|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretužna vijest
16.11.2015 17:28:19   
AnLu
Do kad se moze uplatiti?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pretužna vijest
16.11.2015 19:47:25   
muaaa

IZVORNA PORUKA: AnLu

Do kad se moze uplatiti?

zakljucno s petkom...ja i ti cemo se svakako vidjeti pa mozes meni dati,a ja cu sa zenama koje budu isle proslijeditiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pretužna vijest
16.11.2015 21:58:16   
Medić*
Malo je nekako zena bilo, hvala curama za kaficu i ugodno druzenje
Eedith user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pretužna vijest
17.11.2015 0:09:03   
mila81
Pozdrav žene drage, drago mi je što smo se vidjele, ali mi je žao zbog kojeg povoda......
Nadam se da ćemo i ovaj put pokazati svoju humanost kao i do sada jer mi to znamo kad hoćemo i možemo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pretužna vijest
17.11.2015 8:06:54   
veeseelaa
Malo je nekako zena bilo


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pretužna vijest
17.11.2015 8:09:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mila81

Pozdrav žene drage, drago mi je što smo se vidjele, ali mi je žao zbog kojeg povoda......
Nadam se da ćemo i ovaj put pokazati svoju humanost kao i do sada jer mi to znamo kad hoćemo i možemo....user posted image user posted image user posted image

user posted image

čujemo se aB plan je da ja sa muuom i ako još neko do ženica bude želio dođemo u nedelju aBd...
uplate na račun neka idu do petka da nam Višnja preda sve u subotu nedelju ujutro najdalje ...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pretužna vijest
17.11.2015 8:37:09   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mila81

Pozdrav žene drage, drago mi je što smo se vidjele, ali mi je žao zbog kojeg povoda......
Nadam se da ćemo i ovaj put pokazati svoju humanost kao i do sada jer mi to znamo kad hoćemo i možemo....user posted image user posted image user posted image


Neki dan rekoh ta te majka vise ne radja, tj da se to vise ne radja user posted image Poput pilule si u najkriznijm situacijama, znas ti zasto t ovo rekoh user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pretužna vijest
17.11.2015 11:31:12   
škorpija
Ja nažalost nisam mogla doći jer radim do 19 sati, ali sam uplatila na žiroračun

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *