|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:57:19   
Nedi
IZVORNA PORUKA: henna ze

e jelena ovaj gore je mnogo moćan..nego koliko košta..koliko traju baterije..i mogul na svakog hašima?
ma ja nisam ni gledala jel sa jezikom il bez..jezik imam...al u kombinaciji je garant ludilo..
nego eto mene i palačinke za vikend u sa..


Svakako idem u SA za vikend provirim malo šta ima, vidi ti njih dok ja prošetah koji krug one se bez mene dogovaraju user posted image user posted image user posted image
A slijedeća kafica je definitivno u mimoziuser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:58:16   
muaaa
Trebali su mu staviti onu bateriju sto ide u struju brate jer trose se brzo ha yauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:00:00   
henna ze
znači podešava se neće hašimaga poplavit? zbaviću ja njega ne zvala se ja Hamša!!!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:03:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: henna ze

znači podešava se neće hašimaga poplavit? zbaviću ja njega ne zvala se ja Hamša!!!
user posted image  hhahahaha kolko cu se zbunit jos cu trazit Hasima umjesto prstenauser posted image user posted image user posted image  al definitivno idem u potragu za ovim stavrcicama.Malo da poboljsam sexualni zivot,sta god  da radim satra se brinuci o user posted image dosta vise,i ja sam necije djeteuser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:04:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bio je oko 20-25 KM zavisi od modela user posted image . Ima podesivu velicinu pa ne brini za hašima user posted image . A baterije traju pa relativno dugo, mada dodju i rezervne user posted image .

Kupim ti ja za rodjendan user posted image



Sad ce i meni rodjendan u decembru pa eto da znas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:06:11   
Anoniman
Joj draga Marina, a mogu misliti kakva je tek kod tebe gore ponuda, dok sam redovno NL posjecivala svasta se i kupovalo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:06:43   
palachinken
Ne volem ja onaj naš seksi šop, tu mi čoek radi u komšiluku, a tamo najveći mahalci čaršijski rade, valja njemu među njih sutradan user posted image nego cu ja poslat neku od vas user posted image
A moze mimoza, ima najbolje kolače u gradu!
Odoh ja sad na teme o kuhanju....svidio mi se ovaj jelenin prsten, a valja na poslu jos koji sat izdržat user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:11:15   
mala86

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ne volem ja onaj naš seksi šop, tu mi čoek radi u komšiluku, a tamo najveći mahalci čaršijski rade, valja njemu među njih sutradan user posted image nego cu ja poslat neku od vas user posted image
A moze mimoza, ima najbolje kolače u gradu!
Odoh ja sad na teme o kuhanju....svidio mi se ovaj jelenin prsten, a valja na poslu jos koji sat izdržat user posted image



zar to ima u Ze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nisam imala pojma user posted image user posted image user posted image ,ko da nisam iz Ze user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Durex play on
10.5.2011 14:12:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Joj draga Marina, a mogu misliti kakva je tek kod tebe gore ponuda, dok sam redovno NL posjecivala svasta se i kupovalo user posted image
 

ahahah posaljem ti katalog , ovdje spravica i mehanike i ne treba muz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:03:21   
Dida79
Pet stranica sam procitala i oci svoje izbila trezeci gdje ste napisale gdje ima da se kupi ovaj sa jezikom i ne nadjoh...
Imam bez jezika i bas mi je dobar pa bi sad da probam sa njimuser posted image user posted image Ali sto neko rece steta sto baterije nisu alkalneuser posted image
Ako iko zna to je vesela,zenoooo javljaj se

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:04:52   
teacher75
probali nekad davno taj bez jezika, meni bilo dobro a mm se nikako nije svidjelo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:12:19   
Anoniman
Dida ja sam cesto kupovala taj sa jezikom za poklone za rodjendan prijateljicama, kupovala sam obicno van BiH kad bih putovala, ali kupovala sam i u sex shopu na skenderiji i super ljubazna teta radi, ustvari bar je radila jer nisam bila vise od godinu dana.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:13:45   
Lady26
Jelena, meni sutra rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image

A ona mama2009 mi davno nesto obecala kupiti i jos ne dobih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:14:57   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dida ja sam cesto kupovala taj sa jezikom za poklone za rodjendan prijateljicama, kupovala sam obicno van BiH kad bih putovala, ali kupovala sam i u sex shopu na skenderiji i super ljubazna teta radi, ustvari bar je radila jer nisam bila vise od godinu dana.


Nije valjda da si prestala posjecivati sexy shop hahahaha

Dido
pokusaj preko interneta da narucis :)


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:17:21   
Dida79

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dida ja sam cesto kupovala taj sa jezikom za poklone za rodjendan prijateljicama, kupovala sam obicno van BiH kad bih putovala, ali kupovala sam i u sex shopu na skenderiji i super ljubazna teta radi, ustvari bar je radila jer nisam bila vise od godinu dana.


Hvala ti veceras idem po muzeka na posao i pravac skenderija nadam se da ce raditi da se pocastimouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:17:46   
Anoniman
Cickolino dok sam ja zivjela u Holandiji nisam izlazila iz sex shopa joj kakvih stvarcica kod vas ima...jos imam one kockice za skidanje i poze user posted image . Jedva cekam da vam opet dodjemuser posted image

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:19:40   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dida ja sam cesto kupovala taj sa jezikom za poklone za rodjendan prijateljicama, kupovala sam obicno van BiH kad bih putovala, ali kupovala sam i u sex shopu na skenderiji i super ljubazna teta radi, ustvari bar je radila jer nisam bila vise od godinu dana.


Hvala ti veceras idem po muzeka na posao i pravac skenderija nadam se da ce raditi da se pocastimouser posted image user posted image user posted image


sexy shop na skenderiji radi do 19 i sve tri su skupe, 2 kcerke i mama user posted image user posted image user posted image

koliko sam redovna sve znam


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:20:24   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Cickolino dok sam ja zivjela u Holandiji nisam izlazila iz sex shopa joj kakvih stvarcica kod vas ima...jos imam one kockice za skidanje i poze user posted image . Jedva cekam da vam opet dodjemuser posted image


Doleti kod mene pa cemo u nabavku zajedno haha


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:20:54   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jelena, meni sutra rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image

A ona mama2009 mi davno nesto obecala kupiti i jos ne dobih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


''vako kad sam sama, mogla bih se zabaviti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Lady26 -- 10.5.2011 16:22:08 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:21:57   
Anoniman
Mama li mama a ja mislila ti konzervativna po ovim temama user posted image ...ma ja gde god vidim sexy shop udjem user posted image ... Ljetos sam na moru Anu ostavila sa kumom da odem do sex shopa user posted image

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Durex play on
10.5.2011 16:22:15   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dida ja sam cesto kupovala taj sa jezikom za poklone za rodjendan prijateljicama, kupovala sam obicno van BiH kad bih putovala, ali kupovala sam i u sex shopu na skenderiji i super ljubazna teta radi, ustvari bar je radila jer nisam bila vise od godinu dana.


Hvala ti veceras idem po muzeka na posao i pravac skenderija nadam se da ce raditi da se pocastimouser posted image user posted image user posted image


sexy shop na skenderiji radi do 19 i sve tri su skupe, 2 kcerke i mama user posted image user posted image user posted image

koliko sam redovna sve znam



Ok sad mi treba jedan dobrovoljac da mi veceras sjedi na krovu kuce za svaki slucaj da krov ne spadneuser posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Durex play on
10.5.2011 23:44:25   
Galicia
Evo Djurine kucne carolije. Ima tu i jezik vibratorski, sa kojim ja bas i nisam odusevljena, ali ponekad moze. Sve ostalo na slici znate vec.
 
user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 172
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *