|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 14:48:44   
mišur
Baš tako, Amrino!
Bar kad je generalka u pitanjuuser posted image user posted image
A ja ću poslije nekako održavati...
A meni ova teta kaže kako se iznenadila što sam je zvala jer kaže da mlađe žene neće nikoga da zovu...Kao sramota ih je...
Ma mene bogami više nije sramota...Što ne bih olakšala sebi kad moguuser posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 23:11:38   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Joj mišure kod mene je obrnuta situacija. MM mi trubi odavno, jos otkako sam bila trudna, da nadjem neku zenu. Kod mene bio skracen grlic, beba nisko a mi se selili kad sam bila u 6. mjesecu trudnoce...Ali jok- luda zena- tvrdoglava- sve cu ja sama. Bilo mi nekako bezze da mi neko nepoznat dira moje stvari a posto je to useljenje u NAS stan....bilo mi je uzivanje da sve ja to odradim.
I tako....vrijeme prolazi a ja jos i dalje SVE sama...Bas sam i ja kontala- pa mlada, zdrava...sta cu u poslije ako sad ne mogu sama ?
Skontam- ma heeeej bolje sebi olaksati!!! Odlucila sam da cu definitivno zvati nekoga u pomoc bar kada se radi generalno!!! user posted image user posted image user posted image



Kod mene ista situacija bila i Bogami odlucih zvati tetu. Doci ce u cet. ili petak. nema teorije da stignem. Arma ima 5,5 god. Timur 2,5 mjeseca i od kad se rodio "plaza" po meni. Ne mogu do kupatila otici, kuca sve gora i gora, vidim odnio vrag salu.
Bogami smo mi sve pomalo lude. Ima li para koje mogu platiti vrijeme provedeno sa djecom i muzem???

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 8:45:11   
Nedi
Ima li ko tetu u Zenici? Ja sam slomljena....pa bar da mi dodje dva puta mjesecno

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 21:48:44   
žana o8
I ja mislim da su tete za čišćenje super, zašto i drugi ne bi malo zaradili. Ja imam jednu tetu koja mi očisti generalno i prozore i vrata , prašina,parket 2puta mjesečno. A ja ovo redovno održavam, s tim da ja svako veče očistim kupatilo i wc, jer sam baš slaba na to. A vjerujte i to jedva stignem od posla, pravljenja ručka za nas, pa za Žanu, pa izvesti Žanu u šetnju.... Ma polumrtva sam-zombi.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:02:00   
Nunichi
Joj ja promijenila tetu,jer ova moja moze samo subotom raditi,a nesto mi zao da mi se mota po kuci kad smo svo troje tu...bar dok malo ne otopli pa da mozemo pobjeci ili bar biti u dvoristu.

I dodje meni "nova" teta prosle sedmice...dosla gospodja u pola 12 i radila do 15h user posted image user posted image i fino naplati 40 km user posted image a nije zavrsila sve...pa dodje i naredni dan u 11h pa do 14h i opet naplati 40km...a ustvari je samo zavrsila kupatilo i jos 2 prozora...user posted image
Ma bas me izbacila iz cipela sa svojim bezobrazlukom...ali nisam joj nista htjela reci jer je dosla preporuceno...ali bice joj sve jasno jer vise nikad nece dobiti poziv od mene.
Jos drugi dan kad je dosla ja pila kafu,a ona ni 5 ni 6 sjela i nasula sebi dok sam ja do Zare otisla i zapalila cigaru...ma ko kod kuce,a drugi put me vidi u zivotu...e svasta stvarno.
Vracam se staroj teti od ove hajra nema... user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:07:15   
žana o8
ma što joj ženo plati??? Baš se žena oparila kod tebe , njoj tri sata 40,00 KM ko da radi u parlamentu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:10:24   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image Ma suti ne napominji me...muka mi je kad pomislim. Ne znam sto plati...budala pa et. user posted image
Bila mi je frka s prozorima...poprimili su cudnu bez boju user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:12:05   
žana o8
Čuj, pa posvjetliše li od 40,00 KM?user posted image user posted image user posted image user posted image  Sad te namjerno malo sikiram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:15:14   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image
Neka tako mi i treba... user posted image
Ma evo ih ko behar se bijele... user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:22:44   
Leva
Ja sam dugo trazila tetu da mi pomogne oko ciscenja i na kraju odustala user posted image
Tjesim se nekako da jos uvijek sve uspjevam, a kada mrvica odluci da se zakaci bacam se u ozbiljnu potragu user posted image
Nunichi koliko cesto ti treba teta dolaziti? Znam jednu pravo vrijednu zenicu ali u Lukavcu pa ne znam da li bi se mogla uklopiti u tvoj raspored.

< Poruku je uredio Leva -- 28.4.2009 22:26:33 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:24:25   
Romali
Mislim da ti se više isplatilo poslati taxi po mišurovu( ili se kaže mišurevauser posted image ) tetu i još joj dati dnevnicuuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:31:02   
dinciii
nunichi ako se bijelo onda nek ti ne bude zao user posted image user posted image user posted image  najbitnije da ti je oprala prozore user posted image  a bas cujem prvi put tako nesto,moja seka ima neku i koliko sam je skontala pravo dobro sredi sve i nije skupa...ako ti treba samo reci user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:41:15   
Nunichi
user posted image user posted image U pravu si Romali...ma mogla sam vala svasta za 80km,ali eto sta je tu je. Sto je najtragicnije samo su prozori jos uvijek bijeli user posted image a ostalo vec place da ja malo mahnem. user posted image user posted image

A ne znam Levi i Dincii sta sad da radim za teticu,dal da zovem onu staru sto moze subotom,mada znam da mm nece biti odusevljen,a i meni je pegla,jer on vikendom ne radi,pa mi malo uzivamo. user posted image
Skontacu ovih dana,a trebala bi mi barem 2 puta mjesecno.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Teta za čišćenje ?
28.4.2009 22:50:03   
malenaa
drage zene ... meni ponekad ne bas tako cesto dolazi ova jedna teta sto mojoj mami dolazi jako cesto, ova naplacuje 50 km s tim da dodje ujutro rano 8-9 i ostane do 5-6. zavisi po potrebi. ne znam jeli to po satnici ali uvijek je cijena znam po mami 50 km, s tim da mislim da ipak to ide po dogovoru.
ali zena je extraaaaaaaaaaa........ pedantna ,fina, detaljna, i sve sto joj ja naknadno kazem (peglanje , i sl.9 ona to uradi)
meni je najbitnije sto nije pegla... jedna fina zenica koja se tim samo bavi i zivi od toga.
eto ako koga zanima nek se javi
kissssssss

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Teta za čišćenje ?
29.4.2009 6:16:24   
sarayka
Kao sto neko reče MM stalno prigovara sto nenadjem neku tetu, jer stalno kukam a pare trosim na gluposti...To on kazeuser posted image
Pa sam planirala da angazujem neku bar za veliko spremanje- krečenje i to, koje uskoro planiram ...To cu raditi preko vikenda a sama nema sanse da mogu stici jer radim..Tako da eto saljem uskoro pp nekoj od vas za preporuku teteuser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Teta za čišćenje ?
29.4.2009 8:50:14   
mišur
IZVORNA PORUKA: Romali

Mislim da ti se više isplatilo poslati taxi po mišurovu( ili se kaže mišurevauser posted image ) tetu i još joj dati dnevnicuuser posted image user posted image


Ne samo poslati taxi, nego joj i smještaj platiti par dana, pa da vas sve lijepo obiđe i sredi vam kućeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Teta za čišćenje ?
29.4.2009 13:48:02   
Nedi
Misur hocu i ja tvoju tetu ako mi je posudis ja cu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Teta za čišćenje ?
6.5.2009 1:30:25   
NANICA
IZVORNA PORUKA: NANICA

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Joj mišure kod mene je obrnuta situacija. MM mi trubi odavno, jos otkako sam bila trudna, da nadjem neku zenu. Kod mene bio skracen grlic, beba nisko a mi se selili kad sam bila u 6. mjesecu trudnoce...Ali jok- luda zena- tvrdoglava- sve cu ja sama. Bilo mi nekako bezze da mi neko nepoznat dira moje stvari a posto je to useljenje u NAS stan....bilo mi je uzivanje da sve ja to odradim.
I tako....vrijeme prolazi a ja jos i dalje SVE sama...Bas sam i ja kontala- pa mlada, zdrava...sta cu u poslije ako sad ne mogu sama ?
Skontam- ma heeeej bolje sebi olaksati!!! Odlucila sam da cu definitivno zvati nekoga u pomoc bar kada se radi generalno!!! user posted image user posted image user posted image



Kod mene ista situacija bila i Bogami odlucih zvati tetu. Doci ce u cet. ili petak. nema teorije da stignem. Arma ima 5,5 god. Timur 2,5 mjeseca i od kad se rodio "plaza" po meni. Ne mogu do kupatila otici, kuca sve gora i gora, vidim odnio vrag salu.
Bogami smo mi sve pomalo lude. Ima li para koje mogu platiti vrijeme provedeno sa djecom i muzem???



Moja sreca kratko potraja user posted image user posted image . Teta koja je trebala doci je iscasila ruku, zvala drugu nije se nikad javila, zvala trecu jedva je dobila. Ovo se samo meni moze desiti user posted image user posted image . Elem, teta zaista dolazi ovaj cetvrtak pa vam javim kakva je ako nekome bude trebala

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Teta za čišćenje ?
6.5.2009 8:09:09   
Daja_sa
Teta koja cuva moju bebe meni pomaze u kuci...(ruke joj se pozlatileuser posted image user posted image user posted image )...Kad smo se dogovarale oko cuvanja nismo uopste spominjale ciscenje, peglanje i sl...kad ja malo malo kuci sa posla sav vec ispeglan...Hmmm drugi put prasina i podovi obrisani...Elem sjednem ja sa njom i u razgovoru ona meni kaze : "Sine dragi kad beba spava ja nemam drugog posla...uvijek cu ti pomoci koliko god mogu"...Kao sto Zana rece vidi zena da se ja lomim oko svega ( beba, kuca, rucak, ma ludilooooo).
E sad posto ja radim u skoli...ponedeljkom npr. imam samo dva casa onda smo se nas dvije dogovorile da taj jedan ponedeljak u mjesecu ostane citav dan i uradi generalno kucu. Kad bebe pajki i ja malo pomognem user posted image .
Malo ja oduzih ovaj post ali pisem ovo iz razloga sto ja  u 7 mjesecu ne radim nikako...ona ce biti bez posla i vrlo rado bo je preporucila bilo kome za pomoc u kuci oko ciscenja taj mjesec ( mada ona i vikendima radi koliko ja znam )
Pa eto zenice moje drage ako nekome treba nek mi se javi na pp.
Lijep pozdravuser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Teta za čišćenje ?
6.5.2009 12:14:25   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mišur


Hoćemo biti savršene supruge, mame, domaćice, kuvarice, uspješne na poslu...
Aha....
Još kad mi mm kaže da sam snob, da imam 27 godina a dovodim ženu da mi čisti..A sve to govori dok leži i gleda utakmicu na tvuser posted image user posted image user posted image user posted image



E jest uparvu si ...poludim na ovakvu situaciju .... jos ne radim puno vrijeme al ne mogu nista stici ...sta ce biri tek kad budem pocel apuno radno vrijeme slijedece sedmice.
Zena je zakon ...
A sad mi ova sto cuva dzelilu uradi sta stigne npr pegla....ma vrijedi svaku marku

IZVORNA PORUKA: mišur

A meni ova teta kaže kako se iznenadila što sam je zvala jer kaže da mlađe žene neće nikoga da zovu...Kao sramota ih je...
Ma mene bogami više nije sramota...Što ne bih olakšala sebi kad mogu

Ma kakva sramota
Nista me vise nije sramota:))))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Teta za čišćenje ?
26.7.2009 12:38:31   
zagy
Ja imam ženu koja mi pomaže, ali brate pričaaaaaaa, ubi. Hajde to bi nekako i dalje trpila da mi se nije opustila i počela fušeriti, ja je počela vračati, ali vala ne da mi se policajca glumit zavirivati i vračati da radi, a kada joj spomenem peglanje, kaže ja ne peglam, ako baš moram(!?) mogu samo majice, ne peglam košulje, to ne znamuser posted image   Da ne spomnjem da je sve ispitala i sada svaki put dolazi i traži neku uslugu, od toga da joj moja svekrva nešto pogura, do toga da joj zaposlim komšijinog sina u svojoj firmi, nidje vezeuser posted image Bila prije neki dan i ufatila MM gnjavit (vidila od mene joj nema hajra) da joj nađe još kakav poso za čiščenje on zna puno ljudiuser posted image Odlučila da je više ne zovem, pa molim preporuke za neku tetu, pedantniju, koja bi mi dolazila 2 puta mjesečno radnim danima, ja sam u Sa. Hvala.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Teta za čišćenje ?
26.7.2009 12:45:19   
Romali
IZVORNA PORUKA: zagy

Ja imam ženu koja mi pomaže, ali brate pričaaaaaaa, ubi. Hajde to bi nekako i dalje trpila da mi se nije opustila i počela fušeriti, ja je počela vračati, ali vala ne da mi se policajca glumit zavirivati i vračati da radi, a kada joj spomenem peglanje, kaže ja ne peglam, ako baš moram(!?) mogu samo majice, ne peglam košulje, to ne znamuser posted image   Da ne spomnjem da je sve ispitala i sada svaki put dolazi i traži neku uslugu, od toga da joj moja svekrva nešto pogura, do toga da joj zaposlim komšijinog sina u svojoj firmi, nidje vezeuser posted image Bila prije neki dan i ufatila MM gnjavit (vidila od mene joj nema hajra) da joj nađe još kakav poso za čiščenje on zna puno ljudiuser posted image Odlučila da je više ne zovem, pa molim preporuke za neku tetu, pedantniju, koja bi mi dolazila 2 puta mjesečno radnim danima, ja sam u Sa. Hvala.


Halo gospođo user posted image , to teta vidjela da ti možeš pričati više od nje pa hoće da te stigne user posted image
Javi se nekad (sorry na off topicu
)


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Teta za čišćenje ?
26.7.2009 13:33:23   
Amrino
Meni je sveki (da joj dragi Bog upise u sevape i ruke joj se pozlatile user posted image user posted image user posted image ) zvala zenu dok smo mi bili na moru (same se zena ponudila) i sve su mi sredile!!!
Ja dosla- a kuca ko bombona! user posted image
Ugl. zena je radila od 9 ujutro pa sve do 11 navece (sveki je cijelo vrijeme radila s njom). Zena inace naplacuje 5 KM po satu sto bi izaslo 70 KM (?valjda sam dobro izracunala user posted image ) ali sveki kaze da je zena toliko radila da joj je ona dala 100 KM. Reko neka si- halal bilo.
Razmisljam sada da je zovem jedno 2 puta mjesecno pa da tako odrzavam, narocito jer sam trudna pa mi se ne da bas prat prozore i sl.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Teta za čišćenje ?
26.7.2009 18:31:21   
Lulu_
ja svoju tetu ne bih dala nikaduser posted image
dolazi svake sedmice uglavnom ponedeljkom i uradi ,ispegla i opere ono sto ima
kad treba ocisti prozore i stolariju...
cak mi i spinat cisti kad donesem 2 kg a ona je tuuser posted image user posted image
znaci sve radi
20km joj platim...i popijemo kahvu jutarnju i rucamo skupa i zajebavamo se user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Teta za čišćenje ?
26.7.2009 21:24:31   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ima li ko tetu u Zenici? Ja sam slomljena....pa bar da mi dodje dva puta mjesecno


Ja sam jednom zovnula tetu da mi pomogne ocistiti stan, jer sam bila u 7 mjesecu trudnoce, pa me bilo strah micati stvari.
Nisam se bas odusevila i nisam je htjela vise zvati.
Pa i mene zanima ako ko ima u Ze kakvu tetu da dolazi 2 x mjesecno?


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *