|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
26.4.2014 23:24:27   
pihtija
Iscitavajuci milion str na metu skontah da je bila biokemijska trudnoća :-(
Krvarim..ima puno ugrusaka...i stomak boli strasno :-(
Menzes je kasnio 5 dana, dakle 4-5 sedmica trudnoće
Ne znam da li uopće da idem ginekologu u ponedjeljak user posted image

Ono sto me zanima je kada probati ponovo?
Oprečna su mišljenja na netu ..ne čekati...pričekati 3 ciklusa....6 mjeseci...
Ne znam sta da mislim :-(
Voljela bih krenuti odmah cim ovo krvarenje prodje.. No da li je to sada menzes....da li se uopće ovulacija računa kao po starom???

(odgovor članu melisaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
26.4.2014 23:36:39   
Vanne

IZVORNA PORUKA: pihtija

Iscitavajuci milion str na metu skontah da je bila biokemijska trudnoća :-(
Krvarim..ima puno ugrusaka...i stomak boli strasno :-(
Menzes je kasnio 5 dana, dakle 4-5 sedmica trudnoće
Ne znam da li uopće da idem ginekologu u ponedjeljak user posted image

Ono sto me zanima je kada probati ponovo?
Oprečna su mišljenja na netu ..ne čekati...pričekati 3 ciklusa....6 mjeseci...
Ne znam sta da mislim :-(
Voljela bih krenuti odmah cim ovo krvarenje prodje.. No da li je to sada menzes....da li se uopće ovulacija računa kao po starom???


Pihtija zao mi je zbogoga sto se desilo,trebala si odmah otici doktoru kad si pocela krvariti..ja mislim da poslije biohemijske mozes odmah poceti raditi na bebi prvi mjesec...
Sad cu ti ispricati moje iskustvo,i ubuduce ako imas pozitivan test a krvaris pravac doktoru...
I ja uradila test i bio pozitivan...nakon 6 dana prilikom ustajanja osketim mlaz,pogledam krv ide niz noge..presvucem se i u roku od 20 min sam se'nacrtala kod ginekologa...on ustanovi pocetak pobacaja ali s obzirom da je krvarenje na drugoj strani maternice a plod jos uvijek netaknut daje mi injekcije,tablete i strogo mirovanje...uspjela sam sacuvati trudnocu,sad smo 31 sedmica...
A ti ipak otidji kod gin u ponedjeljak neka provjeri da slucajno nije sta ostalo...nadam se da ces sto prije uspjeti ostvariti trudnocu i da ce biti skolska aBd..ako ti treba savjet ili nesto tu sam user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu pihtija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
26.4.2014 23:40:32   
dandi84
Pihtija nakon kiretaze se pauzira 3-6 mjeseci. Moja kuma je istu situaciju kao ti imala nekoliko mjeseci. Nemas razloga da pauziras zato sto ti se materica nema od cega oporavljati. Nije dirana kiretom da je sluzokoza unistena. Zato vec naredni mjesec navali a ja bih ti preporucila da posjetis ginekologa I objasnis mu situaciju I vjerovatno ce ti dati Dabroston da se to opet ne bi ponovilo. Moja kuma je rodila zdravog djecaka a 3-4 mjeseca prije te trudnoce testovi joj bili pozitivni I uvijek dobijala. S toga mozes odmah poceti cim vještica prodje.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu pihtija)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
27.4.2014 9:38:11   
pihtija
Hvala vam na odgovorima
Situacija je bila takva da uopce nisam 100% bila sigurna da sam trudna
Jedan test pokazao blijede dvije crte, drugi nista user posted image
Po racunanju bila je 4. sedmica...sto je, mislila sam, prerano za pregled..
Htjela sam otici bar u 5 sedmici
Onda sam prokrvarila...odmah obilno..i to je bilo to :(
Govorim si da je plod vjerovatno bio los, pa me Bog spasio komplikacija...i da je bolje da je ranije, ako vec nesto nije bilo u redu..
Istina je da mi je strasno zao i krivo :(
Naravno, nastavicemo pokusavati..
Ovo maleno bi se rodilo tacno na novu godinu..vec sam i aplikacije za trudnice sve skinula..regisyrovala se ovdje user posted image
Bice dobro..
Hvala vam na odgovorima
Lijepo je dobiti utjesnu rijec..
Informaciju
Ovako sve u svojoj glavi, covjek sam sebe izludi user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
27.4.2014 15:09:38   
ananas_ze
pihtija zao mi je sto ti se to desilo, meni se desilo u sestoj sedmici isto, isla sam dr, dobila tablete da se sve to ocisti, kiretaze nije bilo, kad sam pitala za narednu trudnocu dr mi je rekla da mogu odmah, otidji i ti dr nek te pregleda, posavjetuj se, nadam se da ces uskoro opet ugledati user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu pihtija)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
5.2.2018 14:28:52   
Mamita83
Pozdrav,

Imala sam čišćenje medikamentozom, nakon kojeg je zredno došla user posted image .
Moj ginekolog kaže da mogu već narednu trudnoću planirati nakon idućeg ciklusa i kada uradimo briseve i budu O.k.

Iskreno, malo sam bila iznenađena da se tako brzo može planirati naredna trudnoca.

Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.3.2018 3:33:33   
vortex RR
Imala sam kiretazu u oktobru. Doktori su mi rekli da sacekamo 3-6 mj prije nove trudnoce. Danas, 5 mj od kiretaze ugledah II :)

Inace, imala sam samo 3 ms od kiretaze

(odgovor članu Mamita83)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
13.3.2018 23:19:02   
mamin_zivot
Prosvijetlite me!! Jako mi je teško, ustanovljena trudnoća sa 5 sedmica. Ušla u sedmu prokrvarim, odem privatno dobijem cyprostol tablete da mi ostatak očisti, međutim ja uopšte ne krvarim a popila 8 tableta. Rekla mi je doktorica da ću u toku dana prokrvariti gj. juče nakon uzimanja prve dvije. Meni se pojavio malo smeđi iscjedak na dnevnom ulošku, znači ništa, par kapi. Imam bolove povremeno kao kontrakcije. Da lj je neko imao iskustva sa ovakvom situacijom?

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
13.3.2018 23:31:41   
aidana
Sta su ti rekli koliko tableta trebas uzeti i koliko dana?
Ja sam pila ergometrin 3 dana, cini mi se da sam drugi dan izbacila plod.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
13.3.2018 23:41:49   
mamin_zivot
Osam tableta od juče popila. Samo malo smeđi iscjedak i ništa više. A rekla da ću prokrvariti kao menstruacija i da će sve otići. Međutim ništa. Tako me strah ako ne prokrvarim pravo morat će me čistiti klasično. Da li mogu tablete sporije djelovati? Molim Boga da prokrvarim kad je već krenulo da ne idem na čišćenje klasično, strah me užasno 😢😢😢😢😢

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
14.3.2018 7:57:37   
aidana
Ako si juce pocela piti tablete onda bi vjerovatno trebale djelovati danas, sutra. Vidjeces sta ce biti danas pa ako se nista ne desi nazovi doktora. I ja sam imala isti strah zbog kojeg sam se odlucila piti tablete ali ako ne bude kako treba moraces ici na cicenje. Nadam se ipak da do toga nece doci.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
14.3.2018 9:26:32   
Daenerys
Meni tablete nisu pomogle.Krvarila sam obilno, ugruške izbacivala, ali ipak nije bilo dovoljno.Napravilo se zadebljanje i nažalost morala sam ići na kiretažu.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
14.3.2018 15:39:03   
lulaloo
zao mi je sto prolazis takve trenutke...
ne znam jesi li u mogucnosti, ali ako vec budes morala na kiretazu - mozes li ikako to "obaviti" privatno, pod opstom ("light") anestezijom?

nazalost, i sama sam prosla kiretazu (necu pricati o emocijama i psiholoskoj boli) - uradila sam to u opstoj anesteziji i stvarno nemas razloga za bilo kakav strah i brigu.

naravno, nadam se da ce sve proci bez kiretaze.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
28.11.2018 15:04:10   
Molko
Pozdrav svima. Dugo vas citam, nalazim utjehu I nadu u vasim postovima. Nephodno mi je da podjelim svoje lose iskustvo s nekim ko ima iskustva (nazalost) sa spontanim pobacajem. Bila sam u 6 sedmici kad sam prokrvarila, to je bilo 7.10.''18. Kroz dva dana beta je spala sa 400 na 22, bio je prirodni spontani, bez kiretaze, vjerovatno manje bolno iskustvo, ali opet... tesko sam podnjela.. I sve mi je teze... imam jedan problem... prije nego sto sam ja saznala da sam trudna, od supruga snaha je saopstila da je trudna, tad je to bilo ok za mene, dugo se bore sa neplodnoscu, inala je neuspjesnu inseminaciju i IVF  jedan iza sebe, drugi IVF usjesan... no medjutim ja izgubim bebu... jako mi je tesko kada se moram vidjeti s njom, to nije cesto, nismo nikad bile prijateljice, zna za moju situaciju pukom slucajnosti, inace ne bi rekla... tesko mi je da cujem kako planira dolazak bebe, imam osjecaj da je bezosjecajna,narocito s takvim iskustvom iza sebe, ocekivala sam vise razumjevanja, eventualno pokoje pitanje kako sam, mozda bi mi bilo lakse s njom se vidjet da imam prijateljski odnos, da razogovaramo...ali ja mislim da svaka zena imala spontani ili ne, zna da je to velika psihicka I dusevna bol... ja njoj ne zelim zlo, samo zelim da mi neko kaze iz svog iskustva da je sasvin ok osjecat se ovako.. jer se vec pocinjem plasit... ne zelim da kvarim suprugu odnose s porodicom, ali on je u stanju nikog da ne vidi jer ja ne mogu da se suocim s tudjon trudnocom bas sad kad sam ja imala spontani... da li je ok bili na granici s ludilom nakon spontanog :sss

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
28.11.2018 17:14:59   
Visnja RR
Draga imala sam dva gubitka trudnoće... da, to je velika bol ali moraš se izdići iz te situacije, sebe radi...
ne smiješ dozvoliti da bol vlada tobom...jer htjela ti to ili ne život se nastavlja i ako Bog da opet ćeš biti trudna kada ćeš "zaboraviti" sve ono što te je boljelo...

Tvojoj jetrvi ne možeš zamjeriti što se raduje (i ti ćeš jednog dana)... da te boli, da i ok je to... al kako već rekoh nemoj da te tvoja bol učini ogorčenom, i nesposobnom da se raduješ tuđoj sreći...

Ja vjerujem da te to neće dugo držati.... tj morala bi biti jaka i krenuti dalje s osmjehom i nadom da će proći pa čak i kad ne prolazi...

Za početak rjeđe se viđaj sa jetrvom a onda će te taj osjećaj popustiti radovaćeš se zajedno s njom... A ako ne popusti imaćeš ti najviše problema .... nećeš moći stalno živjeti s tom boli....

Vjeruj mi imala sam ja takvih trenutaka ali sam uspjela da pobjedim bol...
ali i nakon 17 i 14 godina od prvpg i drugog gubitka uvijek se sjetim na dan kada sam izgubila trudnoće (obje morala prekinuti kiretažom)....
O tim nerođenim bebicama (prvii put trojke i drugi jedna) pričam sada mojoj desetogodišnjoj djevojčici... i krenu meni i nakon toliko goina suze ali nju učim da se bol mora pobjediti, kontrolisati ....a nekad i pustiti da potekne....ali nikad nikad se ne smije dozvoliti da bol vlada nama ...


Moj savjet je mnogo se kreći, izlazi s mužem, prijateljima..... ne dozvoli da ti tužne misli budu stalno prisutne ....


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
28.11.2018 17:52:55   
Molko
Mnogo hvala na odgovoru, prvenstveno jer ne pricam ni s porodicom ni s prijateljima na ovu temu, tako da tudja rijec stvarno zvuci utjesno. Ja cu se primirit tek kad ako Bog da ostanem u drugom stanju, a do tad cu se trudit da zivim sa svojim stanjem, kao I svi,al nekako uvijek gledas da je tvoja bol najveca..sebicno... drago mi cut pozitivnu pricu nakon spontanog, narocito  jer je kcerka moja imenjakinja :). 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
28.11.2018 18:34:01   
Visnja RR
molim te slobodno piši ovdje kad god imaš potrebu...
biće mi drago da zajedno prebrodimo taj period ...jer te baš ali baš razumijem
user posted image

Najljepše ime na cijeloj planeti i šire user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
28.11.2018 18:51:49   
Molko
Hvala puno... nadam se novoj, ljepsoj temi u skorijoj buducnosti.
Za ime se slazem :D, cesto se salim: Zasto se ja zovem ovako, sad ne mogu svom djetetu dat ovako lijepo ime :D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
30.11.2018 20:34:16   
vortex RR
Draga Molko, mnogo mi je zao zbog toga kroz sta si prosla. Nazalost vecina zena s kojima se srecem u zadnje vrijeme su prosle barem 1 spontani, rijetko ko o tome prica otvoreno, a s oporavkom se svako nosi na svoj nacin. Meni licno je fizicki to prilicno ok proslo, ali ne i psihicki. Toliko godina cekanja, suprugu i meni svi uvijek govorili kako bismo mili savrseni roditelji, cijeli svijet nam se oko bebe vrtio, godine truda, terapija, muke i onda napokon sreca pa iznenadan spontani... Pitali smo se sve vrijeme zasto bas nama, sta smo to lose uradili. Meni je bio ispusni ventil da se igram bas sa djecom od rodbine i oni su mi tako izvukli dobru energiju nazad. Cim mi je zavrsena kiretaza odlucila sam cim prije ponovo pokusati. A najveca unutrasnja pomoc mi je bila zahvalnost sto sam uopste uspjela ostati trudna jer su prognoze bile da necu nikada moci. I zahvalnost sto sam ostala ziva jer mi se o zivotu radilo zbog sepse...

Pokusaj da se fokusiras na sebe, svoj psihicki i fizicki oporavak i novi pokusaj. a ne na druge ljude, posebno ne na druge trudnice. Nemoj da krivis druge, niti Boga/univerzum/sebe/ doktore bilo koga ili bilo sta. Moras pokusati razumjeti da je tako moralo biti iz tebi nepoznatog razloga koji nikada neces shvatiti. Daj sebi vremena i da se isplaces i da krivis sve, ali da sve to skupa sto krace traje, tako da mozes cim pije krenuti dalje u pozitivne.

Grlim te jako i molim te pisi ovdje ako imas potrebu za ispusnim ventilom ove vrste. Tu smo svi da ti pomognemo i olaksamo dusu, saslusamo, i radujemo novim uspjesima i tvojoj aktivnosti na temi trudnoce.

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
1.12.2018 9:55:38   
Molko
Vortex RR, bas to, lako je fizicki, eto kod vas je bila cak I komplikacija sa sepsom, kod mene je islo hvala Bogu prirodno... meni problem sto ja sve vezem za taj dan.. mislim da nikad necu zaboravit datum, brzo sam se vezala I to ce me pratit. Cak I kad sam prokrvarila, gestacijska je I dalje bila u maternici, bila sam u bolovima ali nisam htjela popit nista u nadi da ce se to odrzat, mentalno sam bila katastrofa, ali sam mislila da bi mi tbl za smirenje nastetila plodu, nekako sam I dalje odbijala da prihvatim da je pobacaj u toku... mene su pustili kuci jer sam blizu bolnice, pa sam sve to hvala Bogu u svom domu prosla. Ja se vodim tim da su trudnoce iza spontanih 70-80% uspjesne.. sto je veca statistika u odnosu na uspjesnost prve trudnoce da se iznese.. hvatam se za slamku kao I svi vjerovatno.. zao mi je sto se ovdje tjesim tudjim losim iskustvom, ali niko ne razumije kao onaj ko je to dozivio...
Meni je super kad sam izolovana od ljudi I prica o tim temama... cak pomislim, evo me, dobro sam.. ali onda dodje nesto I samo me reset_uje....Svako normalan valjda zna da je za to potrebno vrijeme da se svari...Hvala na savjetima, I bas to vortex RR, ima mnogo spontanih pobajaca, 30% trudnica zavrsi sa spontanim, ali je to tabu, doduse mislila sam da je tabu, zapravo je vjerovatno zenama bolno na tu temu ic, pa I ne znamo koliko zena oko nas prolazi to..

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
31.12.2018 11:45:07   
vortex RR
Draga Molko,

Rekla si da ti je super kada se izolujes od tema i prica, pa nisam htela dalje pisati... Proslo je vec neko vrijeme pa me zanima kako si, kako se osjecas?
I ja sam prvih par mjeseci na taj datum bila katastrofa, mnogo sam plakala i to mi je pomagalo da se bar malo ispraznim i olaksam dusu. Vjeruj, kada je dosao datum godina dana od kiretaze, uveliko sam se spremala za porodjaj i mnogo manje tesko mi je bilo. Da, mislim da nikada neces datum zaboraviti, niti to sto se desilo. Ali vremenom ipak bude lakse, posebno kada dodje nova bebulina, vidjet ces, fokusiras se i svjesno i podsvjesno na to novo malo bice...

Ljubim te mnogo i jedva cekam da nam se pridruzis na forumu trudnoca

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
31.12.2018 12:57:54   
Molko
Draga Vortex... bilo je svakavih momenata u medjuvremenu, ali evo ide ka boljem. Nekako se nadam da nije bio nikakav poseban razlog sto se to desilo, tipa bolest I slicno, nego prirodna selekcija... nisam jos briseve radila, jer moj gin kaze da treba neko vrijeme proc da se tijelo vrati u normalu navodno... I ja se nadam skoroj trudnoci, ne da zaboravim proslu, jer sam I prvu kao I narednu, isto zeljela... nadam se skorijem razgovoru s vama na drugoj temi :))
Sretno I sve najbolje :**

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
1.1.2019 7:39:27   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Molko

Draga Vortex... bilo je svakavih momenata u medjuvremenu, ali evo ide ka boljem. Nekako se nadam da nije bio nikakav poseban razlog sto se to desilo, tipa bolest I slicno, nego prirodna selekcija... nisam jos briseve radila, jer moj gin kaze da treba neko vrijeme proc da se tijelo vrati u normalu navodno... I ja se nadam skoroj trudnoci, ne da zaboravim proslu, jer sam I prvu kao I narednu, isto zeljela... nadam se skorijem razgovoru s vama na drugoj temi :))
Sretno I sve najbolje :**


Samo polako, dan po dan i kada se okrenes iza sebe, vidis da je proslo nekoliko mjeseci, godina.... ne forsiraj sebe ni da budes sretna ni da tugujes, tijelo i dusa znaju svoje.
Sto se tice nalaza ja sam radila torch, trombofiliju, bris na ureaplazmu,mikoplazmu i klamidiju, ponovo papa test i kao sto je i bilo ocekivano to je sve bilo uredno. Kazu prirodna selekcija, mada to niko nikada ne moze garantovati ni potvrditi....

Mislim da je od ovih gore nalaza trombofilija najbitnija, pokusaj uraditi sto detaljniju analizu i ako i bude pozitivno, ne plasi se, more je trudnica koje koriste heparin i savrseno urednu trudnocu iznesu. Za briseve ti moze dr reci da sacekas, ali torch i trombofilija nema potrebe.

Samo polako i ne daj se, pisi kad god pozelis, tu smo i za dobre i lose dane

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
2.1.2019 19:58:38   
Molko
Torch se, koliko znam, radi iz krvi. Ja sam gin pitala za nalaze, a ona kaze da bi ja prije briseve trebala radit, a ne analize krvi.... bit ce sve uredu ako Bog da... nakon ove mjesecnice trebaam otic, to je sredinom mjeseca... pa se nadam da ce mi dati vise nalaza da radim..

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
11.1.2019 20:59:32   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Molko

Torch se, koliko znam, radi iz krvi. Ja sam gin pitala za nalaze, a ona kaze da bi ja prije briseve trebala radit, a ne analize krvi.... bit ce sve uredu ako Bog da... nakon ove mjesecnice trebaam otic, to je sredinom mjeseca... pa se nadam da ce mi dati vise nalaza da radim..


Jeste i torch i trombofilija je iz krvi. Ma da, najbolje da slusas savjete ginekologa koji te je do sada vodio ako ti je to ok i ne planiras mijenjati. Uglavnom drzi se jednog doktora i slusaj te savjete, naoruzaj se strpljenjem i pozitivnim mislima i sretno.

Ako osjetis potrebu da pises, tu smo svi da pomognemo i pisemo koliko god znamo.

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *