|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 13:49:11   
AzraB
Pravnice hvala i tebi, zapisala sam broj pa kad zatreba nazvat cu. Jos uzivam do iduce kontrole kad ulazim aBd u deveti, pa cu vidjeti sta dalje.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 15:37:12   
marseljeza
Moja beba danas manja neko prošli put, oko 4100, što je prihvatljivo kaze on. Opet me nije gledao ginekološki, da u petak ponovim ctg, pa u subotu opet uzv, a ako isto sve ostane onda u ponedjeljak na komisiju. htio me je sutra poslati, ali eto predomislio se.

ja sam mu rekla doci u subotu nek me porodi, ne znam kako i ne znam nacin, ne zanima me, poludit cu vise user posted image

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 15:59:08   
bejbibi
Helloo zenice :) kako ste mi? Pa niste mi bas aktivne, sta je ovo....evo ja napokon malo dahnula :) M je opet onaj svoj,trci, skace,igra se :) hB... Bolje kad mi je ziv neg onako malaksal uh...samo zdravlje je bitno,nista vise...jos uvijek kaslje i nos ga muci malo al nema veze,bitno da nema temp

Marseljeza sta je ovo sa tobom i pravnicom,nece bebice vankauser posted image one bi da su martovske bebace hehhe...neka kako god blizi se uglavnom...ja bas kontam kakose i meni priblizilo,dvadeset_ak dana jos , be mogu da vjerujemheheh....nesto proletilo vrijeme:)...evo moja cura stuca user posted image ...bas ko stucanje bude samo sto se pupa mice hihi...

Zenice ostale, gdje ste??

Mala c sretan put draga,uzivaj sa mamom :****



< Poruku je uredio bejbibi -- 25.2.2015 16:00:33 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:06:03   
samy_lo
Zdravo zenice mojee..
Sutra sam narucena na prijem na Jezero da mi odrade kiretazu,sta cu..sto se mora mora..
Neka mi je Bog na pomoci

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:07:37   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: marseljeza

Moja beba danas manja neko prošli put, oko 4100, što je prihvatljivo kaze on. Opet me nije gledao ginekološki, da u petak ponovim ctg, pa u subotu opet uzv, a ako isto sve ostane onda u ponedjeljak na komisiju. htio me je sutra poslati, ali eto predomislio se.

ja sam mu rekla doci u subotu nek me porodi, ne znam kako i ne znam nacin, ne zanima me, poludit cu vise user posted image

Marseljeza mozda sam te vidjela ako si jutros oko 15 do 11 bila kod Nikulina na pregledu..bile su 3 trudnice koje su usle kod njega,mozda si ti jedna od njih??

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:08:37   
mala curica
Ja dzaba virim ima li novosti.Nece bebice jos,mozda za vikend vas iznenade.
Bejbibi,hvala Bogu da je M bolje i da ga ne muci temp i malaksalost.Samo neka skace i igra se.
Rose srerno sutra.Koliko se ceka nalaz?

Ja sam bas u nekoj frci,ne uspijem vam se javiti,uletim procitam sta pisete i opet po gasu user posted image
Sada se okupala i pravim rucak,mm do 17h radi,da rucamo ,malo se odmori i polahko na put.
Kod nas vrijeme kisovito,bas bezz.Jucer sam se komirala kada sam zaspala,kisa me uspavala user posted image
Nesto kontam,kada se krene na kurs vjezbica za porodzaj
Jeli ulaskom u osmi mjesec?
Nesto ne vjerujem da cu ici,ali zanima me.Mozda nadjem.na netu da vidim kako to.izgleda i koji je sadrzaj tih predavanja.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:09:05   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Zdravo zenice mojee..
Sutra sam narucena na prijem na Jezero da mi odrade kiretazu,sta cu..sto se mora mora..
Neka mi je Bog na pomoci


Samy_lo draga sretno.. Zelim ti svu srecu i snagu da to prevazidjes stoprije aBd.. Iskreno se nadam da ce sve dobro proci i da ces sto prijw kuci i da neces aBd imati nekih problema...samo hrabro, uz tebe smo draga :***

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:10:57   
mala curica

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Zdravo zenice mojee..
Sutra sam narucena na prijem na Jezero da mi odrade kiretazu,sta cu..sto se mora mora..
Neka mi je Bog na pomoci



Sretno draga,da sve prodje kako treba i sto manje bolno.Da nam se lijepo oporavis.
Drzim ti fige i uz tebe smo.....mislimo na tebeuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:12:53   
bejbibi
Mala c vjerujem da ti je frka heheh...samo polako,nemoj se preforsirati al znam da si jaaakooo uzbudjena :))).. Mogu mislit kako ti srce lupa i zelydac prevrceuser posted image
Znam taj osjecaj heheh..pozitivna trema hB... Nego vi samo polako draga pa.kad stignete..ako treba odmarajte usput,odspavajte itd..samo polako :)... I ja sam uzbudjena zbog tebe hehhe...meni je tako kad idem svojoj rodbiniu drugoj zemlji user posted image sva od treme strepim,pozitivno naravno hehehhe....uzivaj dtaga maximalno :**

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:20:52   
mala curica
Hvala bejbibi user posted image
Trema je prevelika....da ne pisem nista znas sama koliko se emocija probudi i pomijesa.....
Cura moja lupa kao neki djecak user posted image .Samo mislim na to koliko ce se mama obradovati kada me vidi sa stomakom.Samnom je sve godine prolazila i gledala suze zbog neuspjeha za user posted image
Znam da ce zaplakati i poceti se tresti.Nece joj biti dobro,naravno od dragosti.Razmisljam o tom.momentu.
Polahko cemo,stajati svako 2 h i odmarati,ako nista da malo prosetam do wc.

Necu vam se cesto javljati(imat cu toliko obaveza kada dodjem.u Bosnu) ali cu povremeno da vas citam koliko budem u mogucnosti


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:23:33   
bejbibi
Ma draga ti samouzivaj ovih dana maximalno,imat ces kad se javiti hihi.... Kad se vratite aBd pisat ces nam sve utiske ;)...... A jooj ne smijem ni pomisliti na tvoju mamuuser posted image bice dobro aBd... :)))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:24:23   
rose
ja na vjezbice krenula u 26 sedmici i isla do 41-e...godilo mi i bilo mi veoma korisno..ovaj put necu moci radi termina koji mi sad nikako ne odgovaraju

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:29:15   
bejbibi
Ah da vjezbice..ja nisam isla ni tad ni sad...nisam nesto pretjerano razmisljala o.tome a i cula sam da nne pomazu nesto jer kad krenu bolovi zaboravis sve touser posted image

Mozda neka zenica koja se bas skoncentrise pa.pomognu... Uostalom ne znam ni za sta ni kako pomognu te vjezbiceuser posted image sa vjezbicama il bez nekw se zenice lahko porode neke se muce... Isto ga dodje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:30:53   
mala curica
Hmmmm,ponekad se zapitam dali zaista te vjezbice pomazu?
Jedino sto me malo plasi tehnika disanja,kako i u kojem momentu treba disati.
Kada dodje vrijeme naci cu na netu i pogledati,da sam koliko toliko upucena.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:34:00   
mala curica
Kada krenu bolovi nisam tip koji bi u tom momentu bio skoncentrisan na disanje.user posted image
Kada nesto redim skoncentrisem se,ali u tako bitnom.momentu radzanja zivota necu moci biti skoncentrisana,nema sanse.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:35:10   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mala curica

Hmmmm,ponekad se zapitam dali zaista te vjezbice pomazu?
Jedino sto me malo plasi tehnika disanja,kako i u kojem momentu treba disati.
Kada dodje vrijeme naci cu na netu i pogledati,da sam koliko toliko upucena.


Ja ni u sta nisam bila upucena user posted image disalo kako mi je odgovaralo...a ni sad ne gledam na netu te vjezbice... Kako god ono mora izaciuser posted image ...necu da se zamaram jos time.... Ja sam i hodala, lakse mi je bilo... Lezati nisam mogla nikako pogotovo na lijevi bok a to forsiraju...ja sam il sjedila il hodala..disala kako mi se disalo a nekad nisam ni disala kad naidju ko.trakcijeuser posted image

Mislim da ono ubrzano.disanje pomaze kolko tolko..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:36:47   
Pravnica

IZVORNA PORUKA: marseljeza

Moja beba danas manja neko prošli put, oko 4100, što je prihvatljivo kaze on. Opet me nije gledao ginekološki, da u petak ponovim ctg, pa u subotu opet uzv, a ako isto sve ostane onda u ponedjeljak na komisiju. htio me je sutra poslati, ali eto predomislio se.

ja sam mu rekla doci u subotu nek me porodi, ne znam kako i ne znam nacin, ne zanima me, poludit cu vise user posted image


Eto meni je sutra termin user posted image zvanicno.... Jucer poslije pregleda mi je rekao da ce mozda biti malo krvi i da se ne uplasim. Eto pojavila se ona smedja krv (kao kad se tek dobije) sinoc malo, a danas vise... i cijeli dan me nesto boluckalo, pa nadat se sa je to to. Sutra cu aBd na kontrolu pa cu vidjeti kako stvari stoje. Mozda se sretnemo na komisiji u ponedjeljak... ko zna user posted image

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:38:15   
bejbibi
Ma meni su nekw moje poznanice rwkle da nisga ne pomazu te vjezbice... Ne znam sad kolko je to tacno... A mislim da kad se skoncentrises na disanje kao mozda malo zaboravis na bolove.. Ma sve je to psiha... Znam po sebi kad se udarim il sta,kad prihvatim bol lakse mi je nekako..eh sad kad su kontrakcije malo teze skoncentrisat se na sve to user posted image ...ma vjeruj Mala c, disat ces kako ti dodjw u tom momentu.. Tako da samo opusteno to je najbitnije

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:39:24   
bejbibi
Eh Pravnice pa mozda je kod tebe i krenulo dragauser posted image haj sa srecom aBd... Samo opusteno ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:46:28   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Amanni...porodila se user posted image
Tukica...porodila seuser posted image
Adicaa...porodila se user posted image
Saamy...porodila seuser posted image
Marseljeza...24.02
Sprinter...porodila se user posted image
Pravnica...26.02
Dianaa...porodila seuser posted image

Bejbibi...17.03
Selzy...24.03
Sara_mo...31.03

AzraB...03.04
Gift...03.04
Morena...15.04

Marien...13.05
Scarlet...17.05
No idea...25.05

Bella...08.06
Alman...29.06
Mala curica...30.06


Mybaby...03.07
Lala88...20.07
Adano...22.07
Anitaa...30.07

Rose...14.08
Mastalica...15.08
Putujuca...18.08
Aleah...26.08
MAM...28.8
Bebac bucko...31.08

Samy_lo...:(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:47:07   
mala curica
Da imace je sve do psihe.Kako prihvatis bude ti lakse,to je tacno.
A eto,jedna clanica napisa da kiretaza pod opcom anestezijom boli bise od samog poroda.A kada sam legla na sto bas nista nisam.bila upucena
sta me ceka,dali ce uopce boljeti.
A sada psihicki se pripremam,kada dodje vrijeme spremna sam i lakse cu podnijeti sav bol i proces porodzaja.

Sve zaboravim napisati,Bejbibi draga pa tebi se bas priblizava,sve sitnije brojis.Jos ne mogu da vjerujem.Nadala sam se da ti imas jos "dosta" do termina.
Bas me zanima jeli tacno da cure prije termima se rode.(na moju radost bi bilo)hihi.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:49:25   
Pravnica
Amin draga user posted image
Vidjecemo sta nosi noc... hehehe...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:49:47   
mala curica
Gledam ovaj spisak,dani,mjeseci prolaze i sve nas je manje.Polahko ide i moj datum user posted image

Mnoge clanice su se par puta javile i nema ih viseuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:54:24   
bejbibi
Ma ja, u jednu ruku dobro je biti pripremljen psihicki da znas ata te ceka....

Uh meni se priblizava brzouser posted image vidjet cemo aBd hoce li ranije hehw...ja se mogu svaki tren poroditi jer sam usla u deveti i samo osluskujem tijelo heheh...ja ako se ne javim dva dana znajte da sam se porodila user posted image neka nek slobodno preuzme spisak ako vam pomaze user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
25.2.2015 16:56:07   
bejbibi
Meni je ovaj spisak super majke.miuser posted image inace ne.bi znala ni svoj termin user posted image

Blizi se blizi Bogami,proletit ce vrijeme.....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *