|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
11.6.2009 9:34:39   
Amela83
Tetra pelene možeš nabaviti i u apotekama - ja sam kupila nekoliko Saniteksovih, i pravo sam zadovoljna. Ostatak pelena su od proizvođača "Pčelica Maja". A što se tiče ostalih stvari, imaš veoma dobru ponudu i u Bingu na Šićkom, ima mnogo i kvalitetnih stvari... A jeftinije je. Ja sam npr kupila u TL-u Disney-ev vrtuljak za krevetac i platila ga 99,99 KM, a isti takav u Bingu košta 90 KM. :(   Mada, kada je u pitanju odjeća za bebe (izuzev novorođenčadi - nemaju uopšte odjeće br.56),u Turbo Limaču imaju najbolju ponudu, bar po mom mišljenju. user posted image

< Poruku je uredio Amela83 -- 11.6.2009 9:37:51 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
11.6.2009 14:19:35   
poetesa
 Hvala vam svima puuuno na odgovorima user posted image  

Sad barem znam šta je šta pa ću skontat treba li mi ili je pomalo suvišno! Mušema mislim da mi ne treba jer se npr. može ostaviti onaj celofan u kojem je madrac ako bi već došlo do toga da se može promočiti

Slažem se za Turbo Limach, odjećica je super ali  tek za bebe od 3 mj. pa nadalje.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
11.6.2009 22:00:32   
poetesa
a šta mislite za NOSAČ ZA KADU? Ja sam to vidjela ovdje u butiku i košta 70 km... meni je malo preskupo a opet, neznam ni kako se kreću cijene. 

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
11.6.2009 22:06:39   
Nunichi
Ja sam ti jedino u TL nasla velicinu 56,malo ti bolje pogledaj. U Fisu nisam nista tako malo nasla.

A kakav je to nosac? Imas li kakvu sliku?

Ja imam onu kao lezaljku za kadu,bila oko 25km u TL i vec je koristimo. Zarica bas uziva u kupanju u njoj.

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
12.6.2009 8:02:24   
poetesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi


A kakav je to nosac? Imas li kakvu sliku?




nemam ali mogla bi nacrtat user posted image  To izgleda kao nogari od daske za peglanje, povisoki i tanki

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
27.7.2009 14:42:44   
Hurma
od onih sam koji vole kvalitet i marku... ali za bebu jock... ja tene platim 125€ (zadnje kupljene) ali ih nosim a nekoliko godina a za baby bodi da platim vise od 5€ ne pada mi na pamet... pa to se obuce nekoliko puta... insistiram na mekoci, 100% pamuku... dosta... za sada preferiram bosanske proizvode... pa pošto nemam bas iskustva voljela bih da cujem komentare ako neko koristi npr...

http://vladix.net/~pcelicam/

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 0:38:47   
Visnja RR
Asja je bar 40% odjece imala od "pcelice maje" ...
Mislim na odjecu u prvh godinu dana...
zatim imaju i divne pamucne lagane prekrivace...
obicno njihove stvari kupujem u radnji Next na Dobrinji... a prije u Robotu-Rajlovac...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 0:50:08   
milenium
meni je ta gumi podloga dočla u gracco torbi koju sam kupila da u njoj mogu nosati bebine stvari,a svedske peleneuser posted image zar to još itko koristi,ovdje kod nas se to koristilo kad su naše mame nas rađale.ja sam samo pampars i to je to,bez ičeguser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:03:00   
Hurma

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Asja je bar 40% odjece imala od "pcelice maje" ...
Mislim na odjecu u prvh godinu dana...
zatim imaju i divne pamucne lagane prekrivace...
obicno njihove stvari kupujem u radnji Next na Dobrinji... a prije u Robotu-Rajlovac...



bila sam bas neki dan u Next-u, radnju drzi supruga od kolege mog muza... samo sto je izbor malo bio slab... treba u nabavku robe... vjerovatno cemo i kolica uzeti preko nje... vidjela sam bas te prekrivace, dekice, super je sve... samo nisu boje bile za deckica...
IMAGO ona marka je isto super... Doboj cini mi se... i toga smo nesto uzeli...
nadam se da pranjem ne promijeni oblik i boju na samom pocetku....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:04:56   
Romali
Mi imamo pamučne pelene, peškire i par malih bodića od Pčelice Maje. Sasvim su ok. Ali sam bodije morala uzimati uvijek za veći urast.

Eh da, spominjali smo nedavno bodiće Alma Ras. Hm, sumnjala sam da će moći mom user posted image ,a kad sam ga oprala i obukla, došao mu do pupka user posted image user posted image

U zadnje vrijeme sam kupila par bodija firme Nipcom iz Kaštela. Koštali su oko 8-9 KM. Pokazali su se super, nosi ih kao majice, baš su lijepi.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:10:37   
Hurma
alma ras... grrrr....
ja sam jedno vrijeme samo gacice i potkosulje njihove uzimala... svaka potkosulja mi se smanjila, dođe do pupka, zimi navlacim u hlace da mi ne puse po bubrezima user posted image

a gacice... ili preduboke... jedne su mi popucale nakon prvog oblacenja, nevjerovatno... a ostalih par komada toliko duboke kao da sam nani uzela... nije to malo proizvoda sto sam uzimala... niti istih...

tako da, niti cu ja niti ce mm niti moja beba aBd nositi njihove proizvode...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:14:15   
chuci
a gdje je ta radnja next na dobrinji kou spominjete. znam ja dobro dobrinju, ali ne hodam puno tamo gdje su radnje pa ne znam.
može li objašnjenje

user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:16:49   
Romali
Moj favorit trenutno su ( naše  i trž.okolnih država ) MTČ bodići.


< Poruku je uredio Romali -- 28.7.2009 8:17:03 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:21:44   
Hurma

IZVORNA PORUKA: chuci

a gdje je ta radnja next na dobrinji kou spominjete. znam ja dobro dobrinju, ali ne hodam puno tamo gdje su radnje pa ne znam.
može li objašnjenje

user posted image user posted image




preko puta sale koju je cini mi se merkator napravio... malo prije DM-a...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.7.2009 8:22:33   
chuci
ahaaaaaaaaa
znam koja je radnja samo nisam znala da se tako zove
hvala puno, moraću otići tamo


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 9:20:40   
bubuli
vidim svi spominju "pcelicu maju" ima li to u Zenici....
iskreno prvi put cujem za tu "marku-proizvodjaca"


_____________________________



(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 11:55:00   
poetesa
ja sam bodiće od Pčelice Maje našla u Fis Bingu u Tz, a inače su oni uglavnom u manjim prodavnicama dječje odjeće. Dobar je pamuk, čini mi se, a i MTČ-ov sam jedan kompletić uzela i čini se dobar.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 11:56:45   
bubuli
hvala...
mozda nadjem i ja u Fis-u
doduse nisam nesto aman ni zagledala,jos mi je rano al vidim svi spominju pa da znam...


_____________________________



(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 15:07:55   
gvendolina
meni su stvari od pcelice maje bas superuser posted image user posted image user posted image   Ja sam ih uzimala u robotu,DM-u i Amku na Mojmilu.Imaju extra bodije koji se kopcaju i ne navlace se preko glave,bas prakticno.Najvise stvari sam nasla u Amku,ima sve na jednom mjestu,tamo smo i kolica kupili.Tek nedavno sam saznala da firma Bimaco iima on-line prodaju,kolica su dosta jeftinija kod njih jer su zastupnici za BiH.
A ja sam bila u radnji na dobrinji preko puta DM-a( ne znam da li se zove next),tu je bas katastrofa.Cije nisu nikako prikladne kvaliteti.A radnice su taaako neljubazne,ne bi tamo vise usla nikad.



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 18:29:31   
Atarka
Preko puta DM-a na Dobrinji ima prodavnica djecije opreme, ali se ne zove Next (oni su prije DM-a u istom redu), vec Baby world ili tako nesto. Slazem se u potpunosti da su prodavacice skroz neljubazne, da ne kazem nekulturne. A i puno su skuplji. Evo nedavnog primjera:
-tetra pelene Pcelica Maja 80x80cm kod njih su 17,70 km, a u spomenutom Nextu su 15,00 km. A Next preporucujem, jer se djevojke bas trude i ljubazne su.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
31.7.2009 18:47:25   
Anushka
bubuli, ima u shopping centru na spratu u vrtuljku i mislim u DM u shoppingu da sam vidjela.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
2.8.2009 19:35:41   
usnija
Ja sam takođe u Next-u kupovala te IMAGO bodiće i super su mi. Pamuk je dobar, a nakon pranja ništa se ne promijene, čak sam ih i iskuhavala. Najviše su mi se dopali oni što se kopčaju uzduž, ne navlače se preko glave, mene je uvijek strah kad baratam bebom, da je ne povrijedim (rođeni paničar). Vidjela sam da ih ima i u Skenderiji.
Za bebu prvenstveno treba nabaviti dosta bodića i gegica, a oni šminkerski kompletići i haljinice često ostanu neiskorišćeni. Isto tako, ako je beba rođena krupnija, broj 56 će obući samo par puta.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.9.2009 17:27:43   
teacher75
meni je mama nakupovala svega u azel francu- zara. bodije, benkice, odijelca, najmanji broj i za par mjeseci

(odgovor članu usnija)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.9.2009 18:18:18   
teacher75
zna li neko gdje u sarajevu ima kupiti lijepih ogradica za krevet? djevojcica je u pitanju. danas sam obisla pola grada i uglavnom nude ogradicu u kompletu sa jorganom i jastukom, itd...a od nekih sam porodilja cula da se jorgan i jastuk uopste ne iskoriste. imam vrecu za spavanje, pa mislim da mi je to suvisno. uz to bih uzela mozda samo plahtu preko madraca, a preko vrece uvijek moze doci dekica.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.9.2009 21:18:30   
leona81
evo mi dobili chiccova kolica i krevetic od prijateljice:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *