|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odjevanje/pokrivanje bebe jesen/zima
14.12.2012 10:13:12   
anđelo
Mi mislili na planinu malo sutra na skijanje ,šta mislite da bebu ne prehladim....s tim da nismo nikako izlazili van kako je ovaj snijeg pao...sem neku noć u merkator ,a l to ne pikam jer smo iz kuće u auto iz auta u merkator....ž
pa kontam da mu to sutra ne bude nagla promjena?
šta mislite?

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odjevanje/pokrivanje bebe jesen/zima
14.12.2012 10:17:04   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

neznam je prikladna tema al imam dilemu zelim izvesti svoju 8 mjesecnu bebu u set_nju i naravno na mene muz drvlje i kamenje,jesili ti normalna po ovakvom minusu.....user posted image user posted image user posted image a ja kontala malo vaan ubukla bih joj skafander al .....izvodite li vi svoje bebe po ovom minusu.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo naprijed, pusti muza user posted image
Skafander, sal+kapu+rukavice, cizmice i furajte....
Pa zamisli da cijelu zimu provedes u kuci user posted image  

hahaha bas vam hvala na podrsciuser posted image user posted image user posted image super ma danas izlazimo pa makar i moja mrvica je navikla da je van jer ljeto i jesen smo bukvalno provli napolju,fakat bukvalno sad vidim da i njoj fali....idemo napolje....juuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odjevanje/pokrivanje bebe jesen/zima
14.12.2012 10:19:03   
mamaibabo
andello kazu sutra krano vrijeme i ja idemna plannu sutra,danas malo po mahali a sutra bjelasnica da obradujemo jetru..........user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odjevanje/pokrivanje bebe jesen/zima
14.12.2012 10:23:18   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

neznam je prikladna tema al imam dilemu zelim izvesti svoju 8 mjesecnu bebu u set_nju i naravno na mene muz drvlje i kamenje,jesili ti normalna po ovakvom minusu.....user posted image user posted image user posted image a ja kontala malo vaan ubukla bih joj skafander al .....izvodite li vi svoje bebe po ovom minusu.....user posted image user posted image user posted image user posted image


Slobodno izvedi. Samo je dobro umotaj i u setnju :). Ja sma rodila u septembru i izlazile smo zimi, znaci beba je bila stara neka 3 mjeseca. Znam kako ti je i ja sam ludila od kuce i jedva cekala da izadjem. MM je kao i tvj, ali nisam obracala paznju user posted image na to

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odjevanje/pokrivanje bebe jesen/zima
14.12.2012 10:26:07   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hato pa tvoja je skroz malesna bebica....



Do duse ,tek sad vidim da je beba koja hoce vani veca.Inace ja sam zato da se beba izvodi vani,ali ne kad je veliki minus.Izvedem i ja kad malo minus "popusti" ovako ne trazim vraga.vise jer je glizavo.

< Poruku je uredio hatepsut -- 14.12.2012 10:27:07 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *