|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 15:38:22   
meryma
Od 15 mjeseca počeli smo se boriti sa bronhitisom, pa smo onda uz to dobili i laringitis, i tako je počela naša borba. Svaki mjesec bi bilo isto malo bronhitis, pa onda kad se to smiri laringitis i tako u krug. Do nekih njegovih 19 mjeseci kad sam otišla u apoteku i od apotekarke tražila savjet koji više sirup ili preparat da mu dam?!? Ona mi je preporučila sirup Broncamil koji je prva pomoć kod kašlja, Apis gola sprej koji brzo pomaže kod uplale grla i usne duplje i Fitobalm gel koji olakšava disanje i umiruje kašalj.. Uzeli smo te preparate, stare odložili i počeli sa terapijom i zaista je sve bilo tako kako nam je apotekarka rekla, toliko mu je sprej bio zanimljiv da je na kraju sam sebi špricao u usta :) umirili smo upalu i kašalj, i sve rijeđe i rijeđe bivali prehlađeni. Od tad su u našoj kućnoj apoteci neizostavni sirup, sprej i gel.. Pošto smo išli u vrtić uzeli smo i Immuno sirup sa cinkom kako bi ojačali imunitet, i tako svakog septembra popijemo po jednu flašicu i nemamo problema user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.9.2016 19:29:33   
Cakan
Pozdrav svima,nase iskustvo sa Pharmalife proizvodima je vise nego odlicno,probali smo Apis sprej i Imuno sirup,super okus za super pomoc user posted image .Sirup je odlican za podizanje imuniteta,narucito u zimskom periodu kad su djeca najosjetljivija..iskoristili smo ga maksimalno :) .I za sprej sve pohvale,maleni je nosio sprej sa sobom u ruksaku user posted image .Prakticno za upotrebu i veliki neprijatelj grlobolji :) .Svaka cast Pharmalife!





(odgovor članu meryma)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.9.2016 16:35:16   
almac
Vec sam pisala o nasem iskustvu sa Fitobalm-om a skoro smo uveli i apis golu I je bio bolestan drugi put u 20 dana tako da posle 2 ospena antibiotik nije dolazio u obzir u apoteci su na preporucili apis golu tako da smo zajedno je kombinirali sa fitobalmom i sada smo kao novi.. Takodje cu mu uvesti immuno sirup da ga malo ojacam jer ipak ide sezona virusa koji ga sigurno nece obici

_____________________________

I- 03.03.2011_ _ Svjetlost mog života

V- 04.02.2016_ _ Moje malo sunce

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
9.9.2016 19:24:13   
aidana
Ja sam u junu pisala kako omega kapi koristimo godinama, sad smo isprobali i apis gola i fitobalm user posted image

Medjutim moram se pozaliti na Mapez. Dakle na godisnjem sam 3 dana dijete spricala od glave do pete, bukvalno sam mu i kosu spricala jer je bio sav izujedan. Nije bilo mjesta bez ujeda i sve se upalilo. Bilo je toliko grozno da je dobio kremu sa kortikosteroidima da mu se smanje otoci. Nista nije pomoglo, na kraju sam uzela onu drugu marku sa A user posted image (znamo svi koja ali ne znam smijem li pisati) i rijesila problem. Vise nije bilo ujeda. Vidim da drugi nisu imali ovakve probleme, ali eto nama se desilo.

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
14.9.2016 22:17:40   
bejbibi
Moram i ja podijeliti nase iskustvo sa Apis gola oralnim sprejem.nedavno je sin jako kasljao i to je trajalo nekih desetak dana..kad smo ga napokon odveli na pregled doktorica mu je propisala apis gola sprej ...pozitivno sam se iznenadila kad sam vidjela kako brzo djeluje..vec naredni dan se kasalj smirio ,a treci dan je skoro prestao da kaslje skroz :)

Sve pohvale za Apis gola oralni sprej ....ostale proizvode nismo probali !

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
15.9.2016 15:11:16   
mamina princeza
pozitivno iskustvo sa fitobalm balmazamom i imuno sirupom sa cinkom :)

sinu sam pred polazak u vrtic kuila ovaj sirup da budem iskrena slucajnim odabirom i pokazao se efiksan ne znam da li od njega ili se tako poslozilo al nije uopste bio bolestan iako je prvi put krenuo u vrtic:)
svidjam mi se sto ima dodatk cinka koji je vazan za organizam.
moj sin kad ga je pio imao je i povecen apatit da li je moguce od njega ne znam ...

kcerka ima otecenu sluznicu i zna cesto kasljati ...mazanje balzamom nocu pomoglo je dosta.

ostale prozivode nisam probala.



< Poruku je uredio mamina princeza -- 15.9.2016 15:17:17 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
22.9.2016 13:36:59   
opasna mala
Moje iskustvo sa PHARMALIFE je pozitivno.Koristimo imuno sirup.Fantastican preporucila bih ga svim mamama :)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
22.9.2016 14:47:01   
amiboj
Imamo jako pozitivno iskustvo sa Pharmalife proizvodima.

Apis Gola nam se extra pokazao kod bolnog grla. Trenutno olaksava tegobe i sincic moze normalno da funkcionise i jede.

Imuno sirup smo takodje probali i takodje imamo pozitivno iskustvo. Bolji apetit sto nam je extra :).

Mislim da je sve jasno ako kazemo da je sincic u sest godina jednom samo popio antibiotik :)



_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.10.2016 10:18:03   
pocahontas
Koristili smo Pharmalife proizvode i jako smo zadovoljni. Apis Gola sprey nam je bio odličan kada grlo krene da golica, čak i nama odraslima. Ugodnog je okusa i djeluje. Koristili smo ga i kada su nam šestice krenule rasti pa smo malo prskali po desnima da olakšamo rast i umanjimo bol. Također, imali smo priliku koristi Immuno sirup i osim što je ukusan, pokazao se i kao djelotvoran jer su nas virozice zaobilazile.

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.10.2016 21:29:49   
marketing RR
Prvi dobitnik za septembar user posted image

IZVORNA PORUKA: amelaaaa

Od proizvoda koji su pomenuti probali smo, i od tada je neizbiježan dio kućne apoteke, Fitobalm gel. Bebica se prehladila sa nekoliko mjeseci, a prehlada je vrlo brzo prešla u ostruktivni bronhitis. Doktorica nam je, pored antibiotika, preporucila Fitobalm gel, kojeg od tada cim se nosic zacepi ukljucujemo u upotrebu. Beba uz pomoc Fitobalma mnogo mirnije spava, a u kriticnim situacijama mazemo joj gel ispod nosica i nekoliko puta nocu.
Osim Fitobalma, upravo na ovom forumu dobili smo preporuku za Cortina T kremu, koju od skoro koristimo i jako smo zadovoljni. Bebica ima atopijski dermatitis, ali se krema pokazala jako dobra i za ostatak porodice, lagana je, ne ostavlja masne tragove i jako brzo se upija u kozu.
Također, dobili smo preporuku za sirupe za imunitet i poboljsanje apetita kod djece, ali nismo ga jos isprobali jer je curica skoro napunila godinu dana. Planiramo ih uskoro uvesti u upotrebu i nadamo se pozitivnim rezultatima, koje smo imali sa ostalim proizvodima. S obzirom da nam je bebica sklona bronhitisu, ima atopijski dermatitis i jako slabo jede, kroz normalnu prehranu je jako tesko uvesti sve potrebne minerale i vitamine. Zato su ovakvi proizvodi spas u pravi cas. user posted image

Na kraju bih toplo preporucila ove proizvode jer smo sa njima do sada imali jako pozitivno iskustvo. user posted image


(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.10.2016 21:32:10   
marketing RR
Drugi dobitnik za septembar mesec user posted image

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Obzirom da sam vec pisala nase iskustvo sa Pharmalife proizvodima sada cu jos samo dodati da smo od neki dan poceli prvi put i sa Immuno sirupom obzirom da se djecak vratio u vrtic.Nadamo se da ce rezultati biti dobri kao i sa svim ostalim proizvodima Pharmalife koje smo imali priliku isprobati...
Puno pozdrava od vjernih korisnikauser posted image


(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.10.2016 21:32:36   
marketing RR
Treći dobitnik za septembar mesec user posted image

IZVORNA PORUKA: opasna mala

Moje iskustvo sa PHARMALIFE je pozitivno.Koristimo imuno sirup.Fantastican preporucila bih ga svim mamama :)


(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.10.2016 21:33:29   
marketing RR

Drage dobitnice,

Pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresu u BIH i broj telefona.


Čestitamo još jednom user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.10.2016 0:31:28   
SREĆNA
Nama su izgleda zaboravili poslati nagrade. user posted image

< Poruku je uredio SREĆNA -- 6.10.2016 0:32:15 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
15.10.2016 20:37:06   
minie
Da i ja napisem pozitivno iskustvo sa jednim vasim proizvodom :)

Ranije smo koristili Mapez sprej i Apetito i zaista smo zadovoljni, posebno sprejom protiv komaraca. Ali neki dan kupih ApisGola sprej, ugodnog ukusa i djelotvoran. I mama je malo prsnula sebi, grlo pocela da golica :)

E da pohvalimo i prah protiv alergije, poklonili ga dedi i super mu je pomogao kod alergije na polen :D

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
21.10.2016 20:33:32   
SREĆNA
Stigla nagrada,hvala vam jos jednom user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.10.2016 10:12:12   
ladyblue RR
Definitivno je Pharmalife jedino što biram u apoteci kada nam trebaju proizvodi za imunitet i kod prehlada.

Apis Gola smo koristili i koristimo kod upala krajnika i grla i zaista olakšava tegobe. Naročito kada dijete ima upalu krajnika a treba da jede što je jako bolno.

Immuno smo koristili svake zime po 3 mjeseca i sada ga koristimo po potrebi. Toplo ga preporučujem svima a naročito je dobar za djecu koja se tek susreću sa vrtićem ili školom tj. boravku u prostorijama gdje se nalazi više dece.

Koristili smo i Broncamil i super nam se pokazao kao pomoć u sazrijevanju kašlja i iskašljavanju.

Uglavnom, Pharmalife rules u našoj kući user posted image


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.10.2016 8:16:34   
PrijateljicaA
Proizvodi Pharmalife su uvjek u našem domu zastupljeni.

Apetito nas je spasio. Problemi sa odbijanjem hrane smo brzo rješili. Toplo ga svima preporučujem.

Immuno nas je sačuvao prošlu zimu. Sigurno ćemo ga koristiti i ovu.

Mapez je bio cijelo ljeto u našoj spavaćoj sobi jer nas leteće napasti baš vole. Ovog ljeta su nas izbjegavali a mi smo uživali u mirisu Mapeza.

Sve pohvale!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.11.2016 13:52:02   
ladyblue RR
ima li dobitnika za oktobar???

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu PrijateljicaA)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
9.11.2016 0:40:56   
marketing RR
U oktobru nismo imali nagradni konkurs na ovoj temi, sledeći je u decembru, ali vi možete pisati iskustva, svakako će ući ući u takmičenje u decembru.

Hvala vam unapred na sjajnim iskustvima,
Lep pozdrav

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
23.11.2016 17:30:29   
ninuska
Moze li se Fitobalm koristiti ako dijete ima temperaturu??????

Ne pise nista na uputstvu a hittno mi je

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.11.2016 11:23:53   
marketing RR
Draga mama,

Može naravno, slobodno namažite Fitobalm na grudi ili leđa deteta kao i ispod nosića, jer će fino delovati i čistiti disajne puteve, bez obzira što dete ima temperaturu. Ne brinite, nema neželjenih dejstava.

Sve najbolje!

< Poruku je uredio marketing RR -- 24.11.2016 11:24:29 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.11.2016 12:01:14   
ninuska
Hvala puno. Jutros smo mazali dok nije imao temp, jer nisam smjela na svoju ruku bez provjerenog odg.

Mazacemo opet u toku dana :).


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
1.12.2016 19:35:08   
marketing RR


Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).


PROČITAJ VIŠE ...



user posted image



Na kraju decembra mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće 3 pobjednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu kompanije Vitamedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.


user posted image


Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole



FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ


Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.


user posted image


Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele



IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET



IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.


user posted image


Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.


Kome se preporučuje Immuno sirup ?

- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.



BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)

Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posljedica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image


Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.


user posted image


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.
U takmičenje ulaze svi komentari napisani od predhodnog nagradnog konkursa pa do kraja septembra.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
1.12.2016 20:27:53   
bejbibi
Definitivno preporucujem svima Pharmalife proizvode

Mi ovih dana koristimo Broncamil i Fitobalm i moram reci da sam prezadovoljna...ovaj uporni kasalj je napokon prestaouser posted image

Takodjer smo koristili ljeti Mapez sprej i toplo ga preporucujem:) djelotvoran 100%

Koristili smo i Apis Gola sprej koji nam je ublazio grlobolju.cak ga je i mama koristilauser posted image

Jedino od Pharmalife proizvoda nismo probali Imuno a vidim da ga svi preporucuju pa cemo morati i mi da ga pocnemo koristiti,pogotovo jer malac ide u vrtic a ovo je vrijeme dosadnih virusa pa da ojacamo malo imunitet.

Vidim da ima i Apetito pa cemo i to morati koristiti jer slabo jedemo user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *