2 puta i zadnji put su mi odobrili do kraja bolovanje tako da vise ne moram ici. Nakon 42 dana bolovanja obavezno moras na komisiju.
Sretno! user posted image

[/quote]

trudnocu vodim u skerlicevoj, ali su mi je dr. Msic ( u vojnoj bolnici) konstatovao kontrakcije, obzirom da sam tu noc imala bolove u stomaku i otisla u vojnu bolnicu. sutra bi trebala ponovo kod dr. Masica pa se nadam da ce mi produziti mirovanje :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: komisija za bolovanje
5.12.2012 22:02:50   
lely
Sutra trebam na komisiju za bolovanje,opština sam N.S. i reče mi ljekar porodične medicine da se javim u Kumrovec.E sad s obzirom da je to opština N.G.,nekako mi je logično da ja idem u Omer maslić,a ne znam jel dole ima ta komisija.Ako neko zna molim da mi potvrdi u koji dom zdravlja u stvari trebam otići ako sam opština N.S. da ne hodam džaba.

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: komisija za bolovanje
5.12.2012 22:18:19   
Jeca_Perec
ja mislim da trebas na Otoku;-), iako adresom stanovanja pripadam Opcini N.G., ja idem na Otoku.. al znam da dolaze ljudi i iz drugih krajeva grada

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: komisija za bolovanje
5.12.2012 22:20:27   
Ramona11
Ne pripadam ni ja N.Gradu ali sam na komsiju isla na Otoku.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: komisija za bolovanje
5.12.2012 22:58:43   
lely
Hvala vam puno user posted image
Imam nekakvu tremu,ne znam šta mi je,pa makar da nemam nedoumicu gdje otići :)

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: komisija za bolovanje
5.12.2012 23:08:08   
Jeca_Perec
nemas potrebe.. ljekari na komisiji su pravo ljubazni i brzi user posted image .. minut posla..
ako je cuvanje trudnoce u pitanju, ponesi samo nalaz ginekologa gdje pise da treba mirovanje, samo ce ti dati bolovanje.. mozes i muza poslati, ako tebi se ne ide...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: komisija za bolovanje
6.12.2012 22:44:00   
lely

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

nemas potrebe.. ljekari na komisiji su pravo ljubazni i brzi user posted image .. minut posla..
ako je cuvanje trudnoce u pitanju, ponesi samo nalaz ginekologa gdje pise da treba mirovanje, samo ce ti dati bolovanje.. mozes i muza poslati, ako tebi se ne ide...

Moram reći da je zaista ovako kako si napisala,čini mi se da ni ušla nisam a već sam izašla user posted image Hvala vam curke user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: komisija za bolovanje
6.12.2012 23:00:13   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: lely
Moram reći da je zaista ovako kako si napisala,čini mi se da ni ušla nisam a već sam izašla user posted image Hvala vam curke user posted image

user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: komisija za bolovanje
23.12.2012 20:06:46   
miracle
Postavila sam post i na drugoj temi,pa evo i ovdje..

Moram u petak akb na koimisiju,dr,mi rece u Cekalusi?
Zna li neko gdje tacno,jel to neki Dz ili sta?
Znam gdje Cekalusa...i od koliko sati se moze ici?
Hvala

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: komisija za bolovanje
23.12.2012 20:10:35   
miracle

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Hvla na odgovoru ,receno mi je u Domu zdravlja Vrazova da trebam ici u Cekalusu ,ali mi ne znaju reci tacnu adresu ,pa molim vas ako neko zna koja je adresa da mi javi ,u cetvrtak trebam ici ,a ne znam gdje se tacno nalazi ,malo sam neupucena jer tek godinu dana zivim u Sa i prva mi je trudnoca.
Hvala unaprijed na odgovoru


Zavod za medicinu rada-Ljekarska komisija, ulica Čekaluša broj 23, tel.213-833 user posted image



Evo nasla...user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *