|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
28.10.2009 22:14:19   
lejlašh
Da li nekome teba teta čuvalica u Sarajevu ?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Trazim posao
28.10.2009 22:17:29   
tea lana
Sve moje nezaposlene dame koje zele posao ili promjeniti sadasnji sutra je Sajam zaposjavanja u Dvorani Mojmilo od 10 do 16.Najbolje bi bilo da ponesete kopiranih CV i aplikacija i da dodjete.Ja cu svakako biti pa ko zeli mozemo i kaficu popiti.user posted image user posted image

< Poruku je uredio tea lana -- 28.10.2009 22:18:00 >

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Trazim posao
29.10.2009 10:38:53   
milomoje
U kojoj dvorani, mislis sportska dvorana u B fazi ili... nesto se ne mogu sjetiti koja ima u Mojmilu? Zelim javiti snahi daa ide ionako stanuje preko puta s.dvorane...
Hvala za info..

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Trazim posao
29.10.2009 10:43:15   
bebica89
ja bih cuvala dijete u travniku,pa et ako ima koja da je iz travnika,a zna da je nekom potrebna teta za cuvanje djece,nek se javi,,bicu joj mnogo zahvalna

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Trazim posao
29.10.2009 15:54:17   
tea lana
IZVORNA PORUKA: milomoje

U kojoj dvorani, mislis sportska dvorana u B fazi ili... nesto se ne mogu sjetiti koja ima u Mojmilu? Zelim javiti snahi daa ide ionako stanuje preko puta s.dvorane...
Hvala za info..


jeste ali tu dvoranu vecinom znaju kao Sportska dvorana na Mojmilu a ne u B fazi traje do 16 sati

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Trazim posao
29.10.2009 15:56:54   
HanaBana
Tea je li to samo danas ili ima i sutra da poslajem sestru jer je taze zavrsila Ekonomiju i trazi posao?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Trazim posao
29.10.2009 16:01:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Tea je li to samo danas ili ima i sutra da poslajem sestru jer je taze zavrsila Ekonomiju i trazi posao?



Samo danasuser posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Trazim posao
30.10.2009 11:35:48   
neki
Tea lana,jesi isla ti na sajam,kako je bilo???Ja nazalost nisam nikako mogla,bas sam u guzviuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da si nasla nesto prikladno za sebeuser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Trazim posao
30.10.2009 12:44:35   
tea lana
IZVORNA PORUKA: neki

Tea lana,jesi isla ti na sajam,kako je bilo???Ja nazalost nisam nikako mogla,bas sam u guzviuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da si nasla nesto prikladno za sebeuser posted image



Neki vala ne znam sta da ti kazem,vecina njih koji su nudili posao dali su svoje oglase ili na Posao.ba ili trazim posao tako da sam vec ranije im slala svojCV.
Bilo je dosta raje,posjecenost je bila super.Ponuda user posted image .

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Trazim posao
30.10.2009 12:46:19   
Nedi
U današnjem Dnevnom avazu str 59 ima oglas za posao-grawe osiguranje za Sarajevo, Tuzlu, Zenicu, Mostar, Bihać i Goražde.
Možda nekome upali...

Sretno


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Trazim posao
30.10.2009 12:51:06   
teta berta
To grave sam mogla raditi i prije a mogu i sada jer znam covjeka koji tu radi... On mi je nudio posao, ali to je sve slabo, valja ljude nagovarat da se osiguraju, a tebi ide neki procent... A moras ici na neki seminar ja mislim...
Usput mene sad zvali na razgovor za posao, oglas sa portala posao.ba, nesto u vezi marketinga, pa cemo vidit sutra mada mi se ne svida sto se radi za procenat.... Nema fiksne placeuser posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Trazim posao
30.10.2009 16:05:35   
mamina cura
Ja stalno gledam na ovim stranicama
http://www.adsfbih.gov.ba/index.php?lang=ba&sel=1
http://www.ads.gov.ba/
Nedavno sam predala za jedan konkurs a sad ima jos jedan. Nazalost arhitekte jako rijetko traze ali mozda bude koji posao koji nije nastiman....

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Trazim posao
4.11.2009 12:39:45   
Nedi
UNDP u Sarajevu raspisao oglas, u Oslobođenju str 18, za dvije pozicije. Sarajke koje znaju engleski bez obzira na stručnu spremu neka se prijave, na današnjem vremenu raditi u UN programu je suuperrr a plata...wow

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Trazim posao
4.11.2009 12:48:05   
D_K
kod nas na fakultetu je raspisan konkurs za 2 viša asistenta.. evo vam link sa podacima za konkurs pa ako ima neko zainteresovan neka se prijavi:
http://www.posao.ba/job.php?user=c326c234246ccdf5a5dea120ec91b9f3&jobID=40574


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:27:23   
neki
Eh zene moje drage,ja cu odsad biti malo slabije na forumu,jeeeeeeeeeeeeeeeeer sam danas odradila svoj prvi dan na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sasvim sluuucajno i neocekivano sam se hB zaposlila,uslovi super,smjene,sl. dan,plata,ma ja sam odusevljenauser posted image
Eto toliko od mene,pa se javnem opetuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:28:55   
sheri
bravouser posted image user posted image user posted image , nek je sretno

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:29:22   
neki
Hvala,hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:30:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Eh zene moje drage,ja cu odsad biti malo slabije na forumu,jeeeeeeeeeeeeeeeeer sam danas odradila svoj prvi dan na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sasvim sluuucajno i neocekivano sam se hB zaposlila,uslovi super,smjene,sl. dan,plata,ma ja sam odusevljenauser posted image
Eto toliko od mene,pa se javnem opetuser posted image



Bravo i cestitaaaaaaaaaaaaamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...neka sve bude kako trebauser posted image user posted image user posted image user posted image ...a valjda ces nekada naci vremena ako nista da se tuspasis...ljubi srcolomceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:36:01   
manuela RR
Ode ti sa moje liste sretnih kućanicauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nek je sa srećom...da penziju zaradišuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:42:11   
Dinkica
E neki nek ti je hairli, ode ti u gospoje user posted image user posted image , nemoj zaboraviti nas kucanice user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:42:28   
noaa
Neki sretnooooouser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:43:37   
škorpija
Neki čestitam nek je hairli, nego ko ti čuva djecu ako nije tajna?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Trazim posao
11.11.2009 19:47:33   
juni
Cestitam Neki, vidim ja tebe nema bas cesto user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Trazim posao
11.11.2009 20:00:29   
Romali
Ja sam jako sretna kad god čujem da je neko dobio posao.
Čestitam, neki user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Trazim posao
11.11.2009 20:11:44   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


cestitam!


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *