|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Guber voda u Srebrenici
10.7.2009 23:43:57   
lely
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ja sam imala priluku da prisustvujem dženazi prvog ukopa u Potočarima i zaista tu tugu i bol koju sam vidjela i osjetila tamo nikada neću zaboravit. nakon tog prisutvovanja drgaog sam Alaha mjesecima molila da mi iz glave izađe taj zvuk...zvuk kada se 600 mezarova istovremeno kopaju. Mukla tišina, pongdje jecaj ojađene majke, žene ili sestre i samo taj zvuk udarca zemlje o dasku u mezarju. Čini mi se da me taj zvuk napusto kad sam rodila prvu djevoojčicu, valjda je ta velika radost od mene otrgnula veliku tugu. Jer tačno tako kolika mi je radost bila roditi moju Hanadi toliku sam tugu osjećala tamo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uh sva sam se najezila,kako si to samo opisala....Boze dragi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tuzno pretuzno...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Guber voda u Srebrenici
10.7.2009 23:46:39   
Hanady RR
I vidiš tema Guuber voda a ja odlutah, nego da se i ovome oglasim. u trudnoći sam imala jako nisko željezo 2,1 nedo bog nikome. i svi silni ljekovi i toteme i nadzor ljekara nisu ga pomjerili mjesecima, onda mi je jedna medicinska setrsa iz bolnice rekla sa Guber vodu. Moj muž ode tamo i donesemi 1 l. Ta voda mora da se drži u tamnoj flaši dobro zatvorena, u nju se ubaci tableta c vitamina i pije se 21 dan po pola fildžana. Voda može da stoji 7 dana kad se sa izvora uzme tako je moj muž išao 3 puta po istu i nakon tog tretmana moje željezo je iznosili  9,3 i takvim se odžalo da poroda, a mislim da je i sada ok nisam još radila nalaze ali nema one malaksalosti i mantanja kao tada.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Guber voda u Srebrenici
10.7.2009 23:54:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

...zvuk kada se 600 mezarova istovremeno kopaju. Mukla tišina, pongdje jecaj ojađene majke, žene ili sestre i samo taj zvuk udarca zemlje o dasku u mezarju.


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Guber voda u Srebrenici
11.7.2009 0:00:31   
Saraya
Hanady, i meni mm donio, ja se malo napila, al nisam znala za taj c-vit., (gdje si prije bila)i bas mi promijenila ukus samo sto je prenocila, cini mi se...user posted image Al eto, odsad da znamo... user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Guber voda u Srebrenici
11.7.2009 0:03:24   
M kao Mama
A, jel po preporuci ljekara, nemojte ništa na svoju ruku, ima knjigu o Guber, ako niste pažljive može izazvati ta voda sa crnog gubera odnosno za anemiju pobačaj, jer toliko je jaka.

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Guber voda u Srebrenici
11.7.2009 0:10:28   
Hanady RR
Ja vala ljekara nisam ni pitala, više sam bila izludila od totema sirupa i tableta...nego jedna stara sestra iz državne bolnice mi rekla za to i kaže ona slobodno pij ja sam taj tretman provela kad sam ušla u 6 mjesec trudnoće i još nešto pije se sa slamkom ta voda jer je toliko jaka da zubi brzo odu od nje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Guber voda u Srebrenici
11.7.2009 0:13:17   
M kao Mama
jeste, obavezno slamka i ono cijediti kroz zube, a c vitamin pod obavezno, inale zubi momentalno ispadaju, ne baš bukvalno, ali haman.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *