|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ostati trudna dok traje rodiljni dopust
20.7.2009 14:30:17   
ivanak
Ej drage,

mene zanima kako ide sistem plaćanja i kakv imam status ako tokom porodiljnog dopusta ostanem trudna???

Svakome se može zalomiti, pa ako dođe do toga da znam što mi je za raditi.
Nadam se da će mi netko nešto o tome reći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ostati trudna dok traje rodiljni dopust
20.7.2009 14:32:00   
Skvo RR
Pa mislim da se vracas na posao, pa opet na porodiljsko..Moja prijateljica je zatrudnila nakon pola godine sa drugim djetetom i vratila se na posao dva mjeseca i opet na porodiljsko...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ostati trudna dok traje rodiljni dopust
20.7.2009 15:04:39   
Nunu 08
Prije sve ga da te pozdravim!
Nisi navela gdje si zaposlena.Da li se radi o drzavnoj firmi ili privatnoj?Sve to ima svoje.Jer kod nas pravila ne vaze kako bi i sta trebalo.Postoje na papiru,ali su "mrtvo slovo" u nekim slucajevima,nazalost.Ako si u drzavnoj firmi i ako postoju zakon,sto bi trebali naravno onda bi trebalo da bude kako ti je vec jedna forumasica napisala da pocnes raditi i opet na bolovanje kad trebadnes.Eh,sada ja nisam  bila cesta na forumu,pa nisam upucena kolika ti je beba?Mozda si ostala trudna 2 mjeseca poslije poroda,to bi onda znacilo da nikako se ne vracas na posao dok i druga beba ako Bog da ne bude imala godinu dana,jer nebi istekla godina prvootvorenog bolovanja.Ukoliko opet radis za privatnika,onda je to sve drugacijei individualno,tako dad ne znam sta bih ti rekla.Znam da nisam ti dala bas konkretan odgovor,ali to je ono sto ja ti mogu reci.

_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ostati trudna dok traje rodiljni dopust
20.7.2009 15:26:26   
ivanak
Nisma ostala trudna, nego ako se koji slučajem dogodi. Imam namjeru ostati na porodiljnom do godine dana djetetova života.
Bila sam zaposlena pa mi dali otkaz, pa sam se prijavila da radim kod dunda samo da primam neke pare.

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ostati trudna dok traje rodiljni dopust
21.7.2009 21:52:37   
ANNIAN
Ja sam se vratila na posao s porodiljnog kada je bebici bilo 10 mjeseci i skužila da sam opet trudna. Radila sam do poroda, pa na porodiljno pola godine i opet na posao. Radim u državnoj firmi. Zene su ostjale bez posla radi trudnoće. 

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *