|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neodgovorni roditelji :(
7.8.2009 21:50:17   
Crvena
Mislim da je suvisno bilo sta reci, pogledajteuser posted image

http://www.24sata.hr/news/clanak/curica-2-se-onesvijestila-zakljucana-u-autu-na-suncu/118017/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neodgovorni roditelji :(
7.8.2009 21:53:31   
neki
Boze sacuvajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neodgovorni roditelji :(
7.8.2009 21:56:19   
Anoniman
Nazalost, ovo se dogadja pravo cesto, sta reciuser posted image jadna neduzna stvorenjauser posted image

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neodgovorni roditelji :(
7.8.2009 22:04:26   
Mya_81 RR
Užas!!!

Nedavno sam čitala o dva slučaja (čini mi se jedan u Njemačkoj i u Americi) gdje su bebe zaboravili u autu na tako visokim temperaturama i gdje su oba slučaja nažalost tragično završila....ma, strašno user posted image

A danas sam u nekim dnevnim novinama pročitala (ne znam gdje), ali u nekom trg.centru je mama zavezala dijete špagom i tako ga vukla po podu user posted image ....dijete jadno bilo puno modrica....sva sreća ljudi su odmah zvali policiju i nadam se da će se tamo dugoooooooo zadržati....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neodgovorni roditelji :(
7.8.2009 22:21:45   
Dida79
Ija sam prije jedan mjesec gledala na Opri zenu koja je isto zaboravila dijete u autu i to se nazalost tragicno zavrsilo,a ona se vadi time da je imala previse obaveza i usljed toga "zaboravila" dijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Posto sam i sama majka dvoje djece i puna obaveza koje nosi zivot smatram da imam pravo da osudjujem takve "roditelje"ako se i mogu nazvati takvim imenom.UZAS UZAS

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neodgovorni roditelji :(
8.8.2009 19:00:33   
Sonja
sta reci za ovakve roditelje...c c c
bilo vruce ili zima nebi mi palo na pamet ostaviti dijete u kolima na tako dug period
i 5 min. je previse...nikad ne znas sta dijete moze uraditi...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neodgovorni roditelji :(
8.8.2009 19:02:24   
Anoniman
boze sacuvaj jadno dijeteuser posted image

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neodgovorni roditelji :(
8.8.2009 22:17:04   
mamina cura
Boze dragiuser posted image  A ja budem sva na trncima kad parkiram ispred pekare na Kovacima i odmah do auta kupim hljeb dok su mi djeca u autu. Nikad nisam ni pomislila da ih ostavim unutra a ja udjem u kakav granapuser posted image  To je grozno, jadno dijete sa takvim roditeljima user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neodgovorni roditelji :(
10.8.2009 10:22:59   
simba
Uzas uzasni....... nebi mogla dijete uposte ostaviti da sijedi samo u autu dok ja idem po shopingu. Radije ako cu sama ici ostavim dijete kod svekrve ili tete koja ga cuva dok ja obavim kupovinu i opet zurim kuci.....A otac se taj brine sto mu je slupano auto....treba mu glavu slupat....nazalost ima i takvih slucajeva...najgore je to sto neduzna dijeca stradaju....user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neodgovorni roditelji :(
10.8.2009 10:28:46   
Leva
Ovakvi ljudi ne bi smjeli imati kucnog ljubimca a kamo li dijete user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neodgovorni roditelji :(
10.8.2009 10:32:59   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Leva

Ovakvi ljudi ne bi smjeli imati kucnog ljubimca a kamo li dijete user posted image
[/quote
]Slazem se u potpunosti UZASuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 19:59:20   
Nunny
evo jos jedne najnovije grozore user posted image user posted image user posted image user posted image


http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/dok-su-se-oni-prezderavali-kcer-3-su-izgladnili-na-smrt.html

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 20:52:28   
Anoniman
Bas jucer sam s muzem vidjela dijete SAAAMO u autu ispred Skenderijeuser posted image user posted image user posted image . Dijete je bilo staro oko 5godina, cini mi se. Ne znam samo kako neko i na tren moze dijete ostaviti samo u autu. Meni je uvijek hiljadu misli u glavi (sta ako ovo, sta ako ono...).

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 21:58:20   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Nunny

evo jos jedne najnovije grozore user posted image user posted image user posted image user posted image


http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/dok-su-se-oni-prezderavali-kcer-3-su-izgladnili-na-smrt.html


Boze dragi, dokle ide ovaj svijetuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 22:02:12   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Nunny

evo jos jedne najnovije grozore user posted image user posted image user posted image user posted image


http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/dok-su-se-oni-prezderavali-kcer-3-su-izgladnili-na-smrt.html


Boze dragi, dokle ide ovaj svijetuser posted image


Ma ne treba njih ''stabilizirati'' vec sterilizirat..mamu im glancersku... eto ja i lanuh...ma ja bih to odmah po kratkom postupku..da ne budu na teretu ni drzavi..a od njih nikad nece biti nista bolje...samo godinama mogu usavrsiti svoj monstrumski um, ocito predodredjen samo za bolesne nakane..


< Poruku je uredio ledy blue -- 12.8.2009 22:04:27 >

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 22:06:32   
mamma mumi
Allah slamet, pa dokle ide ovaj svijet.Jadna djevojca, pile malo.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 23:00:34   
Blue rose RR
Mislim da bi naslov teme trebao promijeniti, i umjesto "roditelji" staviti ...hmm...pustit ću mašti na volju.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neodgovorni roditelji :(
12.8.2009 23:04:21   
Lulu_
ne mogu da vjerujem da ovakvi glupaci postoje
ako citate ovo hajte kod nas da vas naucimo kako se ponasa prema malom stvorenju ili jos bolje dajte je nekom paru koji ne moze da ima djece i koji ce cjeniti i zahvaljivati bogu za njeno postojanje i zato sto je zdrava MANIJACI JEDNI!!!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *