|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 13:18:10   
shejla
i mi smo glasali za Dinu i Asju - njih sam prepoznala kad sam vidjela u novinama :):):)

meni je Grand centar "preko svijeta" pa rijetko idem, tako da nisam ni znala za ovo. Hoce li to biti opet, znate li? Javite ako saznate
user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 14:00:23   
anelinos
ja vec tri dana nemogu nikako da glasam . a moj momak posto radi nocnu glaso u 3h ujutru i nije mogao pa ne vjerujem da je bas u to gluho doba preopterecenje al dobro ovo mi je jeda dobra lekcija za ubuduce... oni samo djecu iskoristavaju za svoju reklamu ....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 17:58:48   
Sadita
jos se nmoze glasati putem neta... moji prijatelji takodje kazu da nemogu telfonski dobit ili je linija zauzeta ili se nitko nejavlja...user posted image


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 22:04:32   
mamma mumi
Imam isti problem sa glasanjem, u pocetku sam i mogla glasati vise puta i kada sam naredni dan ponovo glasala, ja rekoh da vidim postotak, kad ono manji broj nego juce, tako da mislim da j ovo neozbiljno, ako neko misli da sam budala vara se, niti cu glasati, a niti vise prijavljivati dijete na slicne manifestacije, sam se nerviram....

(odgovor članu Sadita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
11.11.2009 0:29:12   
Sadita
da upravu si sto sebi glavu lomit glupostim ............
nek u malisani dobro i zdravo a sve ostalo je nebitnouser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
19.11.2009 20:28:29   
Visnja RR
evo ima i ovo takmicenje...ali gle cuda...moze se glasati ali se ne mogu vidjeti rezultati..ma da kako da neuser posted image mi vesla sisali

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Sadita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
21.11.2009 23:32:32   
anelinos
meni dodje da organizujem bojkot ovo za klince i klinceze .... bas nas napravise budalama al nece vise ... Visnja o kojem ti takmicenju govoris jel ovo aktuleno vidjela sam da ima i pampers novo takmicenje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
23.11.2009 12:54:37   
Visnja RR
ja mislim da je ovo takmicenje ili do 20-og ili 25-og ovog mjeseca... pise valjda negdje ...zaboravih... al je i vise nego ocigledno da je neka namjestaljka jer se ne mogu vidjeti rezlutati a kao moze se glasati (to mi rece hostesa u holu GC)
a Pampers je jos u toku...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *