|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
15.10.2009 23:46:03   
milenium
čak sam mislila reći i krave.sjetila sam se bila one reklame za Milka čololadu,
krave,alpe,trava...
sva srića da nisamuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Vaš blam :-)
16.10.2009 22:04:04   
amela.srce
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a evo i meneuser posted image

jednom prilikom na temi "poručite nekome nešto, iako to neće vidjeti" ja sam nešto napisala i za par sati bacim pogled na tu istu temu kad ispod mog posta jedna od forumašica svašta napisala... nešto u stilu budalo jedna, muka mi je od tebe, crkni, odvratna si mi...
a ja u čudu, ja mislila ona sve to meni napisala, kontam šta je sad ovojuser posted image
joj cirkusa kad sam skontala da nije meni upućeno već tamo nekomuser posted image user posted image user posted image


Hahahah dobra si........

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Vaš blam :-)
17.10.2009 10:34:46   
Anoniman
Uhhh... i sram me i sama se sebi smijem...
Razmišljala sam kako da obogatim svoje časove i odlučim pozvati pjesnika Velimira Miloševića na druženje sa mojim učenicima, jer smo nedavno čitali njegove pjesme iz zbirke "Djeca su vojska najjača". I "kontam" čim dođem kući, moram okrenuti par brojeva da to realizujem. Na povratku kući pričam sa kolegicom o tome, kad ona meni: "A zar Velimir Milošević nije umro?!"
user posted image ... I skontam ja da sam se mogla prosuti, al' hajd' ostalo sve između mene i te kolegice.
Maloprije, govorim sebi, odoh da provjerim kad je Velimir umro, i u tražilci ukucam "Marko Vešović 2009" kad dobijem nekoliko članaka da je čovjek imao promociju knjige 15.10.2009. Ja sva zabezeknuta!!! Naravno, odmah pošaljem onoj kolegici poruku da je Vešović živ i da je imao promociju prije dva dana. Kako sam pritisla "send" tkao skontam da sam trebala tražiti podatke o Velimiru Miloševiću, a ne o Marku Vešoviću!!!
I da, Velimir Milošević je umro 2004. a ja, iskreno, to nisam znala (2004. godina mi je bila puna stresa pa nisam ni pratila vijesti!)... a ne mogu ni pamtiti sve podatke o svakom piscu! Helem... izblamirah se pošteno!!!

(odgovor članu amela.srce)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Vaš blam :-)
17.10.2009 10:36:40   
Hocu bebu
hahahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image desi se to desi

ja sam se obrukala kad sam sva vazna slusajuci,neki MP3 cd sa momkom i sestrom, izvalila
To nije original nego kopijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Vaš blam :-)
17.10.2009 10:41:59   
Hocu bebu
joj sad se sjeti jednog bisera iz srednje skole, izveli jednu moju ah vala nikad mi nije bila drugarica, i pita nju profa
'' Ko zivi u Indiji? '' a ona ce ti, sva vazna

'' Indijanci''
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Vaš blam :-)
17.10.2009 13:12:31   
idana_85
IZVORNA PORUKA: milenium

evo još jedan moj blam pred vlastitom materom:

bilo je ljeto i pita me mama:zašto su kod tebe navečer zatvoreni prozori?! (nailazila slučajno pa vidila)
kako možeš trpit ovu vrućinu i kuhat se na +40,otvori bona malo!
a ja ću ti na to:pa jes normalna,ja i mm smo bili tada u sobi,nećemo zar da nas svi čuju!
eee jeziku brzi mojuser posted image user posted image


Haha, neka si,vala i mama pita svasta


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Vaš blam :-)
17.10.2009 13:15:56   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

joj sad se sjeti jednog bisera iz srednje skole, izveli jednu moju ah vala nikad mi nije bila drugarica, i pita nju profa
'' Ko zivi u Indiji? '' a ona ce ti, sva vazna

'' Indijanci''
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pita prof historije druga iz razreda koja zemlja je zadnja izasla iz II sv. rata...on ne zna, ona mu pomaze "Jedna otocka zemlja...", a Ado ko iz topa "Albanija".....

Pita prof bosanskog kolegicu reci jednu konkretnu imenicu, a ja iza sapcem "sto,sto...",i kaze ona, kaze on reci sad jednu apstraktnu ,a ona ce "stolica"....mi popadali, kaze hajd opet, a ona ce "kontretna...." i kako ne zna, kaze prof "npr. odijelo, a apstraktna" a ona ce "haljina".....

ja sam svog muza pitala Ima li lav rogove....ne znam sta mi biuser posted image

A da, neki dan sam ga pitala gdje je taj Barž, ja mislila to neki grad gdje ce se igrati kvalifikacije za sp....



_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:03:24   
milenium
išla ja do tržnog centra da kupim zaštite za utičnice,zaštite za stolove,zaštite za ladice...itd kako mi se dite nebi ozljedilo.i sretnem jednu svoju prijateljicu (ona i sveki malo šopingirale).
i pita ona mene:šta ima kod tebe ,šta se radi?
Rekoh:''A evo kupovala neke zaštite protiv dice''!!!user posted image user posted image user posted image

tek kasnije skontala na što se ovo još moglo odnositi.a sveki joj...i čudi me što je poblidila.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:07:38   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

išla ja do tržnog centra da kupim zaštite za utičnice,zaštite za stolove,zaštite za ladice...itd kako mi se dite nebi ozljedilo.i sretnem jednu svoju prijateljicu (ona i sveki malo šopingirale).
i pita ona mene:šta ima kod tebe ,šta se radi?
Rekoh:''A evo kupovala neke zaštite protiv dice''!!!user posted image user posted image user posted image

tek kasnije skontala na što se ovo još moglo odnositi.a sveki joj...i čudi me što je poblidila.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:08:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

joj sad se sjeti jednog bisera iz srednje skole, izveli jednu moju ah vala nikad mi nije bila drugarica, i pita nju profa
'' Ko zivi u Indiji? '' a ona ce ti, sva vazna

'' Indijanci''
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pita prof historije druga iz razreda koja zemlja je zadnja izasla iz II sv. rata...on ne zna, ona mu pomaze "Jedna otocka zemlja...", a Ado ko iz topa "Albanija".....

Pita prof bosanskog kolegicu reci jednu konkretnu imenicu, a ja iza sapcem "sto,sto...",i kaze ona, kaze on reci sad jednu apstraktnu ,a ona ce "stolica"....mi popadali, kaze hajd opet, a ona ce "kontretna...." i kako ne zna, kaze prof "npr. odijelo, a apstraktna" a ona ce "haljina".....

ja sam svog muza pitala Ima li lav rogove....ne znam sta mi biuser posted image

A da, neki dan sam ga pitala gdje je taj Barž, ja mislila to neki grad gdje ce se igrati kvalifikacije za sp....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kraljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:13:30   
milenium
a ovo nije blam al je isto dobro:

mi u nekim svatovima,i tamo kod mlade neka dalmatinska plata,sve same neke školjke,rakovi,crna riža,kavijar,lignje...(nigdi mog mesa i krompirauser posted image ).
i stojim ja kraj stola i pita me konobar:''a šta mlada dama najviše voli od morskih plodova?''
Rekoh:''eee moj konobar,od morskih plodova ja ti najviše volim JANJE kad se uduši''! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:14:05   
milenium
konobar se valja!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:14:10   
Anoniman
Sjetih seuser posted image ...prije par godina meni mm dade u zadatak da napravim piletinu i pilecu supu...kaze on meni, prvo skuhaj piletinu ...i haj, ja skuhala piletinu izvadim je da je zapecem, prospem vodu u kojoj se kuhala, fino operem serpu...pita on mene gdje je supa? reko' kakva supa? kaze, pa voda u kojoj se kuhalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:15:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

a ovo nije blam al je isto dobro:

mi u nekim svatovima,i tamo kod mlade neka dalmatinska plata,sve same neke školjke,rakovi,crna riža,kavijar,lignje...(nigdi mog mesa i krompirauser posted image ).
i stojim ja kraj stola i pita me konobar:''a šta mlada dama najviše voli od morskih plodova?''
Rekoh:''eee moj konobar,od morskih plodova ja ti najviše volim JANJE kad se uduši''! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:16:16   
reallove
jednom sam izasla sa rodicom na kafu,nismo se dugo vidjele,kaze ona meni,sad ce doci moj decko da te upoznam s njim..kad dolazi decko koji se meni svidjao 100 god.,pruza meni ruku,a ja sva izgubljena kako mu pruzih ruku,prospem svu kafu sebi u krilo..u zemlju sam propala jos kad mi se on nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:16:43   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

Sjetih seuser posted image ...prije par godina meni mm dade u zadatak da napravim piletinu i pilecu supu...kaze on meni, prvo skuhaj piletinu ...i haj, ja skuhala piletinu izvadim je da je zapecem, prospem vodu u kojoj se kuhala, fino operem serpu...pita on mene gdje je supa? reko' kakva supa? kaze, pa voda u kojoj se kuhalauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image a mm ti kuhar po zanimanju jel?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:17:31   
reallove

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: milenium

a ovo nije blam al je isto dobro:

mi u nekim svatovima,i tamo kod mlade neka dalmatinska plata,sve same neke školjke,rakovi,crna riža,kavijar,lignje...(nigdi mog mesa i krompirauser posted image ).
i stojim ja kraj stola i pita me konobar:''a šta mlada dama najviše voli od morskih plodova?''
Rekoh:''eee moj konobar,od morskih plodova ja ti najviše volim JANJE kad se uduši''! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


joooj kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:17:54   
milenium
IZVORNA PORUKA: reallove

jednom sam izasla sa rodicom na kafu,nismo se dugo vidjele,kaze ona meni,sad ce doci moj decko da te upoznam s njim..kad dolazi decko koji se meni svidjao 100 god.,pruza meni ruku,a ja sva izgubljena kako mu pruzih ruku,prospem svu kafu sebi u krilo..u zemlju sam propala jos kad mi se on nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image


a jbga,štaš taki je život!user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:19:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

Sjetih seuser posted image ...prije par godina meni mm dade u zadatak da napravim piletinu i pilecu supu...kaze on meni, prvo skuhaj piletinu ...i haj, ja skuhala piletinu izvadim je da je zapecem, prospem vodu u kojoj se kuhala, fino operem serpu...pita on mene gdje je supa? reko' kakva supa? kaze, pa voda u kojoj se kuhalauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image a mm ti kuhar po zanimanju jel?


ma jok...voli papati i fakat sve zna skuhati a ja susta suprotnostuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:20:18   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

Sjetih seuser posted image ...prije par godina meni mm dade u zadatak da napravim piletinu i pilecu supu...kaze on meni, prvo skuhaj piletinu ...i haj, ja skuhala piletinu izvadim je da je zapecem, prospem vodu u kojoj se kuhala, fino operem serpu...pita on mene gdje je supa? reko' kakva supa? kaze, pa voda u kojoj se kuhalauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image a mm ti kuhar po zanimanju jel?


ma jok...voli papati i fakat sve zna skuhati a ja susta suprotnostuser posted image



pa onda neka kuha on,šta tebi govoriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:22:24   
sheri
meni je moj mm, kuhar inace, pravio supu od koljenice kad sam se porodila, i ostavio samo meso, nista one masnoce, i to meso ocistio od masnoce user posted image user posted image user posted image user posted image . kaze, nisam znao da to volis.

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:23:43   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: idana_85
A da, neki dan sam ga pitala gdje je taj Barž, ja mislila to neki grad gdje ce se igrati kvalifikacije za sp....




user posted image user posted image user posted image user posted image

Bas sam se ismijala svima redom... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:23:52   
milenium
user posted image user posted image user posted image kuhar,blago ti se!ja i volila da je moj kuhar nego direktor firme.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:24:19   
Okarica
Pa da podijelim i ja svama svoj najveći blam, naime, mislila sam da je jambolija neko cvijeće. Nisam ni sada sigurna da sam dobro izgovorila, valjda se tako kaže. Sreća pa sam se provalila pred meni dragim ljudima, a evo sad i s vama to dijelim

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Vaš blam :-)
5.11.2009 22:25:32   
milenium
IZVORNA PORUKA: Okarica

Pa da podijelim i ja svama svoj najveći blam, naime, mislila sam da je jambolija neko cvijeće. Nisam ni sada sigurna da sam dobro izgovorila, valjda se tako kaže. Sreća pa sam se provalila pred meni dragim ljudima, a evo sad i s vama to dijelim


pa šta je bilo,pričaj!kako,di kad,šta je on reka šta ti!?

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *