|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hladne rukice
24.6.2009 14:29:29   
adannn
Pozdrav drage moje,

jutros kad se moja Nejra probudila imala je straaašno hladne ruke,nije bilo hladno u kući....Samo su joj rukice bile ledene.Počela se igrati i ja sam opet provjerila,bile su toplije.Međutim,prije sat vremena je htjela na spavanje i opet su bile hladne.Zanima me imali neko iskustva sa ovim?Šta da radim?
Ja sam njih ljubila i grijala ali ništa??'


_____________________________

Nejra 28.02.2008


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 14:42:11   
lely
Moj Anes isto ima hladne ruke,nema pravila da li je toplo ili hladno,ali njemu su ruke u vecini slucajeva hladne,ali se zagriju kada se krece (igra)
Iskreno da ti kazem to me nesto i ne brine,jer i moje ruke su skoro uvjek hladne.MM cesto kaze pa zeno tecel ti ta krva venama uopsteuser posted image ?
To moze da bude od slabe cirkulacije,tad su vecinom tjelesni okrajci (sake,stopala,nos...)hladni,sto je kod mene slucaj.Ja cak i ne osjetim da su mi ruke ili stopala hladna,jer ne osjecam hladnocu (nije mi hladno)
Pitala sam ja i pedijatra za te hladne rukice(doduse Anes je tad bio beba) i on kaze da treba masirati ruke(sake).A posto je Anes sad veliki,cim pocne intenzivno da se igra i skace ruke se zagriju same.....

Nemoj brinutiuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 14:47:23   
adannn
user posted image user posted image Hvala draga

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 14:48:27   
emma.L
Bebama je periferna cirkulacija jako slaba, kao kod staraca, zato su im rukice i nogice hladne. Netko kaže da je to znak da im je hladno user posted image . Po Emi ne bih rekla, često su joj ruke hladne, pogotovo sad kad stalno puže i najčešće je na pločicama. Mislim da bi bila prehlađena ili bolesna da je držimo baš u hladnom stalno user posted image .
Znam da masaža pomaže, ali ih to nervira. Ne znam kolika je Nejra, ali veće bebice se ugriju u igri.
I još znam da nikada dijelove tijela ne treba stavljati blizu izvora toplote (grijalica, termofor, radijator).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 14:49:06   
lely
Ljubni mi "ledenu" princezuuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 14:53:06   
adannn
Ovo se prvi put jutros desilo,inače joj nisu hladne rukiceuser posted image
Evo sad se probudila,tople su...Mislim da je problem što se ona otkrije a da im je hladno oni bi plakali,emmaL upravu si....Ja se brinem bez razloga...

Lely,ljubni i ti svog ledenog princa od nas,uh zaledit' će nas djecauser posted image user posted image user posted image user posted image pusaaaa


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hladne rukice
24.6.2009 16:53:25   
taze_mlada
meni odmah lakse cim vidim da neko ima isti problem.. dakle i mom sincicu od nepuna 2 mjeseca su s vremena na vrijeme hladne ruke (cesce nego noge- logicno radi carapicauser posted image ) i sad kad vidim da nismo jedini odmah znam da nije nista za brinuti se...a doduse i sama imam slabu cirkulacijuuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *