|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:37:42   
Skvo RR
Ja sam zadnji put radila u KS-u na Ilidzi poodavno, bila sam zadovoljna, ali ta cura vise ne radi tamo. Sada pitanje, dajte preporucite u reonu hrasno i okolo..ima li ko dobar da radi..Mrzi me vucarat se po gradu i traziti..treba mi neko blizu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:41:29   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: D_K

moja snaha je nedavno 'nabacila' nove nokte i to mi je bilo ok dok su manji ali kad izrastaju nisu mi bas lijepi.. nakon toga miiislim da je radila geliranje i super izgledaju..
meni je problem jer sam se vratila svojoj staroj ruznoj navici i grickam nokte.. taman malo pustim da porastu jer su ruke mnooogo urednije i ljepse kad imam lijep nokte i onda posustanem.. ozbiljno razmisljam o geliranju tj. o najmanje stetnom postupku da dam sansu noktima da porastu. sad me zabrinuste kad kazete da se to mora stalno raditi ili da budu nokti katastrofa..
jos jedno pitanje, kako uzimate abdest? ja sam mislila da se ne moze uzeti abdest sa lakom na noktima a geliranje mi je sloj preko nasih noktiju.. hm.. sta mislite??


Mozda nije prikladno,ali ne radim nokte iz razloga sto se ne moze uzeti abdest preko laka,niti gela,niti nadogradnje.Znaci morala bi uzeti abdest,pa nalakirati kad izgubis abdest skinuti lak pa abdestit pa ponovo nalakirati.Nadam se da sam ti objasnila.
Inace ja sam jednom uradila tu tzv nadogradnju,taman mi dosla user posted image a trebala sam na put reko hajde jer i sama imam tu ruznu naviku,grickam nokte.ja sam sama sebi odlijepila jer prosla user posted image nebi mogla klanjati.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:59:14   
Ilhana RR
Oj, ja evo mastam danima o lijepim noktima... ako Bog da za 31 dan bice mi tip top =)

A ona polishturpija se moze koristi samo za poliranje, bez oni drugi =) Ja probala i funkcionise super =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nokti all about
16.5.2012 22:02:33   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bellla

Ja sam uslugu kod doticne platila 50km,prije godinu i pol,jer je to bila cijena,a teska glupost mi je da ja moram govoriti da mi dodaje jos ovoga ili onoga,da bi mi se "sacuvalo",odrezalo,ono sto podrazumjeva cijena onih 50km,sta to znaci ako ne platim dodatni gel,sigurno ce mi se ovaj podignuti sa noktiju,sto se meni i dogodilo nakon 2 dana,na par prstiju,na sto sam poludjela i sve skoro pocupalauser posted image .Taj dodatni gel dodje kao zivotno osiguranje na umjetne nokteuser posted image user posted image

ja generalno ne mislim nista lose o geliranju,nadogradnji etc,kontam nego sam imala pasju srecu,takodjer mislim da Salmy super radi,pa cu kod nje otici na geliranje i french na nogama:))ako to radiuser posted image



Ja koliko znam samo kod Anite su notki 50 KM i ukjučeno je šta poželiš, u ostalim salonima idu od najeftinije varijante pa do tih skupljih, ne mogu svi baš sebi priuštiti Anitu, zato postoje i varijante po 15,20 i nadalje KM

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nokti all about
16.5.2012 22:12:41   
bellla
Pa vidi,ja neznam tko je Anita,niti me iskreno interesuje,cuj ne moze si svatko priustiti Anitu(koja ima cijenu 50km),a u N.Sarajevu,gdje ja zivim par njih radi po toj cijeni,izmedju ostalih i moja komsinica,koja ima i salon sa raznim drugim sadrzajima,iskreno neznam tko ide na geliranje i sl.i za to placa 15km,ako uzmemo u obzir da jedan lak dodje oko cenera

E sad mozda ce Anita kad cuje za ovo podignuti cijenu,jer ipak ne moze si svatko priustiti Anituuser posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nokti all about
16.5.2012 22:17:47   
Ilhana RR
Ne znam ko vam je Anita al prije dvije godine ja sam ih radila u salonu Maja na Skenderiji i bila sam prezadovoljna al ne sjecam se koliko sam platila... mislim da je bilo 40 km, tu je bio uglavnom french, zvjezdice i geliranje =) ... trajali su mi ravnih 4 sedmice... prosleg ljeta nisam imala kad da joj odem tako da nisam kod nje radila al ove godine defenitivno ponovo idem tamo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:02:47   
D_K

IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: D_K

moja snaha je nedavno 'nabacila' nove nokte i to mi je bilo ok dok su manji ali kad izrastaju nisu mi bas lijepi.. nakon toga miiislim da je radila geliranje i super izgledaju..
meni je problem jer sam se vratila svojoj staroj ruznoj navici i grickam nokte.. taman malo pustim da porastu jer su ruke mnooogo urednije i ljepse kad imam lijep nokte i onda posustanem.. ozbiljno razmisljam o geliranju tj. o najmanje stetnom postupku da dam sansu noktima da porastu. sad me zabrinuste kad kazete da se to mora stalno raditi ili da budu nokti katastrofa..
jos jedno pitanje, kako uzimate abdest? ja sam mislila da se ne moze uzeti abdest sa lakom na noktima a geliranje mi je sloj preko nasih noktiju.. hm.. sta mislite??


Mozda nije prikladno,ali ne radim nokte iz razloga sto se ne moze uzeti abdest preko laka,niti gela,niti nadogradnje.Znaci morala bi uzeti abdest,pa nalakirati kad izgubis abdest skinuti lak pa abdestit pa ponovo nalakirati.Nadam se da sam ti objasnila.
Inace ja sam jednom uradila tu tzv nadogradnju,taman mi dosla user posted image a trebala sam na put reko hajde jer i sama imam tu ruznu naviku,grickam nokte.ja sam sama sebi odlijepila jer prosla user posted image nebi mogla klanjati.



ovo sam i pretpostavila.. raditi geliranje radi nekoliko dana nije bas isplativo a moze se desiti da svoje nokte zeznes..
eh, a ja sam mastala o ovako lijepim rucicama
http://allwomenstalk.com/styles-that-stick-french-manicure/
znaci, moramo se odvici od svoje ruzne navike zar ne?!

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:30:54   
bellla
ja sam dosadna,ja vazda imam ovakve

http://src.discounto.de/pics/product/19665/34985_French-Manicure-Set-19665_xxl.jpg

a DK,ti si plaho fina zena,kazu moji prijatelji kojima si bila asistenticauser posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:32:15   
sarisari

već sam pisala da su mi neke kolegice radila jeftinije varijante i da su imale loše iskustvo ja platim 50 KM i može mi biti dva mjeseca , geliranje radim već više od 4 godine, kada pocnu izrastati ako nemam vremena da odem na korekciju ili nove uraditi u tom momnetu samo ih skratim turpijcom i prelakiram ekstra izgledaju, prema tome ne razumijem ko se sve danas bavi kozmetičkim tretmanima pa su im proizvodi tako loši, a dok kupim lak oko5-10KM da ne govorim o onim skupljim koji ne može dugo da traje jer se nokti lakiraju svaki dan, pa aceton, vata....nabere se za dva mjeseca 50KM

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:35:00   
D_K

IZVORNA PORUKA: bellla

ja sam dosadna,ja vazda imam ovakve

http://src.discounto.de/pics/product/19665/34985_French-Manicure-Set-19665_xxl.jpg

a DK,ti si plaho fina zena,kazu moji prijatelji kojima si bila asistenticauser posted image user posted image


ufff, uvijek me strecne kad cujem ovo..
nisam sigurna jesu li iz grupe koja me voli i kaze da sam dobra asistenticauser posted image ili iz grupe koja me mrzi i kaze da sam jedna zmijuga user posted image user posted image .. eh.. tezak je zivot asistenata user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:37:50   
bellla
Lutko lijepa,na BB sam bila sa mojom najboljom prijateljicom,pozdravila te:) ,ona i njezin momak bivsi te istinski hvale,a ja im vjerujemuser posted image

izvinjavam se na OT.

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:45:43   
D_K

IZVORNA PORUKA: bellla

Lutko lijepa,na BB sam bila sa mojom najboljom prijateljicom,pozdravila te:) ,ona i njezin momak bivsi te istinski hvale,a ja im vjerujemuser posted image

izvinjavam se na OT.


skontala sam odmah.. Jasmina mi je prisla na BB i kaze da je dosla sa prijateljicom a onda ti postas komentar user posted image
ja se uvijek zezam, nemoj mi zamjeriti.. pozdravi je puno od mene, ona je jedna lutka.
a saznala sam da nisu zajedno nedavno kad sam ga pitala gdje je Jasmina.. mislim nije mi rekao direktno ali sam skontala po odgovoru i nacinu kako je odgovorio.. bas mi je bilo zao user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:50:20   
bellla
jest valauser posted image
pokusavamo ih ponovo spojitiuser posted image
nadam se da cemo uspjeti

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Nokti all about
17.5.2012 10:53:22   
D_K

IZVORNA PORUKA: bellla

jest valauser posted image
pokusavamo ih ponovo spojitiuser posted image
nadam se da cemo uspjeti


ja sam muzu rekla kako sam skontala da nisu zajedno i da mi je bas zao.. nekako mi idu njih dvoje zajedno, djeca vrijedna, lijepo odgojena, upoznali se u dusu.. hajde javnite mi ako treba sta pripomoci.. kad vidim Nihada malo da pročačkam user posted image user posted image ..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Nokti all about
19.6.2012 12:27:12   
bellla
ijuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image ,pogledajte ovo

user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Nokti all about
19.6.2012 13:48:14   
sarisari

imam nagon na povracanje

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Nokti all about
26.1.2013 23:43:01   
ananas_ze
ima li neko savjet sta da radim s noktima, jer dok ih odrezem pojave se zanoktice, pa rezanje izbjegavam, turpijam ih, al mi nekako to nije to

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
26.1.2013 23:48:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bellla)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Nokti all about
26.1.2013 23:50:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bellla

ijuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image ,pogledajte ovo

user posted image


Fuuuuj....iako jako volim vidjeti na ženi njegovana stopala, pedikuru, lijep lak...ne podnosim kad puštaju nožne nokte( a vidjeh i to par puta ne baš u ovoj varijanti gore)...to mi se gadi beskrajno.


Baš jel ovo modauser posted image
mislim stvarno...pa koji nam je...
užasuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Nokti all about
22.2.2013 11:37:14   
veeseelaa
cure gdje idete na manikuru?
koji gel imate na noktićima

ja trenutno imam ovu boju http://static.kupindoslike.com/UV-BILDER-GEL-BOJA-KOZE-PASTELNI-BK6_slika_O_2106608.jpg


imate li neki prijedlog za neku finu boju il neki fin frenš?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Nokti all about
25.2.2013 12:43:56   
sarisari

i ja trenutno imam ovu boju to je ona prirodna, tzv.milki boja sa diskretnim roskastim sjajem na vrhu niktiju i super mi je

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Nokti all about
9.7.2013 8:15:49   
mala86
jel itko radio trajni lak?

procita na netu da manje steti noktima nego nadogradnja ili geliranje?
a meni svakako treba samo par dana user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Nokti all about
4.5.2015 8:54:26   
Visnja RR
da dignem temu

salmy .... ili druge zene ....ima li gdje kod nas kupti ove otapajuce gelove?

http://www.crystalnailshr.com/index.php/webshop/modeliraju%C4%87i-gelovi/otapaju%C4%87i-gelovi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Nokti all about
4.5.2015 10:47:49   
salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

da dignem temu

salmy .... ili druge zene ....ima li gdje kod nas kupti ove otapajuce gelove?

http://www.crystalnailshr.com/index.php/webshop/modeliraju%C4%87i-gelovi/otapaju%C4%87i-gelovi

moguce da imaju u slaonu Pronails...
ali sta ti predstavlja ovaj gel kad ga sama ne mozes staviti...jedino ako imas lampu i sve sto treba za noktice?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Nokti all about
4.5.2015 21:13:43   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

da dignem temu

salmy .... ili druge zene ....ima li gdje kod nas kupti ove otapajuce gelove?

http://www.crystalnailshr.com/index.php/webshop/modeliraju%C4%87i-gelovi/otapaju%C4%87i-gelovi

moguce da imaju u slaonu Pronails...
ali sta ti predstavlja ovaj gel kad ga sama ne mozes staviti...jedino ako imas lampu i sve sto treba za noktice?


evo sve ima kupiti kod nas

http://www.crystalnails.ba/

naravno d bi uzela UV lampicu.....ko 100 km...ne treba mi neka giga mega nego obicna jer cu to raditi 2 puta mjesecno...

otici cu ovim na adresu i vidjet sta mi sve treba ....


< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.5.2015 21:14:31 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *