|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 0:55:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ma, ne znaš za sebe..jel' da?user posted image

ovo su mi čajevi da mi onaj tvoj test o stresu bude oko 7-8user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 8:34:45   
rose 87
teekane-visnja

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 8:37:51   
Medić*
nisam uopste ljubitelj cajeva, volim nekad s M popiti crni indijski caj uz dorucak

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 8:39:18   
nella
caj za ljubavnike( plantago) obavezno probajte user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 10:51:53   
voljena
Hladni čaj od hibiskusa s medom i listićima svejže mente - odlično osvježava; Čaj od kamilice topal pred spavanje - odličan za umirenje


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 11:43:03   
Dinkica
Zna li neko gdje se moze kupiti turski caj, onaj crvenkasti i vjerovatno mi treba posebna posudica za pravljenje, to sam nesto cula ali ne znam kako se pravi.
Prije par godina kupili u Istanbulu set prelijpih casa za caj pa da ih upotijebim, nesto mi bezzze naliti u njih caj iz kesiceuser posted image , imamo i nargilu i bas super ugodjaj orijentalnih krajeva


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 11:48:11   
henna ze
čuj čaj za ljubavnike..pa šta ti bude nakon tog čaja...a jel mogu piti taj čaj s mužem jer nemam ljubavnikauser posted image user posted image user posted image user posted image ..baš me interesuje kakav je to čaj..
ja na poslu po cijeli dan pijem neke čajeve..ma kakav god meni je dobar samo nek mi niko ne donosi brusnicu sa mentom onu franckovu

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 12:51:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Zna li neko gdje se moze kupiti turski caj, onaj crvenkasti i vjerovatno mi treba posebna posudica za pravljenje, to sam nesto cula ali ne znam kako se pravi.
Prije par godina kupili u Istanbulu set prelijpih casa za caj pa da ih upotijebim, nesto mi bezzze naliti u njih caj iz kesiceuser posted image , imamo i nargilu i bas super ugodjaj orijentalnih krajeva



Ne znam gdje se ovdje moze kupiti, mm ga svakodnevno koristi, trenutno nam je pri kraju, mi g donosimo iz Sk gdje zive njegovi, jako je ukusan i jak, sigurno si probala, a trebaju ti dna cajnika jedan manji i jedan veci, u jednom ide voda samo koja vrije a na njemu manji cajnik gdje ide caj i tako se kuha najmanje pola sata, sto duze to bolje i jace, ako si ljubitelj mogu ti ja donijeti jer svakako cu nama uzimati u Mk, ako si za samo reci user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 13:18:28   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Zna li neko gdje se moze kupiti turski caj, onaj crvenkasti i vjerovatno mi treba posebna posudica za pravljenje, to sam nesto cula ali ne znam kako se pravi.
Prije par godina kupili u Istanbulu set prelijpih casa za caj pa da ih upotijebim, nesto mi bezzze naliti u njih caj iz kesiceuser posted image , imamo i nargilu i bas super ugodjaj orijentalnih krajeva



Ne znam gdje se ovdje moze kupiti, mm ga svakodnevno koristi, trenutno nam je pri kraju, mi g donosimo iz Sk gdje zive njegovi, jako je ukusan i jak, sigurno si probala, a trebaju ti dna cajnika jedan manji i jedan veci, u jednom ide voda samo koja vrije a na njemu manji cajnik gdje ide caj i tako se kuha najmanje pola sata, sto duze to bolje i jace, ako si ljubitelj mogu ti ja donijeti jer svakako cu nama uzimati u Mk, ako si za samo reci user posted image


e stvarno si srce, ako se sjetis i ako ti ne bude tesko uzmi i za mene jedno pakovanje, kad se vratite samo javi na PP i eto mene user posted image , hvala


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 13:21:23   
Medić*
nije problem draga, mi idemo polovinom jula, ostajemo mjesec dana i donosim caj user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vasi omiljeni cajevi
11.6.2010 14:40:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ma, ne znaš za sebe..jel' da?user posted image

ovo su mi čajevi da mi onaj tvoj test o stresu bude oko 7-8   user posted image user posted image user posted image user posted image


ehhh...sad...eto-nula!user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *