|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:09:06   
neki
Hvala vam od srcauser posted image user posted image user posted image
skorpija,pitala si ko ce mi cuvati djecu...Pa za pocetak malo svekrva,malo mama,pa onda aBd vrtic,vidjecemo josuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:13:07   
M kao Mama
Hej, draga jel to onaj posao što si aplicirali neki dan ispred BBi centra, hahaha.

Neka je tebi sretno i hairli, de otkrij nam tajnu, gdje si se zaposlila.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:13:32   
veeseelaa
joooooooooooooj svekrvauser posted image

moje čestitke neki, nek bude hairli posaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:13:58   
dinaa
Jao Neki pa ja tek sad ovo vidjeh,pa cestitam zeno neka je sa srecomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:14:23   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:16:08   
Anoniman
Draga Neki, takooo si me obradovala.
Da nam budes zadovoljna i sretna na novom poslu, da budes dobro placena i da djecica budu dobro i sigurno dok im mama zaradjujeuser posted image user posted image user posted image
Cestitam!
(Tako me obraduju ovakve stvari)

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:17:04   
Anoniman
Nego...sada me navede opet ova skorpija na ideju...trebao bi rr otvoriti vrticuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:17:26   
neki
Veeseelaa,zenooooooooooooo,sta cu,to sa svekrvom je samo privremenouser posted image
Mama Alma,nije veeeelika tajnauser posted image user posted image user posted image Kod muza u firmiuser posted image user posted image user posted image
Svima jos jednom hvala od srca,a sad odoh,valja se naspavatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubim ja vas puuuuuuuuuuuuuuunouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:18:43   
Hanady RR
Draga neki neka je sa srećom i ako tvoje zadovoljstvo traje i dalje želim ti da penziju na tom mjestu zaradiš. Sretno!

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:20:43   
mamma mumi
dadada ideja za 10!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:21:12   
Anoniman
Vidi ti male, sad se nikak od muza nece odvajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Trazim posao
11.11.2009 22:26:38   
neki
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Vidi ti male, sad se nikak od muza nece odvajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ma necemo mi puno asikovati na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala zene moje drageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Trazim posao
12.11.2009 0:12:46   
Anoniman
Neki čestitam, baš si mi uljepšala noć user posted image , tako mi je drago. Ćelim ti svu sreću svijeta i da se što prije uklopiš u novo okruženje!

dadada ej ideja ti je odlična, al stvarno user posted image user posted image user posted image user posted image Hajde otvori temu ako si fakat mislila ozbiljno user posted image pa zamislite samo naša djeca u jednom vrtiću user posted image
Vala mogla je suzana umjesto igraone otvoriti vrtić user posted image user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 12.11.2009 0:13:32 >

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Trazim posao
12.11.2009 0:14:37   
tea lana
user posted image neki cestitam ti od srca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Trazim posao
12.11.2009 8:47:48   
new mama
Neki ja tek sad vidjeh da si se zaposlila,pa nek je sa srecomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Trazim posao
12.11.2009 9:06:03   
idana_85
Nekiiii cestitam mila, nek je sa srecom,da zaradis penziju tu. Ljubi djecake, bas mi je drago zbog tebe.user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Trazim posao
12.11.2009 15:31:23   
mamina cura
Ako neko zna kakvu finu tetu da je radila kao sivacica u Alhosu ili sl a da je ostala bez posla, neka mi javiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:36:28   
neki
Evo svima da se jos jednom zahvalim,stvarno ste divneuser posted image user posted image user posted image
A ostalima koje traze posao,da aBd sto prije nadju nesto sto im odgovara,pusaaaa svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:38:51   
sheri
neki, tebi je izgleda bas fino na posluuser posted image . bas cooluser posted image , da bude jos bolje

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:39:08   
Anoniman
neki, cestitam ti stvarno od srca, i zelim da sa osmijehom ides i vracas se s poslauser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:40:01   
juni
Neki, jesi li danas sjedila preko puta slatke cose user posted image Ja te vidila ali mi bilo neprijatno da ti upadam u pricu user posted image
P.S. prepoznala sam te preko slika sa kafica user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:40:39   
Visnja RR
neki cestitke user posted image da plata bude sve veca i veca a da posla ne bude previse user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:43:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Evo svima da se jos jednom zahvalim,stvarno ste divneuser posted image user posted image user posted image
A ostalima koje traze posao,da aBd sto prije nadju nesto sto im odgovara,pusaaaa svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ljubim te, nisam vidjela do sada-nek je hairli posaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:45:01   
mamine oci
cestitke neki i od meneuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:45:22   
neki
IZVORNA PORUKA: juni

Neki, jesi li danas sjedila preko puta slatke cose user posted image Ja te vidila ali mi bilo neprijatno da ti upadam u pricu user posted image
P.S. prepoznala sam te preko slika sa kafica user posted image


I meni se ucinilo da si to bila ti(vidjela te na slikama na FB),ali bilo mi bezze da te gnjavim...Ja sjedila sa mamom posle poslauser posted image
Eeeeeee bas mi je krivooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *