|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 19:33:21   
NANICA
Uzas jedan. Sjetite se samo (one koje pamte) kako je prije bilo. Mene majka vodila u skolu samo prvu sedmicu a krenula u skolu sa 5,5 god. Igrali se u nasoj ulici, odrastali normalno, izlazili vani, odlazili u diskoteke i ostajali do kasno itd. i sve to bez ikakve bojazni od bilo cega.
Sad ja svoju djevojcicu od 5,5 god. ne smijem pustiti pred zgradu, morat cu je voditi u skolu do ko zna kojeg razreda a da ne pricam o onome sto dolazi kasnije, izlasci,itd.
U sta smo se ovo pretvorili sam Bog dragi zna user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 19:43:07   
Lorna
AnitaMO, iskreno mi ej zao sto se to desilo. nazalost, drzava nam je takva kakva jeste, brane se kriminalci, a posten narod nastrada.
Nadam se da ce brat tvog muza biti dobro.
puno pozdrava

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 20:22:00   
leli§
cccc...svasta. ma danas vise niko nije siguran-ni djeca, ni omladina, ni oni srednjih godina niti oni stari...sve se nekako okrenulo naopako. nekada se tako pozelim Bosne a kad ovo sve procitam i kad doe odem i prezivim neprijatnosti Bogu se dragom zahvaljujem sto nisam tu... mi zivimo u ovakvom svijetu, u kakvom li ce tek nasa djeca zivjetiuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 21:20:28   
žana o8
Anita, žao mi je što se to desilo. Bez obzira na rad policije, vi kao porodica možete podnijeti krivičnu prijavu Kantonalnom tužilaštvu Mostar , ili insistirati da to uradi policija. Pored toga, policajce koji su bilio prisutni ,a nisu reagovali možete prijaviti posebnom organu unutar policije-nešto kao unutrašnja kontrola, iako mislim da će policija morati podnijeti krivičnu prijavu protiv napadača.
Neka vas ne obeshrabri to što majka jednog od njih radi u policiji,bitno je da vi insistirate i da olako ne prepustite slučaj nima, a da se pri tome ne interesujete. Onda će i oni morati brže i efikasnije raditi. Puno sreće bratu i brzo ozdravljenje, a mužu reci pamet u glavu. Ljepše je kriminalce gledati u sudnici, vjeruj mi.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 21:34:48   
adannn
Anita žao mi je.....Zaista mi je žao što inače nastradaju oni fini momci,jer oni loši imaju puno srećeuser posted image
Neki dan su kod nas u diskoteci izboli momka koji je moj školski drug,koji je inače fin i povučen ali etouser posted image user posted image jetra mu je u jako lošem stanju i ne znam šta još????
Žalosno,žalosno...I ja bih rado otišla odavde i nikada se ne bih vratila,nikada.....Ne bi došla ni u posjetu samo da mogu kako da nestanem iz ove zemljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 21:48:46   
anitaMO
hvala vam svima.napadača su priveli u zatvoru je,a za drugim tragaju sakriva se od policije.djani ima slomljen nos,nekoliko šavova po licu i glavi.jer ga je bocom opalio.sutra ću znati više dok mi svekrva dodje .ona im je bog i batina na kirurgiji glavna bila.nije na nacionalnoj svi su hrvati.ma budale inače imaju dosije u policiji.mama od napadača dolazila je u bolnicu da se izvine.a muž je u čapljini.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 21:49:14   
anitaMO
moj muž je u čapljini.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 22:00:38   
Anoniman
samo nemojte odmazdu praviti, molim vas! misli na sebe, svog supruga a najvise na svoje dijete! ovo sto se kod nas desava su katastrofalne stvari, postajemo divlji zapad. Znam da vam je svima tesko, grozna stvar se desila ali treba ostati hladne glave ne spustati se na nivo divljaka jer time nista necete postici samo kontraefekat...daj primjer sebi i svom djetetu.. budi iznad toga, budi iznad nadrogiranih debila, divljaka,papaka, sanera i svog zla ovog naseg naroda!!!

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 22:13:29   
dinaa
Anita zao mi je sto vam se to desilo i vjeruj mi tacno znam kako se osjecate jer se i meni isto desilo doduse sad vec davno ali jos uvijek me trnci prodju kad se toga sjetim.Mog brata su tako pretukli ni krivog ni duznog i iako je slucaj bio prijavljen policiji nista od toga jer je napadac bio "tatin sin".
A na pitanje ima li ovome kraja-NEMA. Nesmijem ni pomisliti sta ce se jos desavati dok nasa djeca narastu i dodje vrijeme da pocnu izlaziti....Vec me sada strah.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 22:46:08   
stella
Zao mi je.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 22:48:19   
tweety
Anita žao mi je zbog tvog djevera.Sad sam čitala na bljesku a da ne pričam o komentarim user posted image user posted image Standardno naše prosipanje.
Nadam se da će krivci ubzo biti iza rešetaka jer im je tamo mjesto!

Drži se i nadam se da se vidimo uskoro.Ljubi mi Lauru


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 23:33:37   
new mama
AnitaMo bas mi je zao sto se to desilo,bas mi je zao momkauser posted image ,ova nas drzava definitivno vise nije sigurna za ziviti nimalo,nadam se da ce i tod drugog uhvatiti i da ce ih smjestiti u zatvor na duzi period.Dragi Boze pa sve gore vrijeme dolazi,ja ne smijem ni misliti kako ce tek biti kasnije,kako pustiti dijete vaniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 23:44:25   
Romali
Anita draga, žao mi je...Nadam se da će ti djever biti dobro i proći bez posljedica.
Neću ni spoinjati tu stoku koja je to uradila i  policiju koja je samo gledala i vjerovatno u autu jela ćevape u tom trenutkuuser posted image A posebna priča su ovi naši papci na Bljesku. Ma baš se nasekiram čitajući kometare. A kao postoji cenzura???!!!

Držim fige da krivci budu propisno kažnjeni, bez toga ništa nema smisla. Ali
kažnjeni rukom zakona!! Probaj razgovarati s tm i odgovoriti ga od ideje osvete.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 10:10:54   
Crvena
Draga Anita, stvarno mi je zaouser posted image user posted image user posted image , nadam se da ce momak biti dobro. 

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 21:41:24   
anitaMO
evo me sa novim vijestima.svekrva je došla pa smo sve saznali.DJani ne može ni do wc.oko mu je u pitanju,nos slomljen.usta sva u šavovima kao i lice.pun je hematoma.nema nikakvih krvarenja.napadač je zvao da se izvine,rekao je da je čekao druge momke da ih bije a ne DJanije.a skoro ubio momka.u ponedjeljak će svekrva u mup.imamo jednog ministra prijatelja pa da vidimo šta dalje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 21:44:25   
noaa
anitaMO jel ti se muz smirio?znam da je brat svetinja al ipak...

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 21:53:00   
anitaMO
došla mi je svekrva pa je odmah lakše.ovaj moj ne progovara ništa,ne smijem ništa ni pitati.u kući je.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 21:56:13   
žana o8
Biće to dobro, Anita, samo polako. Sve će se smiriti ako Bog da.Imaš našu podršku i šaljemo ti jedan veliki user posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 22:01:46   
nikita
anita bas mi je zao, nadam se da ce ti djever biti u redu i da ce pocinitelje sustic kazna...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2009 22:30:12   
Nunichi
Anita zao mi je zbog svega sto vam se desava...nadam se da ce djever biti dobro.
Stvarno je uzasno kuda ide ovaj svijet. user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ima li ovome kraja
18.5.2009 10:51:22   
Amelaa RR
zao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: ima li ovome kraja
28.5.2009 13:09:44   
Anoniman
Evo ja tek sada vidjeh ovu temu, pa moram i ja napisati par rijeci...duznost mi je osjecam....
AnitaMO, strasno mi je zao za tvog djevera.  Sta ima novo? je li se sta saznalo? Kako je?
Znam kroz sta prolazite, jer i ja sam to na neki nacin nedavno prosla.
Naime, brat od moje dugogodisnje prijateljice i vjencane kume  (a bio je i dobar prijatelj mog brata, isli zajedno u skolu)brutalno je pretucen, da bi nakon 3 dana, podlegao od zadobijenih povreda. to je bilo prvu noc Kurban Bajrama, tacnije 8/9.12.2008. 11.12. je podlegao....user posted image
A samo da kazem da je imao 23godine, da je tog ljeta u roku zavrsio studij "prava" (bio medju najboljim studentima), nije NIKAD pravio probleme bilo koje vrste. Ukratko, to je bio najmirniji momak kojeg sam poznavala!
A sto se to desilo...? Samo Allah zna.  Nadjen je u gradu (Konjic) ispod mosta na cesti, odjeca vlazna i puna mulja (bio u Neretvi)...Dakle neko ga izvukao iz vode. Nema novcanika i mob.  brutalno pretucen, a po novinama se pise kako je "pao" s mosta (pa sto mu je onda mokra odjeca u kojoj je Neretvin mulj?)Kako je bio pijan...A ja ne znam da je pio?! A poznajem tu porodicu kao svoju!!!!
I dan danas se nista ne zna, a bice za koji dan pola godine od tog strasnog dogadjaja.user posted image
I znate sta je najstrasnije?!-njega nema. Za njim su ostale ozaloscene majka i dvije sestre (otac im umro od "srcanog" prije godinu dana). kada odu do tuzioca koji je na slucaju( a kojem je sin isao s njim u Gimnaziju!!!!)ponasa se prema njima kao da su one te koje su  mama i sestra od ZLOCINCA, a ne od zrtve. Zadnji put je "legendarni " Ktuzilac izjavio mojoj kumi:-"a da se nije isao napiti vode u neretvu, pa pao!"
Bilo bi smijesno da nije tragedija...
Po novinama su bile slike....I dijete od tri godine zna da je bio pretucen.
P a poslije pocele zene dolaziti majci "na zalost" pri cemu jedna "razborita" upita majku:-"nekako bio mi je previse miran...pa rek'o da nije dig'o ruku na sebe...?"
Hej ljudi....?!user posted image
Momak bio regularan 1 000%Dobio novcanu nagradu kao jedan od najboljih studenata!!!!
Buducnost pred njim!
Trazi sebi posao!
Ima planove!


Joj mogla bih ponovo plakati....Covjek je tako nesiguran...nemamo nikakva prava. Moramo se sami cuvati kako znamo i umijemo, i cesto biti kukavica da bismo prezivjeli. Bukvlano, BJEZATI cim osjetimo bilo kakvu opasnost.

Evo i ovo cu napomenuti, nigdje veze, ali mozda opet ima neka veza...neki dan muz i ja krenuli zaovi i parkiramo auto pred zgradu(propisno, na parking). Nailazi neka zena(oko 35god.) i obraca se mom muzu:"mog'o si, vala, ostaviti prolaz!"
Treba proci s moje strane. A ja normalno mogu otvoriti svoja vrata (suvozaceva) i normalno iznijeti dijete i izaci. Muz joj samo bahato rece: "mogao sam, ali nisam i sta sad?!"
Hallo!!!?
Normalan smo prolaz ostavili....
Vracamo se od zaove nakon 1h...nema auta....Nadjosmo ga na sred ceste (bio je pod "rucnom", tako da ga je neko morao prenijeti)
Mozete misliti?!
Hej izgleda ne smijes ni disati ako se to nekom kabadahiji ne svidja, inace.........tesko tebi!


(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: ima li ovome kraja
16.6.2009 21:06:32   
veeseelaa
Anita šta ima novo? kako je djever? jesul uhapsili napadače i procesuirali ih?
žao mi je zbog svega, kako ti je sada suprug?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.6.2009 21:07:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: ima li ovome kraja
16.6.2009 23:14:47   
anitaMO
nema ništa novo,djever ponovo ide kod dr. na pretrage .glava ga boli.napadač je pao s motora i u bolnici je.izgleda da ga je stiglo.
još je sve na sudu. ko da im se žuri igdje.moj se smirio jer je skonto da mu je zatvor najbolji a ne degenek.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: ima li ovome kraja
16.5.2013 1:07:56   
cvjetno drustvo
PAHULJICE sjecam se tog Bajrama i te noci kada su tog malog iz Konjica ubili tada sam zivjela u Konjicu i tu noc oko pola jedan sam sa autom prosla ispod mosta gje bude pijaca pa prema interexu,krenula sam kuci nism nista vidjela,znam da su tada bile kamere na mostu ali navodno nista nisu snimile,zao mi je tog momka vjeruj jako,a najzalosnije sto je raja pricala o tome par dana i poslije kao da se nije ni dogodilo,zalosno...navodno poslije tog nesretnog dogadjaja proslo je jedno vrijeme par mjeseci nadjen mu je mobitel u kaficu qvinu nekome je ispao od gostiju,tako se pricalo ne znam jeli istina....mladic je ubijen to je definitivno,a pocinilac ili vise njih ispijaju kafe po escadi,mezzanote....tuga golema

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *