|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iskustvo sa Novalacom AR
13.4.2009 19:24:57   
ina77
Drage moje treba mi savjet? Moja bebica od 3,5 mjeseci je na dohrani od prvog dana i ta dohrana je bila pre HIPP. Sve je bilo OK, dobivanje na tezini, stolica...ali je nevjerovatno bljuckao do te mjere da sam bila sigurna da u njemu nista ne ostaje. Nakon posjete ljekaru, ultrazvuka probavnog sistema ljekar mi je savjetovao da predjem na Novalac AR1. Bljuckanje je gotovo prestalo u potpunosti. Beba je mnogo mirnija, sad je ec mogu i uobrociti ali je problem stolica koja je cvrsta (ali to me ne brine jer je hrana mnogo gusca od pre HIPP-a)medjutim ona je zelena do gotovo tamne nijanse. Molim vas ako neko ima iskustva da mi pomogne savjetom da li je to ok ili trebam neto mijenjati...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Iskustvo sa Novalacom AR
14.4.2009 16:07:02   
S.mama
Ja sam vec negdje pisala o slicnom problemu...Mi smo od prvog dana koristili formulu,od jedne je bio zatvor,od druge povracanje i td...koristila sam Novalac i imali smo isti problem,s tim sto je moje dijete imalo jako cvrstu stolicu,kada vrsi nuzdu pojavi se krv i td.To su ti problemi kod formula...Koristila sam Novalac protiv zatvora,probaj njega,mom je malisanu malo stabilizovao stolicu i doveo je u normalu...
Evo ti link,ja nisam trazila dopustenje pedijatra za novalac protiv zatvora,ti ako zelis mozes pitati http://www.novalac.net/other/scglilworries_us.htm

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu ina77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Iskustvo sa Novalacom AR
14.4.2009 18:52:30   
ina77
Super ako ec imas iskustvo nego brine me hocu li se vrtiti u kru jer ako ukljucim Novalak protiv zatvora hoce li se pojacati bljuckanje ponovo posto mu dajem novalak ali protiv bljuckanja.
Puno ti hvala rasteretila si me jer zaista ta cvrsta i zelena stolica su me jako zabrinule.
puno ti vala jos jednom

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Iskustvo sa Novalacom AR
14.4.2009 19:41:59   
S.mama
Drago mi je da sam pomogla...Vjeruj da ne znam,moras probati da bi vidjela da li ce od formule protiv zatvora bljuckati,ako bude bljuckala,ti nastavi bebi davati formulu protiv bljuckanja,a napravi joj caj od kamilice pa joj daji..zaboravila sam od kojeg mjeseca bebe mogu piti sok,provjeri pa joj daji po malo sok od sljiva i sok od kruske,da joj ne bude tvrda stolica...Sretno

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu ina77)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Iskustvo sa Novalacom AR
14.4.2009 20:28:51   
ina77
jos jednom najvece HVALA ne samo da si mi pomogla nego dala  put za dalje!
Pusica maminom zlatu

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Iskustvo sa Novalacom AR
14.4.2009 20:53:14   
magde
ja koristim novalak i uzela sam i protiv grceve kad je moja beba bila mala i prezadovoljna sam znaci najbolje je novalak

(odgovor članu ina77)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *