|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preuranjena ejakulacija
20.11.2008 4:09:33   
ChungaLunga
potpisujem seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: merjem

bzirom da volis zenu i da drua ne dolazi u obzir onda prvi put pomozi sam sebi a drugi put sa zenom

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Preuranjena ejakulacija
15.12.2008 14:52:33   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Kao sto sam vec ranije spomenuo u jednom postu, uspio sam rijesiti ovaj problem. Pomogla mi je nova ljubav, ali i vasi savjeti posto sam na osnovu njih sa njom govorio otvoreno o tome. Hvala vam. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu ChungaLunga)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Preuranjena ejakulacija
24.2.2009 21:44:28   
S.mama
ja nikako ne kontam,jel on nasao ljubavnicu pa rijesio taj problem?
Jel imaju tablete protiv prerane ejakuacije ili bilo sta drugo sto moze pomoci?

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Preuranjena ejakulacija
28.2.2009 19:36:46   
merimaa
IZVORNA PORUKA: Suncica*

A da probas sa romantikom? Kod mene to uvek upali..Skuvaj neku lepu vecericu, upali svece, pusti laganu muziku, kupi zeni cvece..
Mozda upali ko zna..



ma stace mu romantika kad covjek zavrsi za dva minuta dojadilo zeni probaj malo duze kakva dva minuta nidje veze hehehe


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Preuranjena ejakulacija
28.2.2009 19:37:29   
merimaa
IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Kao sto sam vec ranije spomenuo u jednom postu, uspio sam rijesiti ovaj problem. Pomogla mi je nova ljubav, ali i vasi savjeti posto sam na osnovu njih sa njom govorio otvoreno o tome. Hvala vam. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image




koji si ti lafinas


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Preuranjena ejakulacija
15.4.2009 7:51:54   
sexi sejo


IZVORNA PORUKA: merimaa

koji si ti lafinas



Cao moje drugarice, tebi se to samo cini ali ja zaista nisam takav. Promijenila me je nova ljubav u potpunosti, sad sam pravi macho tip pun emocija. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

< Poruku je uredio sexi sejo -- 15.4.2009 7:53:25 >


_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Preuranjena ejakulacija
15.4.2009 9:08:11   
tea lana
sexi sejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image macho tipuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Preuranjena ejakulacija
15.4.2009 9:53:54   
mišur
Pa šta je bilo sa ženom?
Pisao si da je baš mucho volišuser posted image , a sad odjednom nova ljubav...
U svakom slučaju, drago mi je da si riješio svoj  problem, pa kako god..

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.4.2009 12:53:37   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Misure, u pravu si pisao samo da volim zenu mucho, ali me je ostavila zbog nekog Kineza (pisao sam o tome ranije), fol nesto je on bolji, mada ne vjerujem u to. Ali sta ces tako je kako je, jedva sam je prebolio i sad kada sam nasao novu ljubav shvatio sam da je sa njom sve bila laz. Sad sam kao tinejdzer zaljubljen. Leptirici u stomaku mi igraju. Tako je to. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.4.2009 13:53:40   
tea lana
da namamo seje trebalo bi ga izmisliti
uvijek me njegovi postovi nasmiju do suzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Preuranjena ejakulacija
19.4.2009 13:54:05   
adannn
IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Misure, u pravu si pisao samo da volim zenu mucho, ali me je ostavila zbog nekog Kineza (pisao sam o tome ranije), fol nesto je on bolji, mada ne vjerujem u to. Ali sta ces tako je kako je, jedva sam je prebolio i sad kada sam nasao novu ljubav shvatio sam da je sa njom sve bila laz. Sad sam kao tinejdzer zaljubljen. Leptirici u stomaku mi igraju. Tako je to. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Preuranjena ejakulacija
21.4.2009 9:49:30   
mišur
Baš mi je drago, Sejo...
Neka ti je sa srećom sa novom ljubavi...user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Preuranjena ejakulacija
27.12.2009 10:43:50   
telohranitelj1
jedno pitanje
dali moze erakcija da unisti plod u trudnoci

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Preuranjena ejakulacija
27.12.2009 10:47:03   
fatimica09
Pa ne mislis valjda da si tako opasan user posted image , poguban user posted image

(odgovor članu telohranitelj1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Preuranjena ejakulacija
27.12.2009 10:50:15   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Pa ne mislis valjda da si tako opasan user posted image , poguban user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Preuranjena ejakulacija
28.12.2009 13:04:39   
telohranitelj1
prijatelju moj to nije samo jedan problem kod tebe 20 % muskaraca ima taj problem.cuo sam da taj problem nastaje od prevelike uzbudjenosti covjeka ili ne upraznjavanja sexa sa zenom.pa jarane opali jednom na prazno a drugi put zegni je ali pravo po mogucnosti ako bude htjela da je izvedes negdje na vikendicu ili pod vedrim nebom uz romantiku pa onda opali.ali ako nece ni to onda jarane nadji sebi druze

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Preuranjena ejakulacija
13.4.2010 19:14:40   
teacher75
user posted image user posted image user posted image sad sam citala postove ovog sexy seje, joj jest lud, hahahah. bas sam se ismijala. eh sto ga vise nema il kud ranije nisam dosla na ovaj forum?! user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu telohranitelj1)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Preuranjena ejakulacija
9.8.2011 13:09:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Kao sto vidite aktivan sam na forumu non stop i pratim vase odgovore. Mogu samo reci da sam ponosan i da mi je drago sto razgovaramo na ovako moderan nacin. Sve vas volim. Draga moja merjem, sinoc sam pokusao to. Nisam stigao ranije napisati ali cu ti sada opisati sve ukratko. Nakon nekoliko "pomaganja" samom sebi (zena nije znala to), i dalje sam ostao kao zapeta puska. Ne znam vise je li do mene ili sto mi je zena prava bomba. Mislim nije bas ona nesto zgodna ali ja nju volim mucho. Probat cu misliti od sada (dok vodim ljubav sa mojom draganom) na politicare i sve vezano na njih (reforma policije, privatizacija i te zajeb.....) i mislim da se mogu nadati uspjehu. Javit cu vam se ponovo sa svojim rezultatima, a do tada sve vas puno volim i naravno pozdravljam vas voljeni
SEXI SEJO user posted image


suze me obliše, šta je sa ovim čovjekom??? imal ga đe?
moj savjet metni 2-*3 kondoma

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *