|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   momstrumi!!!
24.7.2009 18:28:05   
LUNA4
Monstrumi: Bebu su mučili kliještima i razbili joj glavu Njemačka: Marie (34) i njezin bivši dečko su dobili kćer. Nekoliko tjedana nakon rođenja su je počeli zlostavljati. Tukli su je i izgladnjivali i kasnije ubili 08:11 | 24.07.2009. | Piše: Ivana Živko Majka Marie F. (35) i njezin bivši dečko Christopher G. (24) iz njemačke pokrajine Hessen su dobili djevojčicu. Nazvali su je Siri, što znači "sreća". Samo nekoliko tjedana nakon rođenja, roditelji su je počeli zlostavljati. Više puta su joj slomili kosti i izgladnjivali je. Zlostavljanje su snimili kamerom. Na jednoj od snimaka se vidi da otac bebu, koja još spava, vadi iz krevetića i u mraku baca u zrak. Dijete počinje vrištati, a otac se smije. Jedne noći je, osam mjeseci stara beba, zaplakala. Roditelji su joj najprije usta stiskali kliještima, a onda su je tukli po njima. Nakon toga su je bacili na pod i u zid. Djevojčici su razbili lubanju te je umrla. Ovih dana ih je sutkinja osudila na doživotan zatvor s mogućnošću pomilovanja nakon 15 godina.
- Siri nisu samo zlostavljali fizički, nego i psihički i to ih je zabavljalo - rekla je sutkinja. Psiholog je  objasnio da su roditelji nesposobni osjetiti suosjećanje.



neka mi neko objasni što mora bit u tim glavama!!!
ja nisam mogla vjerovat danas dok sam ćitala!!!srce i duša me je zabolila!!!
jednostavno nemogu shvatit kakav to čovjek mora bit da napravi nešto takvo....????



_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 18:33:05   
neki
O majko moja draga,majkice,pa sta je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Monstrum je malo reci za njih...Cuj klijestauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da Bog da njih mucili i dan i noc,neprestano,UZAS...

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 19:02:40   
LUNA4
joj moja neki ja ni neznam dali za takve ljude uopće postoji adekvatna kazna!!!
mislim svašta sam ćula ali ovo,ovo me je dotuklo...pa to je beba koja nije za ništa kriva!!!
a koliko žena i braćnih parova nemože imati djece????nego ovakvi!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma bljak!!!!



_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 19:44:29   
malena27 RR
fuj, sva sam se najezila...a neko, kao mm i ja bismo sve dali za jednu malu user posted image

ja bih njih oboje dozivotno mucila...na sto ce izaci ovaj nas svijet? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 19:47:18   
LUNA4
pa o tome se radi!neko tko bi sve ali sve dao za user posted image nemože ju imati nego ovakvi......



_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 22:20:50   
žana o8
Tvoj naslov sve govori. Ne bi ja njih u zatvor, ja bi njih mučila svaki dan , kreteni jedni user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 22:27:47   
ledy blue
mislim da je svaki kiomentar suvisan...za takve i slicne nji9ma, kao i za pedofile ja sam iskljuciva SMRTNA KAZNA...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 22:50:45   
anteaa
pozdrav od novog clana
pa stvarno nemam komentara na ovo.moja bebica je u bolnici,samo molim boga za nju i onda ovo procitam.pa kakvi su to roditelji.koliko ljudi zeli djecu a ne moze ih imati,koliko mama i tata strepi za svoja zlata koja su u bolnici...
ne znam,nek im dragi bog sudi

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 22:59:26   
lajla88
katastrofa, uzas ma treba ih muciti do kraja zivota
ja sam gledala na tv snimke kako beba place dok su je mucili sto su oni snimali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i javili su na tv da nemogu dobit nikakvo pomilovanje al je onda njihov advokat ulozio zalbu.. tako sam ja informisana

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 23:02:04   
NANICA
Straaaasno, bez komentara.
Svasta bih napisala ali ne mogu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu lajla88)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: momstrumi!!!
24.7.2009 23:06:00   
mamma mumi
Boze sacuvaj! Sva sam se najezila citaju ci tekst, jadno malo bice, u kakvim je mukama umrla.Silno im zelim da ih svaki dan u zatvoru muce siluju i da umru u mukama u lokvi krvi. Njima je trebala smrtna kazna. Jadna majko.

(odgovor članu lajla88)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: momstrumi!!!
25.7.2009 9:30:41   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: žana o8

Tvoj naslov sve govori. Ne bi ja njih u zatvor, ja bi njih mučila svaki dan , kreteni jedni user posted image


Bas tako!!! Monstrumi bolesni...nikakav zatvor, samo mucenje!!!

Dusica malena,sta je ona jadna skrivila da se rodi blizu takvih kretena... user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: momstrumi!!!
25.7.2009 9:51:21   
new mama
Uzas,uzas pa sta im je dijete skrivilouser posted image user posted image user posted image ,pa njih trebe tako muciti,kakav zatvor,e bas monstrumiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: momstrumi!!!
25.7.2009 9:52:47   
tweety
Šta komentarisati na ovakav tekst?I Bog svima daruje djecu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sličan slučaj kao onaj od prošle godine,gdje je otac bebu čini mi se mučio nekoliko godina pa je na kraju dadilja progovorila.Sjećate li se toga?JADNO I ŽALOSNO!

Za ove monstrume je smrtna kazna,nikakva mogućnost za pomilovanje!Ali ne smrtna kazna u smislu brze smrti nego lagano mučenje dok ne crknu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio tweety -- 25.7.2009 9:53:35 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: momstrumi!!!
25.7.2009 11:18:02   
Anoniman
Nažalost dešava se, i ne tako daleko, to vam se isto desilo i kod nas u BiH ...skoro sam baš čula priču...ovdje je očuh zlostavljao a majka ništa nije poduzimala, pa čak ni doktori kod kojih se dijete liječilouser posted image , dok nije umrlo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: momstrumi!!!
25.7.2009 11:23:36   
anteaa
zalosno zalosno zalosno.place mi se od svega toga.pa sto su jadna djeca kriva.pa bog nam ih daje da nam uljepsa zivot

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: momstrumi!!!
26.7.2009 14:39:38   
Dida79
Ma citam ovaj uzas i nemogu vjerovati ma za te monstrume nije zatvoruser posted image user posted image user posted image to treba muciti do kraja njihovog jadnog "zivota" ako se tako moze i nazvati jadno malo stvorenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: momstrumi!!!
26.7.2009 14:51:44   
Wolf
ma malo je doživotna ma to treba odma objesiti oni ne zaslužuju da žive user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamino pile Rijad 28.09.2007

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: monstrumi!!!
26.7.2009 14:52:55   
Snjeguljica
O majko moja milauser posted image Ne mogu da vjerujem!!!!! Evo me želudac zabolio čitajući ovo, i sva sam se naježila. Užasno!!!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: monstrumi!!!
26.7.2009 14:57:36   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

boze sacuvaj ne mogu da vjerujem
pa yar ima i takvih osoba...
ja bi ih mucila svaki dan dok nebi crkli
bas su monstrumi


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: monstrumi!!!
26.7.2009 15:18:46   
Mya_81 RR
O, bože u kakvom to svijetu živimo?

Ni smrtna kazna za njih nije odgovarajuća...a nije mi ni jasno ovo pomilovanje nakon 15 godina...nadam se da će u toj komisiji biti neko normalan!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: monstrumi!!!
26.7.2009 15:24:03   
Aminad
Bože dragi!!!
Pa ne mogu da vjerujem skoro je ovako isto bila slična vijest i kad sam počela čitati kontam to je ta ista i kamo sreće da jest ali nije...user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: monstrumi!!!
29.7.2009 1:40:15   
Me80
Stvarno svakavih ljudi na ovom svijetu,kakav zatvor treba ih muciti,al takvo je pravosude,al nadam se da ce im u zatvori biti patnja koju nikad niko nece osjetiti......u svom zivotu.....

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: monstrumi!!!
29.7.2009 7:44:51   
zeni
mislim da je svaki kiomentar suvisan...za takve i slicne nji9ma, kao i za pedofile ja sam iskljuciva SMRTNA KAZNA.


_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu Me80)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: monstrumi!!!
29.7.2009 8:03:05   
bubuli
to je jedan od primjera gdje ovaj svijet ide-u propast!!!

na zalost sve je vise takvih ljudi,primjera,uzas...mislim da je smrtna kazna nesto blago za takve budale...to je minuta i nema ih vise...
stavila bi ja njih sve na neki otok pa medjusobno nek se ugnjetavaju...

tako zimus se desilo da je djevojcica 8god.vracajuci se iz skole silovana...ma ja bi njemu ga odrezala pa da vidim kako ce da zivi i gdje da ga gura....
uhh nemogu zivka me spopadne odma...


_____________________________



(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Krema za podrucje ispod ociju
teacher75

Koju kremu za podrucje ispod ociju koristite?

Vichy (29%)

Loreal (3%)

Lancome (2%)

Nivea (9%)

Nijednu (39%)

Neku drugu (koju) (17%)


Broj svih glasova: 99

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *