|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 16:27:43   
ANNIAN
Ela 78 gdje si našla tako finu svekrvu? Moja je taka da ne vrijedi tršiti ovaj porstor na nju. 

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 16:40:08   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: simba


Pametniji popusta...



Da je ovo tačno, svijetom bi same budale hodale.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
23.7.2009 16:57:23   
babymia
drage moje,ne mogu vjerovati sta sam sve ovdje procitala....jako mi je zao sto to sve prozivljavate i dozivljavate takve stvari....user posted image user posted image user posted image znam da je moja mama imala strasnih problema sa svojom svekrvom dok je zivjela sa njima u zajednici...ma izludila je...i danas ima traume od toga iako je proslo 25 punih godina otkako ne zive zajedno i ne komunciraju nesto posebno...
ja,na svu srecu,nemam nikakvih problema,moja sveki je divna zena....pomaze mi i pazi me kao rodjena majka... a moj muz je jedinac i samo njega ima uopste i jako je vezana za njega...ma svaka joj castuser posted image user posted image user posted image user posted image
a mislim da se za nesto sto ti nisi skrivila ne trebas izvinjavati....pa ako je ona tako nekulturna i bezobrazna,pa nisi ti za to kriva...ja bih je iskulirala,bila bih kulturna prema njoj,ali krajnje sluzbeno...pa tako do kraja zivota ako ne dodje pameti...
a cini mi se da je u svemu tome najvaznija podrska od muza...jer ako su oni na nasoj strani i razumiju nas,onda je sve lakse...pa treba ih natjerati da skontaju kakve su te njihove majke,pa kako takouser posted image user posted image


_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
24.7.2009 9:27:02   
ANNIAN
Drage žene,
Trudite se maksimalno ignorirati sve "ljiepe riječi" koje vam upute vaše svekrve i meni moja, ma koliko to teško bilo.
Kada mi reagiramo uvrijeđeno, sa suzama tada njen Ego raste do neba, a kada se pravimo da to što ona priča ne čujemo njen ego je ravan nuli. Pa zašto im ga hraniti i onako su sve to iskompleksirane ........
Drugo ima Boga koji sve vidi pa se svima vrati ono što su zaslužile. Mojoj "drgoj s." već počelo vraćati nije ni upola koliko je zaslužila, a već dobro pati. 

Žene uživajte u svim onim lijepim stvarima koje donosi život, a one kada vas vide da uživate crknut će od muke.

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *