|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 13:44:53   
aazra
Ne znam da li se ova anonimna zeza ali njen muz je ocito neki "parajlija"user posted image

Ako cemo iskreno, lakse je lezati i siriti noge, pa i nositi dijete nego ici svaki dan na posao i jos uz to misliti hoce li ti plata pokriti sve troskoveuser posted image

Anonimnoj savjetujem zato da se opusti, uziva, radja djecu...A naravno i da dobro iskoristi tu novcanu nagraduuser posted image
A sto se tice broja djece pa i moj kaze da mu je dostauser posted image

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 13:48:40   
veeseelaa
ja bi najradije 4 imala al bi garant nedje usput umrla, obaveze bi me smlatile, da ne radim rodila bi ja 4 al vako radim, pa obdaniste, pa privikavanje, pa odsutsvo s posla .... ma ne mogu da stignem ni sa jednim sve
ovako sam sami si rekla, rodi troje, eto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 14:10:12   
ziki
Prije nego sam rodila Nemirka ja sam želejela 2 mm 4, našli se na 3. Sad je moja želja 4, muž bi 2 eventualno 3 a biće kako Bog da. A anonimna je možda već u poodmakloj trudnoći, možda čak pred poroduser posted image žalila se 12.10.2009

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 17:35:09   
sporty mamaa
mm kaze nebi vise, ionako ga ova mala izludi. a ja bi troje ili cetverouser posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 20:49:19   
sara.at
Nakon ovog poroda iako je bio dug i tezak ipak kaze da bi Jos 3-4 i Jos kad pogleda naseg andjela kaze da nema nista ljepse na svijetu nego biti roditeljuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 21:46:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

mm kaze nebi vise, ionako ga ova mala izludi. a ja bi troje ili cetverouser posted image user posted image


I moj user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 22:59:27   
Anoniman
Moj muž se nikad nije izjasnio po tom pitanju,kaže onoliko koliko ih Bog da...ali ja ne mogu vala biti a da o tom ne razmišljam,2 ili 3,znači mooožda još jedno nekad kasnije,ako mi ostane koji živac u komadu dok ovo dvoje odhranim   user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koliko vasi m zele djece?
31.8.2010 23:01:57   
Anoniman
I da,savjet anonimnoj,ukoliko se situacija s njenim mužem dosad nije sredila,neka stavi spiralu bez njegovog znanja,bićeš rahat...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 83
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *