|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 10:22:53   
Venera12

IZVORNA PORUKA: Venera12

Probali smo par vasih proizvoda i odlicni su.Voljeli bi da ih osvojimo jer mucimo muku sa prehladom vec duze vrijeme i slabo nam sta pomaze!!


(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 12:32:26   
soloamina
Nisam probala ali bih voljela probati.

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 14:13:01   
Pikapolonica
Fitobalm nam je obavezan u kucnoj apoteci, a ovo ljeto smo probali i Mapez sprej koji nam je sprijecio blize susrete s komarcima :)

Sljedece sto bih sigurno probala jeste Immuno sirup, buduci da od ove godine imam prvacica, pa da nam adaptacija u kolektivu prodje sto bezbolnije.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 16:36:47   
bubamaric@
Poslije prelezanog stomacnog virusa i cestih prehlada user posted image danas smo odlucili da isprobamo IMMUNO sirup i nadamo se da ce nam pomoci da se oslobodimo prehlada i zastitimo tokom nadolazecih hladnih zimskih dana user posted image i bili bi presretni da osvojimo nagradu user posted image
saljemo Vam i slikicu
http://www.dodaj.rs/image/tqRC7

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.9.2017 10:16:27   
pokoyo1
Do sada smo isprobali Apis Gola sprej i sirup Imunno i obzirom da su nam se jako dobro pokazali i puno pomogli, voljeli bih isprobati i druge Vaše proizvode. Najviše nas zanima Fitobalm, jer bi kao i svaka majka voljela pomoći našim dječacima da olakšamo im disanje i da što prije prodje taj zločesti kašalj.

(odgovor članu bubamaric@)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
29.9.2017 15:01:06   
hatepsut
I za male i za velike tu je fitobalm. Kad je mama bolesna ,uuu onda svašta nešto fali ali kad i mama sebi koristi fitobalm onda brzo prodje hunjavica. Inhalacije s fitobalmom i svi sretni.

A svima preporučujemo apsi golo sprej u kombinaciji sa broncamil sirupom. Od početka septembra mala raja koristi omegu i branimo se pd prehlada ,Morat će i mama krenut s omegom user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 29.9.2017 15:03:03 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
9.10.2017 10:34:59   
Jasnalajla
pozdrav moja kcerka je imala jak kasalj koji nije prestajao,vodili smo lijecniku bezuspjesno,kaze sve uredu tada sam otkrila vase proizvode uzeli smo Broncamil sirup za kasalj i Imunno za jacanje imuniteta koji se nakon kratkog vremena pokazao izvstan od tada je u nasoj kucnoj apoteci i cak za svoju malenu koja ima 18 mjeseci koristimo Imunno sirup radi zastite i prevencije da ojaca imunitet Pharmalife proizvodi zaista su divni i ja im dajem ocjenu 10+i sve preporuke za koristenje svim mamamauser posted image user posted image

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.10.2017 2:16:10   
marketing RR
Prvi dobitnik za septembar mesec je bubamaric@, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: bubamaric@

Poslije prelezanog stomacnog virusa i cestih prehlada user posted image danas smo odlucili da isprobamo IMMUNO sirup i nadamo se da ce nam pomoci da se oslobodimo prehlada i zastitimo tokom nadolazecih hladnih zimskih dana user posted image i bili bi presretni da osvojimo nagradu user posted image
saljemo Vam i slikicu
http://www.dodaj.rs/image/tqRC7


(odgovor članu bubamaric@)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.10.2017 2:17:20   
marketing RR
Drugi dobitnik za septembar mesec je Leptirica87, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Mi do sada nismo imali priliku koristit Vase proizvode, ali obzirom da je moja djevojcica malo "teska" kada je u pitanju raznovrsna ishrana razmisljam da joj ukljucim neki sirup za imunitet, posebno sada kada nam se blizi zima i viroze.
Voljeli bi smo isprobati upravo Vas sirup IMMUNO, jer citajuci mnoga pozitivna iskustva mama, sigurna sam da ne bih pogrijesila i da bi to bio pravi izbor.
U svakom slucaju zelim Vam mnogo uspjeha u daljem radu.
Lijep pozdrav za nasu RR i kompaniju Vitamedic i Pharmalife


(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.10.2017 2:19:04   
marketing RR
Treći dobitnik za septembar mesec je Venera12, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: Venera12

Probali smo par vasih proizvoda i odlicni su.Voljeli bi da ih oprt osvojimo jer mucimo muku sa prehladom vec duze vrijeme i slabo nam sta pomaze!!



< Poruku je uredio marketing RR -- 17.10.2017 2:20:55 >

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.10.2017 2:21:21   
marketing RR
Dragi dobitnici čestitamo na osvojenim Pharmalife paketima i molimo vas da nam na pp pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

U zdravlju da koristite Pharmalife proizvode user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.10.2017 21:08:31   
Leptirica87
Hvala Vam velika na paketicu, danas smo dobili. Nisam ni ocekivala ovako brzo, svaka cast...
Sutra odmah pocinjemo sa Imuno sirupom...
Lijep pozdrav

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.10.2017 9:17:24   
Venera12
Hvalaa punoo jutros smo podigli svoju nagradu 😄😄😄

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
28.10.2017 17:14:56   
bubamaric@
Nagrada preuzeta, hvala Vam od srca user posted image

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
30.10.2017 23:14:53   
hatepsut
Ja se stalno ponavljam ali zaista nam pomažu pharmalife proizvodi,posebno bronkamil i apsi gola sprej za grlo user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 30.10.2017 23:17:25 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.11.2017 16:38:32   
Jasnalajla
pozdrav moja kcerka je imala jak kasalj koji nije prestajao,vodili smo lijecniku bezuspjesno,kaze sve uredu tada sam otkrila vase proizvode uzeli smo Broncamil sirup za kasalj i Imunno za jacanje imuniteta koji se nakon kratkog vremena pokazao izvstan od tada je u nasoj kucnoj apoteci i cak za svoju malenu koja ima 18 mjeseci koristimo Imunno sirup radi zastite i prevencije da ojaca imunitet Pharmalife proizvodi zaista su divni i ja im dajem ocjenu 10+i sve preporuke za koristenje svim mamama

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.11.2017 19:37:26   
manuela RR
Mi smo sad uzeli starijem sinu Immuno,posto kreće sezona kad su aktuelni virusi i prehlade a on ide u školu i stalno je u pokretu a kod kuće imamo malu bebu da izbjegnemo prehlade . ..Super nam pomaže jer nije bilo prehlade ni virusa 🙂.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.12.2017 21:53:32   
Jasnalajla
pozdrav RR koristili smo par proizvoda i zaista su odlicni od skora sam za bebu na lijecnicku preporuku koristila APIS GOLA SPREJ uz immuno sirup i prezadovoljna sam rezultatima voljeli bi osvojit paketic jer suzaista carobni a uz prehlade i viroze mojoj bi malenoj dobro dosao zaista su proizvodi extra i za malene i velike

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.12.2017 0:54:35   
Jasnalajla
divni,proizvodi,,,nemam,rijeci

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
17.12.2017 2:00:04   
veeseelaa
Gas bimbi kapi ☝️😎🤗😄 za grčiće kod bebica👏 Preporucujem !

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
22.12.2017 3:12:46   
marketing RR


Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).


PROČITAJ VIŠE ...


user posted image



Na kraju septembra mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće 3 pobjednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu kompanije Vitamedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.


user posted image


Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole



FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ


Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.


user posted image


Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele



IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET



IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.

user posted image


Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.


Kome se preporučuje Immuno sirup ?

- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.



BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)

Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posljedica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image


Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.
user posted image


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.
U takmičenje ulaze svi komentari napisani od predhodnog nagradnog konkursa pa do kraja septembra.




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
30.12.2017 16:02:19   
porta
od,pharmalife,proizvoda,redovno,koristimo,imuno,sirup,iapis,gola,sprej,jer,malena,jako,brzo,pokupi,prehlade,sa,njima,sam,jako,zadovoljna,i,nemam,namjeru,mjenjatiih,voljelibi,probati,i,druge,prozvode,jer,sada,nam,bas,trebaju,u,ovo,vrijeme,virusa,i,prehlade,a,moja,malena,je,jako,sklona

(odgovor članu Venera12)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
31.12.2017 23:58:09   
dunjas
Pharmalife preparati, prirodni i efikasni. Dosta njih smo probali i imaju naše poverenje!

(odgovor članu porta)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.1.2018 7:01:15   
Sabinaaaa
Za Pharmalife proizvode sam cula putem RIingeraje ba,i od tada smo njihovi vjerni potrosaci. Broncamil sirup umiri kasalj vrlo brzo. Fitobalm, bezbroj puta nas je spasio i olaksao san noću. Ja sam ga koristila i u trudnoci, kod kašlja. Uvijek ih imamo u kucnoj apoteci.

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.1.2018 3:13:09   
Anja djevojčica
Nasa kompletna porodica koristi Pharmalife proizvode i prezadovoljni smo ... Srdacno preporucujem svima da u kuci imaju proizvode Pharmalife jer su odlicni i efikasni. I da ne zaboravimo, prirodni! Od Isilaxa, preko Fitobalma, do Mapeza koji nas je spasavao na moru od komaraca. I Broncamil protiv kaslja. Pozdrav za PHARMALIFE!

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *