|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Putovanje u Istanbul
2.3.2015 19:02:38   
adissa_
Ja i muz planiramo po prvi put u Istanbul ici aBd u julu-augustu,vi koji ste bili sta preporucujete? i koliko je vas kostalo vase putovanje? koliko ste bili ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Putovanje u Istanbul
3.3.2015 19:40:15   
canim
A na sta mislis sta preporucujemo, smjestaj, prevoz, mjesta za obilazak, hrana, itd ???

Cijena zavisi od toga sta zelis, hoces li ici autom/autobusom/avionom, hoces li smjestaj u hotelu/motelu/privatnom apartmanu, hoces li se hraniti po restoranima/ascinicama/simit sarayu... hoces li uzimati ture za putovanja po bosforu zatim obilazke mini turk/aya sofiya/plava dzamija/.... zatim dali ces boraviti u fatihu/bayrampashi/zeytinburunu/taksimu.... dali ces ici metrom, tramvajem, kombijem, taksijem, licnim vozacem...Hiljadu nekih faktora utice na cijenu...sad sve zavisi kakvi su vam prohtjevi.

Jeste vec uplatili putovanje, ili samo planirate ?

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Putovanje u Istanbul
5.3.2015 23:22:05   
adissa_
Plan je avionom,i hotel....nismo jos uplatili vec se onako raspitujem

A onako mislim na mjesta,sta vrijedi vidjeti(znam naravno za one glavne stvari )

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Putovanje u Istanbul
6.3.2015 19:11:37   
canim
Pa ne znam koliko dana planirate ostati ?

Podijelis sebi dane tipa;

1. dan - stari grad (topkapi - plava dzamija, aja sofija ako hoces )
2. dan - misir carsija i kapali carsija
3. dan - moderni dio grada taksim iako tu se nema sta specijalno vidjeti jedino ako ces u night life user posted image a mozes otici i brodom do aziskog djela, pa tamo malo setati, ili u miniturk, tamo je isto zabavno.
4. dan - voznja brodom, kiz kula i slicno, a ako ti nije mrsko mozes skoknuti i na princezine otoke, tamo se malo vozis kocijom, jedes ribu i uzivas u zelenilu i tisini
5. dan -shopping - preporucujem forum i ikeu, dva shopping centra jedan do drugog, oni su ti na bayrampashi, mozes i s metroom do njih a ako ces tursku robu, onda odes na carsamba pazar kod fatih dzamije na fatihu, srijedom, tu imas gaca, carapa i sve sto ti treba i ne treba.
6. dan- slobodne aktivnosti user posted image

Ako te zapadne koji dan ramazana obavezno idi poslije iftara ispred plave dzamije, bude sajam hrane,nema cega nema.

Nemoj zaboraviti probati lahmacun,pide, kadayif, baklavu, eklere, sladoled, kumpir, simit, mercamik corbu, probaj i asure, cay, ayran...
Ah da, na aerodromu imas besplatnu mapu istanbula, ponesi za svaki slucaj, a preko puta aerodroma imas stanicu metroa, samo moras preci ulicu i uci u drugu zgradu, ides liftom -1 .

Izbjegaji taksije,to bas ako moras, imas mini buse, autobuse, tramvaje,metro buse, metroe, uglavnom snadji se, a imas negdje na internetu i linije gdje saobraca metro.

Ako cete bez vodica onda najbolje da napravis detaljan plan.
Ima jos raznih mjesta u istanbulu za obici, samo ne znam sta te interesuje, ovo je onako brzinski sto mi je naum palo.
Preporucujem ti kupovinu avionske karte sto ranije kako bi dobila najeftiniju u tom periodu, inace te moze kostati preskupo.


(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *