|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 12:29:59   
nina
Ja se ponekad upitam kako bi bez već "normalnih" tehničkih pomagala? I kad oduzmemo pomagala, šta bi nekad bez TVa ili nedaj Bože bez kompa?
Šta bi vama najviše nedostajalo od tehnike? Bez čega nemožete nikako?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 12:31:52   
Ivona RR
Definitivno kompjuter, sto bi nas narod rekao "Gluho i daleko bilo" da ga nema user posted image

(odgovor članu nina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 12:34:22   
Lejla K
Bez mašine za veš user posted image , i naravno el. energije i vode da može raditi.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 12:50:36   
Anoniman
potpisuje mse pod lejlin tekst, ali, naravno, ni bez kompjutera ne bih mogla nikako! Kako bih vas onda sve upoznala? user posted image

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 13:08:34   
nina
Uh, sad mi je lakše kad vidim da nisam sama što se tiče kompa...
Ali komp bez interneta i nije mi nešto. Što bi moja kolegica rekla: Šta rade ljudi za kompom bez interneta?user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.2.2007 13:21:00   
Ivona RR
Ja sam tri mjeseca bila bez kompjutera i interneta, i moram vam priznati da sam nacisto izludila.

A onda kada sam napokon ponovo dobila internet i kompjuter, mozda ce glupo zvucati, ali sam zaplakala od srece. user posted image

(odgovor članu nina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
10.2.2007 19:06:26   
Happy
Ja opet ne bih mogla bez mobitela. Sve cu zaboraviti, ali mobitel nikada. Tacno - kako smo prije funkcionisali bez njega. Televiziju ne gledam mnogo inace... Ali za kompjuter bi se slozila s vama.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
23.11.2007 13:31:38   
Blue rose RR
Ne znam kako bih bez ijednog uređaja u stanu mogla da se odmorim, ili da stignem ionako previše kućnih obaveza.
Nije mi jasno, i prije 100 godina dan je imao 24 sata, kako su žene prije sve to stizale?
A ja danas sve na dugme, pa opet kukam ko kukavica, da mi je još vremena.

Šta je sa vama?

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
23.11.2007 13:36:26   
D_K
Masina za ves i masina za sudje - bez njih bih krepucnula..
A bez tv-a bih mogla. Onda bi upalila kompjuter i radila nesto korisno umjesto sto se pred spavanje nasikiram i onda ne mogu spavati - kao sinoc kad sam se zadrzala malo da pogledam film, isplakala uz film i onda se nasikirala i nisam mogla spavati :(

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
23.11.2007 14:24:39   
makana
hm
prije možda godinu-dvije ako bih zaboravila mobitel kući to mi je bilo gore nego da sam bez novčanika
sada ga ostavim kod kuće i bez problema preživim, ranije sam uživala i u modelu telefona, sada imam nekakvu nokiu na koju mogu da se javim, pišem poruke i navijem alarm i podsjetnik i to je to
jedine važne tehničke stvari su mi kao i kod D_K mašina za suđe i veš, e to su moje djevojke koje mi rade vrijedno


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
23.11.2007 14:37:28   
D_K
Kad smo se muz i ja zabavljali pa to je bio haos - citav dan zajedno i jos navece porukice mu saljem - to mi je bio poseban merak - da mu ne dam da zaspi :)
Pa onda sa prijateljicama, pa sa rodicama - to je bio haos.
A sad - mobitel mi sluzi samo za nuzne pozive, neeeekad nazovem onako da se istorokam ali sad mi nije frka ako ostane citav dan kod kuce. Samo nazovem da provjere da nije bilo kakav poslovni poziv.. A tip mobitela - ko to gleda. Ja imama neki narandzasti  zenski -  poklon od muza a prije je to morala biti neka marka - da se vidi mobac kad se izbaci na sto user posted image . Uff bas mi je drago sto sam sad odrasla  :)

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
13.12.2007 15:52:13   
budućamama
Ne znam kako bih bez ijednog uređaja u stanu mogla da se odmorim, ili da stignem ionako previše kućnih obaveza.
Nije mi jasno, i prije 100 godina dan je imao 24 sata, kako su žene prije sve to stizale?
A ja danas sve na dugme, pa opet kukam ko kukavica, da mi je



potpisujem

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
20.1.2008 19:16:53   
frajer_zoki
bez tehnike  naravno da bi bilo tesko , ali zato   nam je  dragi Bog  dao pamet, i izmisljali bi drugu tehniku, heheh 

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
12.1.2010 1:03:48   
milenium
da ne otvaram novu temu,imam pitanje tehničke prirode.kako da promjenim pasvord na svojoj yahoo adresi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
12.1.2010 1:09:34   
milenium
 lozinku?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
12.1.2010 1:40:50   
nikita
IZVORNA PORUKA: milenium

da ne otvaram novu temu,imam pitanje tehničke prirode.kako da promjenim pasvord na svojoj yahoo adresi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kad uđes u mail pise ti Hi, Ime tvoje i tu ima mala strijelica, upres je i pise ti account info i vidjet ces dole pise ti change password i promjeni


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
12.1.2010 16:09:57   
milenium
piše mi acouni info i kad kliknem na to samo poše pasvord,ne piše change pasvord.nema change.al ja ipak ono unosim koda je to nova al neće nije to to!user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
12.1.2010 16:20:23   
nikita
ja sam pogrijesila, kad upres account info, pojavi se da opet ukucas stari  pass, ukucaj i vidjet ces
Sign-In and Security

Change your password  i udi u to i promjeni

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.9.2011 20:32:05   
madam x
Trebam tehničku pomoć, na skypu primam video i ton, ali mene ne mogu čuti. Da li je moguće da je do lap-topa ili moram urediti neke postavke. Piše mi da je mikrofon uljučen, ali ne čuje se.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.9.2011 20:45:43   
mala86
zinanina iznad cahata mislim imas onaj test call pa probaj to user posted image tu ces vidjeti jel do tebe ili do njih

morat ces nesto i pricat bezveze pa ce ti onu reci rezultate jel te se cuje ili ne

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.9.2011 20:52:46   
reallove

IZVORNA PORUKA: zinanina

Trebam tehničku pomoć, na skypu primam video i ton, ali mene ne mogu čuti. Da li je moguće da je do lap-topa ili moram urediti neke postavke. Piše mi da je mikrofon uljučen, ali ne čuje se.

nazovi echo/sound service,ili ides na tools pa na options,tamo provjeris cam i mike

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.9.2011 21:22:30   
madam x
Ok, sad ću probati.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta bi mi bez tehnike?
9.9.2011 21:52:02   
madam x
Uspjela sam, hvala cureuser posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *