|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 13:17:48   
veeseelaa
Joj, bas sam bezobrazna... to je samo dijete...


ma ajde nisi
činjenica je da nam kod naše djece ništa ne smeta a kod tudje sve redom user posted image
ja sinoć bila kod mame i bio unuk od moje tetke, mali se svugdje penje, samo što ga na lusteru nije bilo a meni smeta user posted image rekoh halo ba Tarzane pliz budi fin user posted image moja malena to ne radi pa mi valjda sad neobično isto vidjeti user posted image

a takvi smo mi ljudi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 13:18:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: triputmama

kakav odnos imate sa decom kojima ste strina , tetka, daidzinica/ujna




ja sam tetka jednom dječaku...
a dadjžinica sam 4 putauser posted image 2 puta sma već udata bila kada sma stekla zavnje dadjžinice i mogu ti reći da sma baš sretna dajdžinica...

kontakte, druženja i komunikaciju imam sa svih 5 njih istom mjerom...
pažnju poklanjam svima a ne mogu dušu griješiti i oni meni...
posbeno djeca do mlađe zaove jer su vrsnici sa mojom djecom...

U principu svi smo mnogo bliski i svi su naučeni poštovanju...a ja kao dajdžinica nisam nimao loša...user posted image
istina mnogi kažu ''budi mi tetka''...user posted image
al ne djelim ih u odnosu tetka, dadžinica...

mada srcem što je i logično kao tetka sma mnogo mnogo sretnija i ponosnija...user posted image
dajdžinica mogu biti i prestati biti...a tetka sma zauvijeuser posted image

Mnogo je lijeo imati djecu oko sebe i izazivati osmjeh kod te djece svojim gestama...
mene stavrno i kao tetku i dajdžinicu mnogo vole...nikada me nisu povrijedili, razočarali...čak šta više mislim da su mi i bliži nego sam se i sama nadala...
od najstarijeg kojem je 16 godina do namjlađe kojoj je 2 godine...sa osmjehom me odčekuju i raduju svakom našem susretuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 13:21:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam strina jednom malom djecaku, od tri godine. Dijete samo po sebi je super, mali je pametan i jako sladak. Ali... moja jetrva i svekrva ne vode dovoljno racuna o njemu. Dijete je uvijek prljavo, ali uvijek. Uvijek je umazan necim slatkim, slipavim... kad dode kod mene uvijek mi posla more napravi, uzima sok pije na slamku i sve kaplje po prekrivacima, kolac isto tako jede slamkicom, uvijek perem prekrivace poslije njihove posjete. Onda ga uvijek nesto zadirkuju pa mali krene da vristi, da meni pucaju bubne opne. Dijete ko dijete je super, kad je sam sa mnom i mm onda je super. Stvarno se trudim da budem fina strina, uvijek mu nesto kupim i on kada dolazi i mi njemu kad idemo. Joj, bas sam bezobrazna... to je samo dijete...


i ja i moja zaova imamo različit odnos prema mrljanju, rpljanju itd...
al to ne umanjuje moju ljubav prema djeci ....
mene slušaju a umrljanost i eventulano iprljan prekrivač koji pere mašina anuliram njihovom dobrot i čistim dječijim srcem...
kad moja srako slatko sa dvije godine uizleti iz auta i trči meni da me zagrli i zove ''didi moja didi'' svi prekrivači ovoga svijeta, sve čokolade i sladoled na njenoj majici meni postaju najkrasnija i najčistija stavr koju sma ikada vdijela...

Opusiti se...
pusi da vrijednije stavri dopru do tebe ...u trenutku se navikneš i uopće ne primjećuješ ono što si do tada smatrala nemaromuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 16:26:31   
ksena

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam strina jednom malom djecaku, od tri godine. Dijete samo po sebi je super, mali je pametan i jako sladak. Ali... moja jetrva i svekrva ne vode dovoljno racuna o njemu. Dijete je uvijek prljavo, ali uvijek. Uvijek je umazan necim slatkim, slipavim... kad dode kod mene uvijek mi posla more napravi, uzima sok pije na slamku i sve kaplje po prekrivacima, kolac isto tako jede slamkicom, uvijek perem prekrivace poslije njihove posjete. Onda ga uvijek nesto zadirkuju pa mali krene da vristi, da meni pucaju bubne opne. Dijete ko dijete je super, kad je sam sa mnom i mm onda je super. Stvarno se trudim da budem fina strina, uvijek mu nesto kupim i on kada dolazi i mi njemu kad idemo. Joj, bas sam bezobrazna... to je samo dijete...


i ja i moja zaova imamo različit odnos prema mrljanju, rpljanju itd...
al to ne umanjuje moju ljubav prema djeci ....
mene slušaju a umrljanost i eventulano iprljan prekrivač koji pere mašina anuliram njihovom dobrot i čistim dječijim srcem...
kad moja srako slatko sa dvije godine uizleti iz auta i trči meni da me zagrli i zove ''didi moja didi'' svi prekrivači ovoga svijeta, sve čokolade i sladoled na njenoj majici meni postaju najkrasnija i najčistija stavr koju sma ikada vdijela...

Opusiti se...
pusi da vrijednije stavri dopru do tebe ...u trenutku se navikneš i uopće ne primjećuješ ono što si do tada smatrala nemaromuser posted image

Kakav divan post user posted image
Podsjetila si me na moju strinu. Njoj smo uvijek bili vazni samo mi djeca, uzivala sam, i obozavala biti kod nje. Ona se to vrijeme samo nama posvecivala. Obozavam je i dan danas, nazalost ne vidjamo se onoliko cesto koliko bih htjela, jer zive 300 km od mene.
A imam ja i drugu strinuuser posted image . Ona zivi nekih 600 km od mene i vidjamo se otprilike jednom godisnje. I to mi je previse i uvijek moram vrsiti psihicke priprreme za susret sa njom. Kao djete odem kood njih i osjecam se kao u muzejuuser posted image nista ne smijes dirati da ne bi nesto razbila, ili nedaj boze, zaprljala. Nisam voljela ici kod njih, nikada nisam prespavala.

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 17:19:24   
minja_
Ja svoju strinu volim vise nego ocevu sestru. Najljepse uspomene iz djetinjstva vezu me uz nju, dane provedene u njenoj i amidzinoj kuci i s njihovom djecom. Ona je tako topla, brizna i dobra, pozitivna, da mi je dragi Bog pozivi jos sto godina u zdravlju i radosti. S tetkom nikad nisam imala "klik", sad kad sam odrasla, shvatam da je grozno proracunata i da je u svemu hladnokrvno kalkulisala. sve djeca osjete, i kada je nekome puno srce a nikakav vam krvni rod, a i kada ste nekome kolateralna steta, pa i da vas je ista majka rodila.
Ja cu biti samo tetka i jako se veselim tome, ali i da sam ujna i strina, ne bih pred djecom pravila razliku (Sto je u srcu, ostalo bi u srcu, i nikada ne bih dopustila da to djeca osjete).
Bila bih jako tuzna da moj muz, kao buduci tetak, kalkulise u vezi sa djecom moje sestre, kao nisu mu nista, pa sto da se zahmetiuser posted image u odnosu na djecu kojoj bi bio dajdza ili amidza.

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
19.7.2012 17:36:18   
MicoTico
Čitam prethodne postove i baš vam zavidim. Mm je jedinac, a ja imam jednu sestru koja, na žalost, već nekoliko godina pokušava da dobije user posted image , pa me niko ne zove ni tetkom, ni strinom, ni ujnom. A tako bi voljelauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 281
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *