|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 17:32:50   
slono
Bice izgleda komemoracija na BHT1 , cekam, tako pise na teletextu!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 18:03:14   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: slono

Bice izgleda komemoracija na BHT1 , cekam, tako pise na teletextu!!!!


nadam se...user posted image
a na tv-u danas javlja da je jackson familija dozvolila svim timovima iz svih zemalja BESPLATAN PRIJENOSuser posted image
svaka im cast
mogli su zaradit i na tome...mada sam ja licno razocarana kako su organizovali ukoptj.sahranu jednom od najvecih legendi koje su hodale ovom zemljom...to je moglo biti i puno dostojanstvenije...onako kako je zasluzio

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 18:10:07   
slono
Na BHT1 nista nema, evo poce ona glupa serija!!!!

A kako je prosla sahrana, jesi negdje mozda gledala???

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:50:09   
Lulu_
jesam evo zavrsava komemoracija
na CNN
tragedija
jako ljepo je bilo
bili su mariah carey,usher,lionel richi,kate hudson,steve wonder,brooke siehlds,quenn latifah.martin luther ing III...i jos
ja se gusim
sve je bilo ok dok nije mala kcaerka izrazila zelju da posljednji put pozdravi tatu...
rekla je
od trenutka kada sam se rodila moj tata je bio najbolji
samo sam htjela reci da ga volim....tako jako i briznula u plac i zagrlila janet jackson na sto je naravno cijela familija jackson skocila i poceli se grliti i plakati...ta je scena bila tako jaka da sam mogla osjetiti emocije prisutnih....

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:51:27   
tea lana
bilo je i na RTRS Srni ja tamo gledala

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:52:23   
tea lana
sad nastavljam na CNN

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:54:48   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana

bilo je i na RTRS Srni ja tamo gledala


pa sto mi nisi javila , baš si neka
cijelo vrijeme sam morala mm glumiti prevodioca
jel tebe dirnula paris jackson???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:56:26   
mala curica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:57:44   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: tea lana

bilo je i na RTRS Srni ja tamo gledala


pa sto mi nisi javila , baš si neka
cijelo vrijeme sam morala mm glumiti prevodioca
jel tebe dirnula paris jackson???



kako nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni knedla u grlu,i suze ko da mi je najrodjeniji.Sva sreca pa sam sama Lana spava muz na terminu.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:57:48   
mala curica

IZVORNA PORUKA: mala curica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja nisam gledala a tako sam zeljela.
Ja se zagledala na MTV-u i slusala njegove pjasme
tako da nisam ni prebacivala na druge kanale.
Jest mi zao sto nisam gledala user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 21:59:27   
Lulu_
tako me je pogodilo to od jedne curice...user posted image
a dali su prevodili na rtrs ili su samo live prenosili bez komentatora???
vidi se iz njenig rjeci koliko je bila vezana za njega i mislim da je bio fantastican roditelj...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:01:04   
mala curica
Ja mu se divim za sav njegov rad
i kao roditelj bio je jako privrzen djeci.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:01:17   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Lulu_

tako me je pogodilo to od jedne curice...user posted image
a dali su prevodili na rtrs ili su samo live prenosili bez komentatora???
vidi se iz njenig rjeci koliko je bila vezana za njega i mislim da je bio fantastican roditelj...user posted image


Bilo je prevod konstantno

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:03:46   
Lulu_
nisi mi vise raja...sad si samo ringe

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:04:59   
tea lana
FANOVI iz cijelog svijeta večeras su okupirali Staples Centar kako bi ispratili neprežaljenog Michaela Jacksona na vječni počinak. Ovaj veliki multimedijalni losanđeleski centar vidio je mnoge parade, ali niti jednu poput ove. Na žalost onih koji nisu bili tamo, ceremoniju koja je okupila kremu svjetskog jet seta, ali i mnoge anonimne duše nemoguće je opisati - ali možemo vam dočarati djelić atmosfere fotografijama te ponekom crticom večerašnjeg spektakla.

Michaelu u čast večeras je pjevala jedna od najvećih diva današnjice - Mariah Carey, Lionel Ritchie i mnoge druge zvijezde, a jedan od apsolutno najdirljivijih trenutaka večeri bila je izvedba pjesme "Will you be there" u interpretaciji Jennifer Hudson. Ironično ili prikladno, ocijenite sami, ono što bi trebao biti intiman ispraćaj na posljednji počinak i posljednje zbogom zemaljskom svijetu pretvorilo se u najveći showbiz događaj koji je svijet vidio od vjenčanja princa Charlesa i pokojne mu supruge Diane - a mnogi s pravom govore da je Jackson umro jednako onako kako je i živio - ekscentrično i tajnovito. Elizabeth Taylor odlučila žalovati u miru

I dok mnogi plaču za svojim idolom, neki se s gubitkom ne mogu pomiriti - u tu kategoriju svakako spada i proslavljena holivudska ljepotica ljubičastih očiju, glumica Elizabeth Taylor, koja, iako je bila jedna od najbliskijih Jacksonovih prijateljica, na komemoraciju u Staples centar, jednako kao i na onu obiteljsku, intimnu u Forest Lawnu, nije došla. Opravdala se prevelikom tugom koju želi u miru proživljavati, umjesto da je, poput nekih, dijeli s ostatkom svijeta.

Detalje s komemoracije, ukoliko ste nešto slučajno propustili, možete pogledati ovdje, a mi nastavak ovog teksta posvećujemo nekim drugim stvarima.

Na primjer, Michaelovom životu. Životu o kojem svi sve znaju, a nitko (gotovo) ništa ne može potkrijepiti. U vremenu kada je riječ "pop" nešto predstavljala, puno prije maloumnih pjesmica koje traju jednu sezonu i izvođača koji će za prostor u medijima učiniti sve osim snimiti nešto kvalitetno i biti popularni zbog onoga što stvaraju, a ne onog što čine da bi pažnju skrenuli s činjenice da im je glazba smeće, Michael Jackson je bio najveći.Bio je i više od toga, bio je "Kralj popa". Iako je riječ o tituli koju mu je dodijelila Elizabeth Taylor to nije bila jedna od onih brzinski skovanih i lakomislenih PR besmislica koje u današnje vrijeme ne znače apsolutno ništa već nepobitna činjenica jer ako ste rođeni u vremenu od sedamdesetih naovamo, vi bez ikakve sumnje znate tko je Michael Jackson. On je doslovno prvi čovjek koji je glazbu pretvorio u spektakl neviđenih razmjera i utabao put za generacije i generacije glazbenika koji su to kasnije, s većim ili manjim uspjehom pokušavali emulirati. I čak ako ne gledate s odobravanjem na titulu „kralja popa“, statistike govore za sebe.

Danas, statistike su, uz nepobitan trag na glazbi kakvu poznajemo, jedino što je od velikog umjetnika i ekscentrika ostalo. A kada fanovi i obitelj obrišu suze, a sjećanja krenu prema dolje, Michael će se vratiti. Michael Jackson najveća je zvijezda u razdoblju poslije Elvisa Presleya, bio je najveći i samim tim doživio najveći pad, iza sebe je ostavio gomilu hitova koji su bili i ostat će nepresušni izvor inspiracije nadolazećim naraštajima i upravo je to ono po čemu ćemo ga i po čemu bi ga trebali pamtiti.

user posted image



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:06:14   
tea lana
TIJELO prerano preminulog kralja popa Michaela Jacksona stiglo je do Staples Centra u Los Angelesu mjesta nakon što je prošla privatna ceremonija na groblju Forest Lawn. U dvoranu su na početku komemoracije ispred pozornice dogurali članovi obitelji Jackson. Članovi zbora na ulasku kralja popa u Staples Centar zbor iz crkve Andrea otpjevao je "Aleluja". "Čovjek od kojeg se danas opraštamo bio je naš brat, sin i otac", rekao je obiteljski prijatelj Lucious Smith te dodao kako je danas težina u srcu zbog preranog odlaska kralja popa. "Njegovo ljudsko srce je samo sa svijetom željelo dijeliti ljubav", rekao je Smith te dodao kako danas svi koji žale dijele s njima ovaj trenutak glazbe i ljubavi. Mariah Carrey otpjevala je pjesmu Jackson 5 "I'll be there" koju je Jackson otpjevao još dok je imao šest godina. Lionel Ritchie otpjevao "Jesus is Love" Pozdravljam vas koje je Michael nadahnjivao. "Michael je bio najveća zvijezda na planetu", rekla je glumica i pjevačica Queen Latifah te dodala kako su mu se ljudi divili kao ljudskom biću. Citirala je pjesmu pjesnikinje u kojoj se kaže da smo imali blistavu zvijezdu koja nam je skliznula niz ruke. "Nakon njegova odlaska nastala je tuga koju nitko ne može izbrisati", kazala je Queen Latifa te dodala kako nas je kralj oduševljavao kada je navukao svoj šešir i plesao na vrhovima prstiju. "On je sve što je imao dao nama", zaključila je Latifa te dodala kako on nedostaje mnogima u svijetu. Lionel Ritchie se nakon toga našao na pozornici i otpjevao "Jesus is Love", a poslije njega govor je održao i glazbeni producent Berry Gordy koji je rekao kako je Michael pjevao u stilu bluesa i kao da ga mori neka tuga. "Kada je Michael pjevao, mogli ste u njegovim pjesmama osjetiti tugu", kazao je Gordy te dodao kako su Jackson 5 bila prva grupa u povijesti čije su prva četiri ploče našle kao prve na top ljestvicama. "Njegov mjesečev hod me šokirao i to je bilo čarobno", rekao je Gordy te dodao kako je njegovi život, iako je prerano završio, bio lijep. "Mislim da je najveći pjevač i zabavljač koji je ikada živio", zaključio je Gordy. "Otvorio prostor mnogim Afroamerikancima" Nakon što je pjesmu otpjevao Stevie Wonder na pozornici su se pojavile dvije NBA zvijezde. Košarkaš Kobe Bryant istaknuo je kako je Michaelu uvijek bilo stalo do onih kojima je trebala pomoć. "Davao je toliko da će Michael Jackson s nama ostati zauvijek". Druga zvijezda NBA Michael Johnson rekao je kako se sa Michaelom i njegovom braćom često zabavljao. "Na njegovoj turneji sam upoznao genij Michaela Jacksona", rekao je Johnson te dodao kako je Jackson bio najveći zabavljač svih vremena. Velika košarkaška zvijezda ustvrdila je i kako je kralj popa otvorio prostor i mnogim Afroamerikancima. Jedan od najdirljivijih trenutaka večeri bilo je izvedba pjesme "Will you be there" koju je sjajno otpjevala Jannifer Hudson. "Nikada Michael nije dozvolio da ga svijet odvoji od njegovih snova", rekao je svećenik Al Sharpton te dodao kako je san kralja popa mijenjao ljude diljem svijeta. "Nije dozvoljavao da mu ljudi postavljaju granice", kazao je Sharpton te dodao kako je on probijao granice rase. U nastavku govora istaknuo je i kako je i Michael zaslužan što je Afroamerikanac postao predsjednikom SAD-a. Brooke Shields na rubu suza John Mayer na gitari je odsvirao pjesmu "Human nature", a tada se na pozornici pojavila i Brooke Shields koja je rekla kako je Jacksona upoznala kada je imala 13 godina te je znala da, kada njega sretne,  slijedi dobra zabava. "Oboje smo razumjeli kako je od rane mladosti biti poznata osoba", rekla je Shields te dodala da su bili dvoje male djece koja se zabavljaju. Ispričala je i kako ju je Michael pokušao naučiti "moonwalk", no da taj pokus nije uspio. Na rubu suza Shields je dodala i kako su se mnogo smijali". "Imao je smijeh koji je bio najslađi i najzvonkiji koji sam ikada čula", kazala je Shields te je dodala kako je njima uvijek bilo zabavno zajedno. "Volio je kad ga se zadirkivalo, a njegov je smiješak govorio da će sve biti u redu", rekla je glumica te dodala kako je Michael nadasve voli život, prijatelje i svoje obožavatelje. "Michael kojeg sam ja poznavala podsjećao me na princa", kazala je Shields te time komentirala to što su Jacksona često zvali kraljem. Zaključila je kako je Michael sve vidio svojim srcem te se rasplakala na pozornici. Brat Jermaine se pozdravio sa "Smile"  Od Jacksona se na pozornici pjesmom "Smile" pozdravio njegov brat Jermaine Jackson te govorima članovi obitelji velikog borca za prava Afroamerikanaca, Martin Luther King III. i Berenice A. King. Sheila Jackson Lee, kongresnica u SAD-u rekla je kako su ljudi krivi tek onda kada im se optužbe dokažu. "Michael je upravo pjevao o tome kako izliječiti svijet", rekla je Jackson Lee te dodala kako je kralj popa poručivao političarima kako oni trebaju činiti razliku. Usher je izveo pjesmu "Going to soon" te se na kraju rasplakao kraj lijesa i pozdravio cijelu obitelj Jackson. Okupljenima u Staples Centru puštane su i stare Jacksonove snimke, a sa svojim pulenom se oprostio i Smokey Robinson koji je rekao kako će Jackson živjeti dva puta, jednom na ovom svijetu te drugi puta na "onom drugom". "We are the world" i "Heal the world" za posljednje zbogom Glavni redatelj komemoracije Kenny Ortega rekao je da je on izabrao da se taj događaj održi u Staples Centru jer je to "Michaelova kuća". Na kraju komemoracije članovi benda i obitelji Jackson te djeca i zvijezde od kralja popa su oprostili pjesmama "We are the world" i "Heal the world" te je time završio ovaj dirljivi događaj.  Više od 1,6 milijuna ljudi željelo biti na komemoraciji Tisuće obožavatelja od ranog jutra se okupljalo ispred Staples centra kako bi bili među onima koji će reći posljednje zbogom kralju popa. Zvijezde poput Mariah Carey i Stevieja Wondera će nastupati na tom događaju. Ceste diljem Los Angelesa su zatvorene te su postavljene i ograde oko Staples centra. Više od 1,6 milijuna obožavatelja zatražilo je da prisustvuje ovom događaju, a nasumično je izabrano samo njih 8,750. Još su neki obožavatelji bez karata stigli u Los Angeles kako bi prisustvovali događaju, a nadaju se da će im to i poći za rukom. Obitelj stigla na groblje Forest Lawn Losanđeleska policija upozorila je one bez karata da neće moći stići do mjesta predviđenog za one sretnike koji su nabavili taj vrijedan papirić. Niti bivša supruga Michaela Jacksona i majka njegovo dvoje djece Debbie Rowe neće biti na pogrebu. Dvadeset minuta nakon što je obitelj krenula sa svoga imanja stigli su na groblje Forest Lawn. Jedna strana autoceste je otvorena za njih. Nakon dolaska ubrzo su ušli u zgradu na groblju. Nakon sat vremena privatne ceremonije tijelo kralja popa krenulo je prema Staples centru.



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:08:43   
tea lana
user posted image


Sa komemoracije

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 22:59:08   
NANICA
U 22:25h je pocela komemoracija na FTV-u pa ako neko nije gledao

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 23:02:59   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: NANICA

U 22:25h je pocela komemoracija na FTV-u pa ako neko nije gledao


user posted image user posted image user posted image

opet opet

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: UMRO MICHAEL JACKSON
7.7.2009 23:32:57   
Lulu_
najbolje mi je bilo kada je onaj sjedi malo straij gospodin drzao govor pa se obratio njegovoj djeci sa rjecim- I DA ZNATE NISTA NIJE BILO CUDNO NA VASEM OCU,BILO JE CUDNO ONO SA CIME SE ON MORAO BORITI...-
svaka mu cast.
jedini koji je spomenuo da je on ipak bio samo jedan covjek...na osnovu kojeg su mnogi htjeli profitirat bez obzira koliko i kad se igraju sa njegovim zivotom...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *