|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Godišnjice vaše veze
9.9.2009 20:48:25   
_melina_
mi smo se jako kratko zabavljali....
počeli se zabavljati 26.11.2007 a vjenčali se 11.04.2009. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Godišnjice vaše veze
9.9.2009 20:56:41   
mamanaa
mi smo se poceli zabavljati 4.4. 2002. (na moj rodjendan ) a uzeli smo se 13.08.2005.
nedavno smo proslavili cetiri godine braka..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Godišnjice vaše veze
25.9.2009 14:07:58   
Azure
Danas slavimo 4 godisnjicu braka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image osjecam se kao i prvog dana, sretno, zaljubljeno i veselo. Jedino mi sve to kvari sto sam tako teska danas i ne osjecam se fizicki bas dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vjerujem da cemo moco otici ni na kafu u obliznji kafic a kamo li da negdje proslavimo. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 9:59:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Azure)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Godišnjice vaše veze
10.8.2010 10:03:20   
M kao Mama
Bona Bubo kakav narod, ispali sa mužem negdje na dva sata, ako postite na iftar, mani se budalaština, to je meni isto kao i za 8. mar, čuj 364 dana me ne gleda, a onda za 8. mart eto ga sa buketom (ovo ne govorim za mog muža, nego karikiram), jer je vidio da ostali kupuju, pa hajde i on.

JA ovako to gledam ako se mi volimo i poštujemo sve dane u godinii taj ćemo lijepo provesti, ako se svađamo, vala ne moramo ni taj provesti drugačije, samo da bi na RR stavila eto muž mi kupio poklon, ili me izveo, a to mi jedini izlazak u godini.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 10:39:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Godišnjice vaše veze
10.8.2010 10:42:03   
M kao Mama
Pa, jeste, ali mislim da trebate imate i dva sata za sebe, ja bih tako, a ti opet najbolje znaš, a budući da si pitala za mišljenje, evo ja dala svoje. Sretno kako god

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 107
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 10:47:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Godišnjice vaše veze
10.8.2010 10:50:14   
Hannica
Ma Bubo izadji negdje s muzem,mani se kuhanja taj dan,odmori malo...uzivaj s muzem.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 109
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 10:58:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 8:58:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:02:24   
veeseelaa
moje iskrene cestitke, zelim vam se najbolje u daljem zajednickom zivotu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:03:23   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: buba29

danas je 5 godina mog braka user posted image user posted image user posted image user posted image

BUBO jojim te puno,puno,puno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:03:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bona Bubo kakav narod, ispali sa mužem negdje na dva sata, ako postite na iftar, mani se budalaština, to je meni isto kao i za 8. mar, čuj 364 dana me ne gleda, a onda za 8. mart eto ga sa buketom (ovo ne govorim za mog muža, nego karikiram), jer je vidio da ostali kupuju, pa hajde i on.

JA ovako to gledam ako se mi volimo i poštujemo sve dane u godinii taj ćemo lijepo provesti, ako se svađamo, vala ne moramo ni taj provesti drugačije, samo da bi na RR stavila eto muž mi kupio poklon, ili me izveo, a to mi jedini izlazak u godini.


hahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 114
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 9:04:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:04:18   
veeseelaa
a sto se tema zove godisnjica vase veze a ne braka????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 9:05:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:08:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sto se tema zove godisnjica vase veze a ne braka????


i brak je veza user posted image user posted image user posted image user posted image


svasta nesto je veza, ja sam prije tri godine negdje u jesen prikopcala telefon user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 9:27:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:50:45   
D_K
IZVORNA PORUKA: buba29

danas je 5 godina mog braka user posted image user posted image user posted image user posted image

BUBO jojim te puno,puno,puno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


cestitam ti 5 godina bracne veze user posted image user posted image
ako smijem predloziti - preporucam obiljezavanje u manjim skupinama - max. broj 2 user posted image ..
pokupite se i iftarite negdje vani, klanjate aksam u obliznjoj dzamiji i zamolite Allaha dz.s. da vam se ispuni najljepsa zelja i onda na kaficu i kolac vas dvoje user posted image user posted image ..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Godišnjice vaše veze
27.8.2010 9:52:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: buba29

danas je 5 godina mog braka user posted image user posted image user posted image user posted image

BUBO jojim te puno,puno,puno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


cestitam ti 5 godina bracne veze user posted image user posted image
ako smijem predloziti - preporucam obiljezavanje u manjim skupinama - max. broj 2 user posted image ..
pokupite se i iftarite negdje vani, klanjate aksam u obliznjoj dzamiji i zamolite Allaha dz.s. da vam se ispuni najljepsa zelja i onda na kaficu i kolac vas dvoje user posted image user posted image ..



divan prijedlog, D_K user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 121
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 10:08:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *