|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
8.10.2013 9:33:48   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Mia


IZVORNA PORUKA: Idina mama

Hoce li iko ostati u Bosni? Svi odose... Mogu li svi otici? Mozda se ipak nesto treba popraviti u Bosni...


Predlazem da se zamijenimo ... da vi iz Njemacke dodjete u Bosnu da popravite stvari, a mi iz Bosne cemo se u medjuvremenu patiti u Njemackoj user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Dobra ideja.user posted image Nek' i oni pokusaju.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
8.10.2013 15:06:56   
Hannica
Placa li se prijava za ovu lutriju americku. Meni sad zaova kaze 160 Km,a ja nigdje nisam procitala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
8.10.2013 22:27:52   
kaktuscic
Ne placa se prijava. Onog koga izvuku placa preglede ( na dvije poliklinike u Sa mogu se obaviti pregledi prije nego se krene, to je sve sto se ))))placa nekih 300 KM otprilike za porodicu) i avionska karta. Sitnica :)))

< Poruku je uredio kaktuscic -- 8.10.2013 22:29:21 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
21.5.2014 16:13:44   
Mirkica
oovh dana ne mogu a da ne sakrijem koliko am ponosna na Dijasporu user posted image user posted image user posted image svaka cast dobri ljudi dobrog srca koji daju , i daju bez pitanja gdje ide kome ide nego samo geldaju da sto vise pomognu , toliko sam ponosna na nase organizacije , Dzemate , na sve sto je Bosansko svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
22.5.2014 12:39:54   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
10.7.2014 12:47:25   
Lumia
Zenice drage,
zamolila bih vas koje ste nedavno otisle u Njemacku da mi objasnite sta konkretno vas je pitalo u ambasadi i koliko dugo vam je trebalo da dobijete vizu.Svaki savjet,sugestije i iskustvo bi mi jakooo dobro doslo.Imam termin uskoro i veoma sam nervozna hocu li proci ili ne.MOLIM ZA SAVJET !!!! hvalauser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
10.7.2014 16:37:38   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Lumia

Zenice drage,
zamolila bih vas koje ste nedavno otisle u Njemacku da mi objasnite sta konkretno vas je pitalo u ambasadi i koliko dugo vam je trebalo da dobijete vizu.Svaki savjet,sugestije i iskustvo bi mi jakooo dobro doslo.Imam termin uskoro i veoma sam nervozna hocu li proci ili ne.MOLIM ZA SAVJET !!!! hvalauser posted image


a gdje iams termin u SA u njemackoj abasadi ??? Ja sam imala razgovor prije nekoliko godina tj. 5 ali ovdje u opstini kod njih i vala svi su se odvalili smijati kada su mi postavili razlog mog dolazka za De a ja trudna stomak do zuba , a u ambasadi mogu te pitat (kako sam cula) sto ides kako zasto tako neke gluposti da vide (ako si se udala pa cekas na osnovu muza vizu) jel stupas u brak s muzem iz interesa ili bas u brak radi braka sto bi se reklo , ma ne brini jedino ovo oko nejmackog sto moras poloziti , ne znam kako si dobra sa njemackim jezikom .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lumia)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
11.7.2014 11:31:36   
Lumia
U nNjem. ambasadi mi je termin.Brak je iz interesa,a imam dvoje djece u dobi od 8 i 10 god. bojim se da ih ne budu ispitivali,a tolikoooo sam ulozila novca,zivaca i truda za bolju buducnost svoje djece.Jezik govorim odlicno i tamo me posao vec ceka,ostanem li ovdje ne znam kako cu kupiti knjige za skolu ,a kamo li ostalo :(.Zato svaki savjet,sugstija bi mi itekako dobro dosao :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
12.7.2014 2:21:41   
mala_sa
Lumia, prvo zelim ti svu srecu ovoga svijeta da uspijes u svojoj namjerni, i svojoj djecici osiguras najbolju mogucu buducnost. Ja isto ne znam za proceduru u Nj ambasadi, jer sam ja otisla za Fr. I tada prije 5god, samo su me pitali osnovne stvari: zasto idem, kako sam upoznala mm, sta planiram raditi kad odem tamo, koliko smo vec zajedno; bas nista privatno pitali nisu. Budi opustena koliko mozes i bit ce sve uredu user posted image . Javi se kad sve prodje user posted image .

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lumia)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
13.7.2014 14:29:41   
Lumia
Hvala mala_sa ,brine me samo da mi djecu ne bi ispitivali.Brak je izkljucivo radi interesa,a to mi je viza za buducnost moje djece.Termin se blizi i zaista bih voljela da se javi jos par forumasica koje su prosle kroz ovu proceduru ili koje znaju nekog ko je i kako prosao.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1335
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *