|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE:Svjetske turističke destinacije
10.9.2009 10:06:23   
M kao Mama
Nemoj ti hahahaha, nego baci se na posao , odnosno u potragu, žnači žensko društvo sve, skontaj nam to lijepo, brate ko sebi, haha

< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.6.2010 19:06:43 >

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:13:21   
ElEmina
user posted image Hoću, vala, samo da se usaglasimo za termine a za ostalo je lahko:)
Pare nisu problem, njih ionako nemauser posted image user posted image
Mada ne bi bilo loše napravit jedan program baš za Istnabuluser posted image Ja mislim da 5-6 dana ne bi izašlo više od 800 KM po osobi. Al, ono total sve da je uključeno, karta, hotel, polupansion, autobusi tamo, transferi, ulaznice za znamenitosti i td...Moglo bi se to...
Nije ti loša tauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:21:19   
M kao Mama
Đeš ba 800 KM, pa vidiš da su ovo ovdje sve studentice, mame po nekoliko djece, neke i ne rade, nego kakvih sponzora zaganjati da nas časte, hahahaha

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:22:41   
ElEmina

IZVORNA PORUKA: mama alma

Đeš ba 800 KM, pa vidiš da su ovo ovdje sve studentice, mame po nekoliko djece, neke i ne rade, nego kakvih sponzora zaganjati da nas časte, hahahaha


MOŽEuser posted image user posted image user posted image
Ja ću napravit program, a vi se zadajte u traganje:) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:23:38   
M kao Mama
zdogovoreno, 

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:24:51   
ElEmina
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:27:24   
mama emza
Hoću i ja u taj Istanbul. Valjda ću djecu nekome utrapiti. Bila sam prošle godine na dočeku 2008! Bilo mi je super i mislim da je najeftinija varijanta kupiti ovdje karte a onda tamo tražiti smještaj, možda najbolje na Laleliju jer je blizu starog grada koji je fascinantan ili pak na Taksimu!!!!! Lako je u Istanulu, haman ko u Sarajevu!!!! Kako ćemo Đozo uganjati te sponzore?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:30:48   
ElEmina

IZVORNA PORUKA: mama emza

Hoću i ja u taj Istanbul. Valjda ću djecu nekome utrapiti. Bila sam prošle godine na dočeku 2008! Bilo mi je super i mislim da je najeftinija varijanta kupiti ovdje karte a onda tamo tražiti smještaj, možda najbolje na Laleliju jer je blizu starog grada koji je fascinantan ili pak na Taksimu!!!!! Lako je u Istanulu, haman ko u Sarajevu!!!! Kako ćemo Đozo uganjati te sponzore?


Val ašto se mene tiče možamo i djecu povestuser posted image Ja sam sa svojim u kenguru obišla Tursku i uzduž i poprijekouser posted image A nemaju nekih troškova uopće, nešto malo na kartu, ostalo gratis ( Bebe naravno )

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu mama emza)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:32:52   
M kao Mama
Ne, znam gospođo Fazlić, ja sam dala incijativu, a ne mogu sama još i sponzore tražiti, nego svi da se uključimo i možda i odletimo. 

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:33:00   
ElEmina
Joj sad mislim da bi smo trebale preimenovati ovu temu user posted image user posted image user posted image
u nešto kao MAME, IDEMO U ISTANBUL!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:34:56   
M kao Mama
Dok ne odemo pusti nas bona da sanjamo 

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:35:42   
ElEmina
user posted image user posted image user posted image
Moramo se zaganjat oko sponzorauser posted image user posted image

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:39:09   
mama emza
Pa ne znam baš s djecom... ja bi ih ostavila ako budem imala kome! Draga mama Alma ja bih vrlo rado ganjala te sponzore samo ne znam kako al eto trebale bi se organizovati, preimenovati temu, možda neko nešto i ponudi ili možda da trknemo do avioekspressa pa da vidimo mogu li nam izaći u susret...

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:41:36   
ElEmina
Mama emza, s bebama, bez njih-samo da odemo:))
Ništa avioexpress, otići ćemo direktno u BH Airlines i tražiti da nam naprave povoljnu tarifu, a hotel ćemo same naći. Ja sam već dala naziv jednog koji je u starom gradu, a poznajem vlasnika, tako da mislim da bi nam dao extra cijene.


_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu mama emza)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:48:08   
M kao Mama
A, mogle bi i kod Aide, hahahaha, samo ne znam gdje bi sve stale, 

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Istanbul
10.9.2009 10:52:13   
mama emza
Pa El Emina, to zanimljivo zvuči, mogli bi probati, Valjda ima neko na ovom forumu da radi u tom BH Airlanesu ili da nekoga tamo zna pa da nam šta sredi, treba temu objaviti. Bilo bi super kad bi nam mogla taj smještaj srediti, bilo bi nam puno jeftinije da idemo ovako nego preko agencije, bar prema mojim iskustvima...

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Istanbul
10.9.2009 11:07:54   
ElEmina

IZVORNA PORUKA: mama emza

Pa El Emina, to zanimljivo zvuči, mogli bi probati, Valjda ima neko na ovom forumu da radi u tom BH Airlanesu ili da nekoga tamo zna pa da nam šta sredi, treba temu objaviti. Bilo bi super kad bi nam mogla taj smještaj srediti, bilo bi nam puno jeftinije da idemo ovako nego preko agencije, bar prema mojim iskustvima...


S BH Airlinesom radim, i vjerujem da bi smo im se mogi obratiti s nekom vrstom molbe ili zahtjeva z anižu tarifui na letu Sarajevo-Istanbul-Sarajevo da karta košta barem do 400 KM. Malo je komplikovano sve to jer na savkom avionu ima po npr.10 mjesta 1 klase. Pa npr. na letu ima 7 vrsta economy klase, 3 vrste business. Najniža economy se kreće od 400 pa do 600 KM. E sad, treba ukalkulisati broj mjesta pa tražiti srednju cijenju i to ako može s kakavim popustom da ne bi sad neku mamu karta dosla 400, a neku 550KM. Ali, to se treba obratiti baš sa fiksnim terminom , imenima, prezimenima na osnovu čega bi oni mogli da nam odobre neku grupnu tarifu.
Što se tiče smještaja to je onaj Assos hotel, a vlasnik hotela može srediti i transfere tako da bi smo sve što imamo vršili direktno i agencija nam ne bi trebala.

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu mama emza)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Istanbul
10.9.2009 14:25:41   
sarisari
Elemina hvala na inf. pogledat cu na stranicama i Hr. i Sr., a i kod nas malo otici do agencija pa valjda nesto nadjem, mislila sam neki put mozda na Kubu, Domin. i slicno, vidjet cu, u svakom slucaju hvala.

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Istanbul
18.10.2009 13:09:02   
adnanharacic
interesuje me samo avionska karta za istanbul da mi kazete gdje i kako mogu nac.......jer sam slabo upoznat......molim vas da mi odgovorite

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Istanbul
4.2.2010 22:25:09   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Istambul"
IZVORNA PORUKA: Zoe

Drage moje trudilice, trudnjače i mameuser posted image
molim vas pomozite mi, ako je neko od vas već ljetovao u Turskoj, šta mi predlažete: koju lokaciju ( Antaliju, Alanju, Belek, Side, Kemer) odn. turističku agenciju izabrati?

Evo par dana listam po netu, već sam se isfrustrirala od komentara, jedni znaju hvaliti a drugi kuditi isto mjesto, pa vas molim za pomoć - vama vjerujem 100%user posted image user posted image

Isto sam čitala da je Avioexpress najbolji, na Fibulu se žale...

Želim na mjesto gdje ima i prirodne hladovine, a ne samo plaža i suncobrani, da ima kakav Aqua park, zanimaju me i fakultativni izletiuser posted image

Šta mi predlažeteuser posted image


IZVORNA PORUKA: triplemama

Kemer je najbliži aerodromu, ima prirodne hladovine Antalija je velika user posted image Alanja daleko, Side lijep ali nema hlada u Beleku nisam bila tako da neznam


IZVORNA PORUKA: triplemama

Aqua park je u Antaliji veći ali nije daleko a svaki bolji hotel ga ima.
Meni su svi Hoteli "Vista Majestic" grupe bili super


IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Ja sam isla preko Avio Expressa i bila sam prezadovoljna. Isli smo u Alanju, hotel Katja, cetiri zvjezdice i imali smo polupansion, mada mozes izabrati i drugu opciju. Iz Sarajeva se leti u Antaliju i onda sa aerodrom se vozis velikim putnickim kombijem koji ti agencija obezbjedi do Alanje 40 minuta! Vjerovatno, ako se odlucim opet za Tursku, da cu u Alanju! I, da ne zaboravim, imali smo extra izlete, posjeta akva parku, voznja Bosforom i slicne, ma super!!!


IZVORNA PORUKA: ajnur

ja sam dok sam radila kao agent saradjivala sam avioexpress-om divni ljudi i ono sto vam nude je zaista tako. ima agencija koje obecaju sve i svasta a kad odete skoro pa nista od toga. ako planiras da ides tokom ljeta moj savjet ti je da sad rezervises putovanje jer mislim(sad to je od agencije do agencije) da daju popust i mozes na rate otplatiti putovanje.a sto se tice avioexpress-a oni imaju svoje aranzmane nisu subagenti to je odma 5-10 % manje od cijene.user posted image


IZVORNA PORUKA: Zoe

I ja bih neki all inclusive, a posebno me interesiraju izleti na Dimcaj-dim rijeku i Pamukaleuser posted image


IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Ja sam isla na Pamukale i super je!!!!!!user posted image

evo ti link avio express imaju i cijene za jako puno hotela u Turskoj i detaljna objasnjenja

LINK IZBRISAN



IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Evo ti link gdje imas nekoliko slika LINK IZBRISAN hotela
[/link]Sunrise Katya Hotel ovu mu je pravi naziv!




IZVORNA PORUKA: Nunichi

I ja predlazem Kemer...hotel u kojem sam ja bila ima 5 zvijezdica i jedina usluga koju pruzaju je ultra all inclusive,ma fantazija prava. Ja sam rekla da radije ne bih otisla 2 godine na more,a opet otisla tamo. Hotel je Amara Wing Resort,evo ti link to je taj hotel u kojem sam ja bila, da ti ja sad ne nabrajam sta sve imaju... Stvarno je prekrasno,na aerodromu te preuzmu nasi vodici i oni ti sutradan vec predloze sve izlete koje imaju(a imaju sve sto pozelis),daju ti svoje brojeve,ako imas problem ili pitanja,svi su susretljivi i stvarno toplo preporucujem.

LINK IZBRISAN



IZVORNA PORUKA: Nunichi

I jos da dodam,takva je organizacija hotela da sam ja samo 2 puta izasla iz kruga hotela. user posted image user posted image
Jednom da obidjem grad i na jedan izlet. user posted image
Nema potrebe za izlaskom,dan i noc su pretrpani desavanjima. user posted image
Uh evo sad me spuca nostalgija za tim ljetovanjem. user posted image
I novcanik ti uopste ne treba,ostavis ga komotno kod kuce. user posted image
Posto vidim da si iz Gradacca,da jos dodam da sam ja isla preko agencije Putnik,oni su ti u hotelu Tuzla.



IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Preporucam Kemer, zaista lijep grad. Ja i muz smo bili na bracnom tamo, hotel Green Wood Resort, fantasticna usluga.. imaju izleti, mi smo uzeli da idemo na Pammukale (pamucne planine; to je samo Bozije davanje, Kleopatrin bazen sa ljekovitom vodom, voda 36stepeni) ali bazen im je ludnica, svaku noc se odrzava u sklopu hotela neke zabave, diskoteka ma sve 5. A do centra Kemera se ide sa kombijem, tamo su veliki centri zaista nesto za da se šopinguje do besvijesti... Ali najinteresantnije je ima radnja MUDO CITY user posted image user posted image user posted image , kuca strave se ne smije propustiti..user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Ilhana

Mi smo jesenas bili u Side, i extra grad pogotovo ako imas porodicu i djecicu.
To je sat vremena od aerodroma i podnosljivo je. Mi smo bili u hotelu Cinar Garden i super je bilo, osoblje extra.
Ali kao sto je vec spomenuto nema hlada nit zelenila ali ima extra historiju gdje ima coluseum i tako te stvari, to jest ako potrefis doci do starog grada jer znam da odavde mnogi nisu uspijeli potrefiti taj stari grad...


IZVORNA PORUKA: Kviki

Pretprošle godine bila sam u Alanji. Išli smo preko Avioexpressa i doživjeli pravu neugodnost - po dolasku  ispostavilo se da ima ''''mali problem''''. Naime desilo se da nema mjesta u hotelu koji smo rezervisali. Inače hotel je fantastičan, zove se Grand Zaman Garden, mošeš na njihovoj stranici pogledati kako izgleda, imaju virtuelni vodič. Helem, smjestili su nas u hotel iste kategorije koji nije bio tako lijep kao ovaj prvi, ali nam se na kraju jako svidio... U svakom slučaju Alanja je super, prirodnog hlada nema, a ni Aqua parka. Ali zato agencija organizuje posjetu Aqua parku Troja koji je pravo super, a poslije toga slijedi ručak i show sa delfinima...




< Poruku je uredio Ilhana RR -- 23.6.2010 16:53:32 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adnanharacic)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Turska
5.2.2010 0:00:26   
teacher75
meni je alanja bila skroz bezveze, prevruce je, temperatura po noci je bila preko 30 stepeni, non stop smo se znojili. bodrum i marmaris su bolji 100 puta, klima je ko na jadranu, i sve je puno ljepse tamo! isli smo preko fibule u bodrum i marmaris, avio expres nije imao to u ponudi

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.2.2010 0:16:49 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Turska
7.4.2010 13:24:22   
radost82
pozdrav svima, imam jedan problemcic pa se nadam da mi neko od vas moze pomoc, mm i ja planirali u tursku-istanbul sad u maju, i ja ti krenula po netu trazit agencije i ponude i razocaram se ko nikad, nigdje nista, ili sam ja totalni luzer pa se ne znam snac na ovom cudu od interneta, pa hajd mi pomozite, vidim da ste bile u turskoj, pa ima li neka dobra agencija za preporucit, al u tuzli ili brckom,ma moze i sarajevo ako nista,vec sam na izmaku snaga pa dajte sve sto imate. ne bi se usudili da idemo sami onako, jer sam user posted image , pa ne bi da se ganjam puno , a ovako sa agencijom mi se cini lakse, nesto obic al lagano, bez puno hodanja, hvala puno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Turska
7.4.2010 13:35:41   
R&T@
Ja sam isla u Instambul u maju ...
Avioexpres, imas iznad link....

Cijena je bila smijesna jer je u avionu bila grupa na ekskurziji.
Tamo smo bili u starom dijelu (ne u hotelu gdje i ta grupa).
Platili smo mm i ja 1100 KM za nas dvoje, sa polupansionom od poned. do poned.
Obilaske sama organizujes, gdje god krenes neki vodic "razglaba" na B/H/S jeziku....
Raspitaj se imaju li takvo nesto

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu radost82)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Svjetske turističke destinacije
7.4.2010 13:38:34   
Lejla Ka
Evo Golden turs Tuzla LINK IZBRISAN, danas u D. Avazu oglašava da vodi u Tursku na ljetovanje, možeš pitati njih imaju li neki majski aranžman. Po meni su za Istambul tata-mata agencije 1. Avioexpresss LINK IZBRISAN, 2. Fibula LINK IZBRISAN

< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.6.2010 19:07:40 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu radost82)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Svjetske turističke destinacije
23.6.2010 19:19:46   
acudesa
Postovi sa:
Roland Garros 2009 - za one koji vole tennis

IZVORNA PORUKA: Mrva

Drage moje, nisam znala gdje da postavim temu, pa sam otvorila novi topic za ljubitelje bijelog sporta!

Moram se pohvaliti da me muz pocastio kartama za ovogodislnji Roland Garros i da u cetvrtak putujemo u Paris! user posted image Izvan sebe sam od srece, jer mi je zelja bila igrati na Garrosu, jos otkako sam bila mala djevojcica (koja je trenirala tennis). Ali svejedno, i ovako ce mi se ispuniti san!
Naime, gledat cemo meceve u petak i subotu, i to u petak na centralnom terenu user posted image , a u subotu smo na okolnim!

Pozdravljam vas sve i javljam se sa utiscima cim se vratimo kuci, aBd!

P.S. Nadam se da ce moj dragulj Adi biti teniser i da cu onda gledati sve Grand Slams iz VIP loze!

Ponosna mama :D



IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Cestitke!!!!

Blago tebi....user posted image ...Pozdravi mi Rafu!!!!

user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: sanja.sa

IZVORNA PORUKA: skvo

Cestitke!!!!

Blago tebi....user posted image ...Pozdravi mi Rafu!!!!

user posted image user posted image user posted image


i od meneuser posted image



IZVORNA PORUKA: mamyca

Blago tebi user posted image .user posted image user posted image
Meni pozdravi Federrera user posted image ,i nadam se da ce on ove godine osvojiti turniruser posted image .



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

joj ja i muz bi se pobili da gledamo mec Rafe i Federera ja navijam za Razfu a on Za Fededrera i to je rat kad god oni igraju,sad zadnji turnir u Rimu kad su oni finale igrali nas dvoje sjedili u basti kafica i gledali,a tek kako su nas gledali kako se prepucajemo.
Tebi lijep provod



IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Joj blago tebi!!!!!!!! I mm i ja smo ljubitelji tenisa, on rekreativno igra, ja ne al redovno pratim dešavanja. Ja navijam za Đokovića   user posted image  Nadamo se da će se Sara zainteresovati za tenis mada je dedo munta da počne sa stonim tenisom user posted image  jer on godinama igra a i otvara svoj klub.

Helem, stvarno ti zavidim..... Lijepo se provedi i mahni ako te kamera zumira  user posted image


IZVORNA PORUKA: Mrva

Hvala vam mnogo drage moje, bar cu vam Federera i Nadala slikati dok treniraju, a pokusat cu prenijeti i pozdrave, user posted image premda, ja necu biti tamo vjerovatno kad se njih dvojica sastanu, jer ja sam na Roland Garrosu u petak i subotu (prvu sedmicu), a finalne je tek onu tamo nedjelju! Eh za finale dobiti karte je prava premija, i ove smo cekali 10 dana da nas izaberu!
Slazem se da njih dvojica, i Djokovic trenutno igraju najbolji muski tenis, mada, meni je uvijek bio drag Safin, tako da cu i ovaj put za njega navijaiti :D
user posted image  


IZVORNA PORUKA: tea lana RR

i mm voli Safina a i sestra mu dobro igra.Meni je i Tipisarevic sinpa a i Verdasko


IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: tea lana

joj ja i muz bi se pobili da gledamo mec Rafe i Federera ja navijam za Razfu a on Za Fededrera i to je rat kad god oni igraju


  user posted image i kod mene je tako
Mrva,a tebi sretno i lijepo se provedi i od mene pozz za Rafuuser posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: juni

I ja volim gledati tenis ali samo gledati user posted image
Muz ti je cudo, treba to znati cijeniti. Lijepo se provedite i uzivajte.
Pusa


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *