|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 20:37:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image  nema više papatiuser posted image

Ja ja draga moja...neka mu sa imam baildi u aščinici prave ako ko hoće oko ponoći da mu mezetluke sprema user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 20:59:27   
forumashica
Ja jos nikad nisam cula da neko oslovljava trudnu zenu sa "debela".
E stvarno ima svakakvih budala na ovom brdovitom Balkanu!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 21:04:56   
mamma mumi
Meni licno nije smetalo kad me nazovu "debela" u trudnoci, jer su to cinili meni dragi ljudi , za koje sam znala da je od milja, a Bogami sam i bila krupna, ali kao sto veselaa rece, ma ja sam se zene tako dobro osjecala, i s ponosom se gegala i nosila svoj velikiiiiiiii stomak, ma najljiepsi period.Mislim da se takvim stvarima netreba opterecavati u trudnoci, pa to je jedini period u zivotu kad sam ponosna sto sam debela.user posted image

(odgovor članu forumashica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 21:22:22   
neki
Dok sam bila trudna,nema ko me nije zvao debela,a meni to bas bilo slatkouser posted image
A evo i posle dva poroda,ja i dalje "masallah"user posted image user posted image user posted image Ma sta me briga sta ce ko reci i misliti o meni,ja se u svojoj kozi osjecam divno...Kilogrami mi ne smetaju,ne smetaju ni MM,a kome smeta,bujrum nek se okrene na drugu stranuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 21:29:13   
Anoniman
 ma da me neko ko mi baš ne godi u trudnoći zovnuo cvjetiću, ja bih poludila, srećom pa ovi uvredljivi nadimci i primjedbe nisu bili česti, a kako rekoh puno je i do toga ko te zove. Mene mm pred kraj trudnoće zvao DRŽAVO.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Shee -- 11.8.2009 21:30:14 >

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 23:18:18   
veeseelaa
"Ništa čovjeku nije važnije od svog mira i od sreće koju sam stvori. Zato je treba čuvati, tu svoju sreću, opkoliti je šančevima, i nikome ne dozvoliti da je ugrozi. Niko drugi neka me se ne tiče, život je surov, ljudi zli, i treba ih držati na odstojanju. Neka budu što dalje od svega što je tvoje i što ti je drago."
M.Selimovic

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 23:21:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

"Ništa čovjeku nije važnije od svog mira i od sreće koju sam stvori. Zato je treba čuvati, tu svoju sreću, opkoliti je šančevima, i nikome ne dozvoliti da je ugrozi. Niko drugi neka me se ne tiče, život je surov, ljudi zli, i treba ih držati na odstojanju. Neka budu što dalje od svega što je tvoje i što ti je drago."
M.Selimovic


Suze moje stanite...bravo ženo...đe me nađeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
11.8.2009 23:22:40   
veeseelaa
rekoh da se i ja malo uozbiljimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
12.8.2009 0:12:26   
nikita
U mene je suprotna situacija, zatrudnila sam kao mrsava i sad s +6kg osjecam se bas zgodno i dobro mi stoji... a moja draga svekrva kaze da se trebam udebljat i da zene trebaju dobit 20-30 kg u trudnoci user posted image Kad sam rekla da maleni ima 800 grama (sto je normalno u ovom tjednu) kaze da je beba ima premalo kila jer slabo jedem user posted image user posted image user posted image   a ja metem li metem sve sto mi je pod rukom...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
12.8.2009 0:29:41   
Hanady RR
e vala ti si taman...a doktor bolje zna od svekrve garant
SRETNOuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
12.8.2009 8:59:50   
pjenica mala
Uh kako se samo mene ova tema tiče ovih dana, imam još sedmicu dana do poroda, a komentari....pa ne ide mi se više na ulicu, a ne želim se uležati kod kuće...
Moja kćerka bere cvijeće pred kućojm, komšinica viče, hej ti bereš cvijeće, da ti to nije mati rodila, druga mene zove na telefon, hej vidjela sam tvog muža da vozi auto, pa rekoh da ti nisi rodila.....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image
Dnevno ne znam koliko puta čujem isto pitanje, da nisi, kad ćeš, koliko još ima....
Jučer mi od rođaka žena kaže, debela!!!!!!!!kad ćeš roditi, uh da sam samo mogla ispalila bih je iz topa, i još mi kaže da sam se grozno obukla, mislim halo, pa nemam pojma više šta da obučem, a ona pored mene stoji nacifrana ali ono turbofolkaški i neukusno do bola, ma rekoh šta da joj kažem....i onda ipak odustanem, jer dosta je jadna već što je takva kakva je.
Na pijaci za tezgom pita me prodavačica; šta ćeš ti debela, a jedan fini gospodin do mene upita me, zašto gospođo dozvoljavate da vas tako oslovljavaju, a ja sam samo odgovorila,; znate šta, ponekad pomognem ljudima tako što im dozvolim da na meni liječe svoje komplekse, on se je divio mom odgovoru a ona zjaka ostala je bez teksta, i naravno nisam ništa kupila od nje...
Imala bih pisati još i još šta mi se sve dešava...

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
6.10.2011 13:25:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da, i mene su tako zvali, meni je to simpa.... mislim nisu me baš svi tako zvali al šef na poslu i kolegice, baš mi je to slatkouser posted image
usput, u trudnoći sam se osjećala tako lijepom i poželjnom, to mi je bio najljepši period u životu u svakom segmentuuser posted image


hehe i sad me moji dobri prijatelji zovu debela i super mi je to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
6.10.2011 16:01:39   
reallove
Ja dok sam bila trudna,nisam uopste bila debela, samo sto mi je stomo bio veelik,i tako sam mrzila kad mi neko kaze debela,uh,mozda zato sto mi je nadimak "debela" dala jedna zena koju bas nesto ne volim

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Jezite li se na dozivanje: "DEBELA!&...
6.10.2011 16:11:57   
Silver
Sef me zove debela :) a ja imam samo stomacic user posted image  I kolege narocito ovi stariji me zovu debela! Od njih mi je to nekako slatko! A ima osoba koje to i kazu na neki odvratan nacin, pa mi bude mrsko, ali mislim da je to do odnosa mene i  tih ljudi, jer su mi inace mrski pa bi mi od njih i "ljepotice" najvjerovatnije zvucalo ironicno nije tu problem bar ne meni sama rijec "debela", uostalom svi imamo oci u glavi i znamo zasto sam "debela" user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *