|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 20:04:41   
Lulu_
ja sam koristila l'oreal bez amonijaka-prezadovoljna sam!
boja je jako ljepa i postojana
farba nije agresivna(meni od drugih boja izadju kraste na tjemenu i to bude zaista strasno)

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 20:18:31   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: larina

nemogu nikako da nadem tu pepeljasto plavu od garniera,mozte li staviti sliku farbe kako izlleda trazila sam na stranici garnijer i u dm-u ali nema.ima samo najsvijetlija plava a ja samo koristim te pepljaste da mi nebi ispalo zuto,je li kod vas plavo malo na sivo ili ipak i ta bude zuta?kod mene izrasta smeda boja a uvijek se farbam u plavo pa tesko dobijem onu zamisljenu boju bez zutok i narandastoog.mozete li mi samo opisati koje probao tu garnijer pepeljasu bez amonijaka kad se tek nanese farba i kad pocne boja djelovati ide li na zuto,smede ili na pepeljastu boju kao ono na tamno-KAKO JA OPISAH DA LI ME UPOSTE RAZUMJESTEuser posted image user posted image user posted image user posted image


I mene ovo sve zanima... user posted image user posted image
Javljajte se helena i saraykauser posted image
Ubija me ova moja keune, a pustam kosu, dok ona naraste ja cu spaliti sve farbanjem. user posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nove farbe bez amonijaka
7.11.2009 8:15:33   
sarayka
Ja ne stavljam samu ovu pepeljasto plavu već je mjesam sa onom extra ash blond da mi nebi ispala žuta...
Broj je 8.1 a nemogu da nadjem sliku, kupljena u robotu....iako ima je svugdje..super je!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nove farbe bez amonijaka
7.11.2009 21:19:37   
larina
user posted image user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nove farbe bez amonijaka
7.11.2009 21:22:09   
larina
jesu li to ove dvije farbe,ovu sa amonijakom sam probala i dobra je-dajte nam nekih savjeta kako mjesate te farbe da ne ispadne zuto,jeli se obicna plava mora mjesati uvijek sa pepeljastom i moze li tamnija pepeljasta


(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nove farbe bez amonijaka
8.11.2009 9:36:41   
sarayka
Meni je kosa prirodno tamna i ja želim da dobijem onu boju kao pepeljasto plavu ali ne svietlo jer mi nemože već onako kao svijetliji lješnjak.
Kosa mi je duga stavljam citavu 8,1(garnier) i pola one extra ash blond (paleta) i 9%hidrogen, a posto ispod imam pramenove plave ispadne super!! eto tako...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nove farbe bez amonijaka
8.11.2009 15:07:51   
vila_7
Larina ja ne stavljam te....ja stavljam one jeftine Garnierove oko 5 KM- najsvjetliju plavu i pepeljasto plavu.
Stavljam ih samo na izrastak i miješam tu plavu cijelu i skoro cijelu papeljasto plava-rezultat-svi misle da sam prirodno plava!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nove farbe bez amonijaka
8.11.2009 19:37:28   
larina
hvala vam,ma i ja cu nesto pokusati bitno mi je da samo ne ispadne zuto i narandasto pa da se ne farbam 2 puta u 2 dana-da  ne popravljam,kod mene inace to mjesanje iz 2 djelauser posted image ofarbam se bude zuto drugi dan ili isti stavljam londa farbu pepeljastu jer ona odma ukloni zutilo i tako unistim kosu,a imam dugu kosu.e sad cu pokusati pepeljastu i najsvjetliju plavu pa cu vidjet sta ce ispastiuser posted image moraju li biti farbe istog proizvodaca ili nije to bitno?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nove farbe bez amonijaka
9.11.2009 13:25:48   
vila_7
larina , ja koristim te 2 od istog proizvođača-Garnier i to one od 5 KM. Nisam probala miješati od 2 različita proizvođača. Kažem ti meni ispadne od te 2 , kao da sam prirodna plavuša. Ako hoćeš imam slike na facebooku pa otiđi vidjeti. i Kosa mi je dosta duga a nije oštećena jer farbam samo izrastak.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nove farbe bez amonijaka
17.11.2009 10:28:16   
vila_7
evo napokon i ja probala te nove garnierove bez amonijaka.....GROZNE SU! user posted image Bar plave boje!
Ne znam jesam li više juta na njih ili na sebe...podsvjesno sam znala čim sam je otvorila...predivno miriše, nimalo ama baš nimalo ne pecka,.....odmah sam rekla mm : neće ovo ispasti ko inače! I nije. Nije sad neka extra razlika, ali ja inače farbam samo izrastak i uvijek mi se lijepo stopi sa ostalom kosom i svi mi kazu da izgledam kao prirodna plavuša. A sad mi izrastak ide na naranđasto i tamno! Ostavit ću nekih 15-tak dana čisto da ne nadražujem tjeme, pa ću se prefarbati starim Garnierovim.
Možda nisam dovoljno držala, al eto piše pola sata nakon završetka farbanja, a tako držim i one stare pa ispadne super! Sad mi sve mrsko se pogledati u ogledalo! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nove farbe bez amonijaka
25.11.2009 19:16:02   
Amrino
Evo jos jedna nezadovoljna musterija user posted image .
Htjela sam neku ljesnjak- karamel varijantu (nesto slicno sam imala na glavi pa sam htjela "osvjeziti") i kupim ja ovu novu Garnier bez amonijaka- ljesnjak ali posto mi se ucinila nesto tamnijom...stavim jednu cijelu svijetlo plavu i manje od pola ove ljesnjak- i ispadnem taamno crvenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mislim...sta bi mi se tek desilo da sam stavila samu ljesnjak?!user posted image
Fuj! Evo zeno- ni ja se ne mogu pogledati u ogledalo...lose mi...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nove farbe bez amonijaka
25.11.2009 19:17:16   
ElmaB
Čuj tamno crvena? Svašta, pa kakve su li im to farbe! Ccccccc..............

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nove farbe bez amonijaka
25.11.2009 19:21:03   
noaa

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Evo jos jedna nezadovoljna musterija user posted image .
Htjela sam neku ljesnjak- karamel varijantu (nesto slicno sam imala na glavi pa sam htjela "osvjeziti") i kupim ja ovu novu Garnier bez amonijaka- ljesnjak ali posto mi se ucinila nesto tamnijom...stavim jednu cijelu svijetlo plavu i manje od pola ove ljesnjak- i ispadnem taamno crvenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mislim...sta bi mi se tek desilo da sam stavila samu ljesnjak?!user posted image
Fuj! Evo zeno- ni ja se ne mogu pogledati u ogledalo...lose mi...user posted image user posted image user posted image .


Amrino svaka farba,ljesnjak,cokolada itd ispanu crvene,ja stavljam tamno plavu i dobijem finu smedju boju,probajuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nove farbe bez amonijaka
25.11.2009 21:14:26   
Amrino
noaa- ma ja sam i htjela da mi ide mala o na crveno...Ali ovo je ispalo skroz tamno a nije mi jasno kako jer sam stavila cijelu svijetlo plavu i ni pola ljesnjaka (ljesnjak sam po sebi ne bi trebao da bude taman).
Bas sam se uhakala user posted image .
MM me zeza - kaze jadna ti...ja stvarno ne znam sta ces...tebi je bas tesko u zivotu. user posted image user posted image user posted image .
On ne bi ni skonto da sam se farbala da mu ne kazem...koliko obraca paznju.
Bs mi nesto krivo pa sam kontala do frizera na popravku...ali ne znam koliko da pricekam? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: nove farbe bez amonijaka
25.11.2009 21:16:46   
reallove
Amrino cekaj bar mjesec dana dok se kosa malo oporavi,nemoj odmah farbati...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nove farbe bez amonijaka
19.1.2010 22:47:12   
plavokosa
pozdrav


ako se pomijesaju jako svijetlo plava sa pepeljastom plavom dali dobijena boja prekriva sijedu kosu ???????????

imam jako svijetlu plavu boju za kosu koju sam greskom kupila i pise da ne pokriva sijedu kosu dali kad bi pomijesala sa pepeljastom plavom bi prekrila sijede vlasi

ako neko zna molim za odgovor..........voljela bi dobiti taj efekat prirodne plave kose
kao sto pise helena _7......samo ako pokriva sijede

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: nove farbe bez amonijaka
20.1.2010 8:51:54   
tea lana
ako je svijetla mozes slobodno dodati i malo srednje smedje neku jednu trecinu tubice,ja sam mamu farbala sa konbinacijom pepeljasto svijetlo plavom i 1/3smedje boje i dobila je super boju a prekrile su joj se sve sjede.

(odgovor članu plavokosa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nove farbe bez amonijaka
20.1.2010 19:27:31   
plavokosa
ali koju si boju dobila.....plavu nijansu........smedu......bilo bi mi drago kad bi opisala tu boju koju si dobila

hvala ti user posted image tea lana

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: nove farbe bez amonijaka
20.1.2010 19:43:35   
tea lana
nema na cemu,dobila sam neku bejbi plavu boju,koja je ispala super s obzirom da moja mama ima puno crvenog pigmenta

(odgovor članu plavokosa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: nove farbe bez amonijaka
26.7.2010 1:26:18   
Ilhana RR
Postovi prebaceni sa teme "Blanz bez amonijaka"


IZVORNA PORUKA: larina

negdje sam pronasla da ima blanz bez amonijaka(loreal)pa jeli neko probao ili mozda znate za neki blanz koji manje steti kosuuser posted image



IZVORNA PORUKA: Niobe

cula sam za boje bez amonijaka, al za blans ne.



IZVORNA PORUKA: larina

user posted image evo ga



IZVORNA PORUKA: reallove

ja evo prvi put cujem za ovo,ali neznam bas sta bih ti rekla one farbe su me razocarale,tako da ni u ovo ne vjerujem basuser posted image



IZVORNA PORUKA: larina

koju farbu si probala,bas sam kupila onu esential da probam najvijetliju plavu



IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ja sam neki dan čula da se lagano povlači blanš sa amonijakom jer jeuser posted image



IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam farbala sestru mm,blue black dugo,dugo joj se ispire,spada boja strasno e sada za plave neznam,ali ova bezveze jos ona me pitala koja farba je najbolja i ja joj preporucim loreal i eto..a ja sam uvijek koristila plavu zadnji put sam se farbala u salonu tako da nisam kupovala ali nisam probala nove plave,inace uvijek sam bila zadovoljna



IZVORNA PORUKA: larina

ovaj blanz sam danas pronasla ,500 gr.35 eura pa neznamuser posted image mozda ga probam .prije sam se farbala sa obicnim blanzom i cini mi se da mi je ljepsa kosa i deblja dlaka bila nego sad kad koristim samo farbu-evo vidi se na profilu kakva mi je trenutno boja 



IZVORNA PORUKA: reallove

pa super ti je boja,ja nikad ne koristim blanz,samo farbu i lijepo mi bude a koja ti je prirodna boja



IZVORNA PORUKA: larina

evo vidi se malo je izraslo,smeda boja i jedva nekako isplavim ispadne nekad zuto pa stavim preko pepljastu..




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.3.2011 14:13:52   
Nunichi
Ja sam se navukla na ovu.

user posted image


Predobra je, mirise krasno, pokriva sve sto treba, a kosa ni sekude nije ostecena.
Ja evo treci mjesec idem da provjeravam vrhove i uopste nema potrebe da ih diram. Ma za 10 je! user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *