|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 13:20:03   
tea lana
Djevojčica u Bosni podavala se dobro situiranim seljanima i kamiondžijamauser posted image
GOTOVO nevjerojatan slučaj dogodio se u Orahovici Donjoj kod Gračanice u BiH, kada je policija otkrila 14-godišnju djevojčicu sa smetnjama u razvoju koja se odala prostituciji. Riječ je djevojci koja pohađa sedmi razred osnovne škole, koja se već mjesecima prostituira s muškarcima iz Orahovice,  a svoje "usluge" nudila je i svima koji u prolazu zaustave automobil ili kamion. Neugodna istina o djevojčici izašla je na vidjelo kada je sve ispričala ravnatelju i pedagogu škole, a kasnije i socijalnom radniku Centra za socijalni rad iz Gračanice, kao i kriminalističkoj policiji MUP-a Tuzlanskog kantona. "Priznala nam je šta je sve bila primorana. Uključili smo se svi da problemu stanemo ukraj, jer djevojčica može roditi dijete, pa eto još većeg belaja", rekao je ravnatelj tamošnje škole Abdurahman Džinić, za Dnevni Avaz govoreći o ovom slučaju dok u isto vrijeme kriminalistička policija ispituje pojedine osobe koje bi se mogle dovesti u vezu sa slučajem prostituiranja s djevojčicom. Navodno je u istragu uključeno sedam odraslih mještana, a među njima i dvojica 70-godišnjaka, koje se sumnjiči da su spavali s djevojčicom. Prema pisanju tamošnjih medija radi se o uglednim i dobro situiranim ljudima. Navodno su djevojčicu na prostituciju, pa i na prosjačenje, primoravali roditelji koji su također mentalno zaostali.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 13:26:51   
meme27
sta da kazem o ljudima koji iskoristavaju jadno dijete
sta ?
ma oni su dno sviju dna i volila bi da takvi ljudi nestanu sa zemlje
nisam za to da se lijece uopste ja sam da se takvi ljudi kaznjavaju
ma treba ji poslati u Saudiju a ne kao tako zvani savremeni evropljani dati im slobodu da rade sta zele
fuujuser posted image


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 13:28:00   
Lulu_
TRAGEDIJA!!!
a roditelji?

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 14:02:17   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam drugi komentar

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 14:20:16   
lejlas30
Djevojcica je mentalno zaostala, kao i njeni roditelji, koji su je navodno tjerali da to radi kako bi im sta zaradila. Zalosno je sto su to svi znali, a mnogi idioti su iskoristavali njeno takvo stanje. user posted image

< Poruku je uredio lejlas30 -- 30.6.2009 14:21:04 >


_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 16:02:13   
dina_89
IZVORNA PORUKA: MELLI

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam drugi komentar



upravo tako

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 16:59:56   
mamica87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zalosno



_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 17:01:42   
mamica87
A starci se nasliuser posted image od 70god treba im osjeci onu stvarku i svima koji su iskoristili ovu jadnu djevojcicu kao da nemaju oni djecu kod kuceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 17:24:06   
Chuchi
Tobe jaRabbi !!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: opet maloljetna prostitucija
30.6.2009 17:45:07   
mala curica
Svasta  user posted image
Boze sacuvaj

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: opet maloljetna prostitucija
1.7.2009 2:30:30   
Lalana
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: opet maloljetna prostitucija
1.7.2009 9:02:56   
simba
neponovilo se....user posted image user posted image user posted image , prvo sam bijesna na roditelje koji nemaju nimalo ljubavi za svoje dijete bez obzira koliko su zaostali.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image treba ih samo kazniti pa onda na sve muškarce prvenstveno "starce"koji su je iskorištavali.... svinje jedne kako ni u jednom momentu nisu mogli pomisliti da im može biti kćerka i unuka.....fuj.......

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: opet maloljetna prostitucija
2.7.2009 18:40:24   
Blue rose RR
Strahota, žalosno, ali istinito, i to koliko ima slučajeva koji se kriju od očiju javnosti. Čovjek nije svjestan koje pošasti ovo društvo i svijet imaju. I što je najgore za ovo nema sankcija, ovi ljudi će proći sa ukorima od strane nadležnih, sa sažaljenjima iz očiju od strane znanaca i neznanaca (poput nas), i ljutnje od strane onih koji mogu, a nemaju mogućnosti da stvari poprave.
Žalosno je što to dijete neće imati zaštitu, niti od društva, niti od sistema, a očito ni od rofitelja.
Mene ljuti njihov čopor djece, sve uho do uha , da prostite znali su se otac  i majka juser posted image   ti, a kada treba obezbijediti 5-6 obroka, e onda im krivi svi i sve.
Uh ja bih i za njega i za nju kastraciju, da više ni jedno dijete ne ispašta zbog njihovih nepromišljenih glava.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *