|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:46:24   
neki
Joj hvala vam dushe moje drage draganeuser posted image user posted image user posted image
Bas sam sretna stvarnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:56:58   
juni
I ja sjedila sa mamom user posted image Pa sto se ne javi user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Trazim posao
12.11.2009 23:59:49   
Nunichi
Neki mila, ja tek sad vidjela lijepu vijest.
Bas mi je drago, nadam se da ces biti zadovoljna. user posted image
Ljubac! user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Trazim posao
13.11.2009 19:23:25   
neki
IZVORNA PORUKA: juni

I ja sjedila sa mamom user posted image Pa sto se ne javi user posted image

Ma ja te samo vidjela dok si prolazila,jesi bila sa bebijem,cini mi se narandzasta kolica?????????Ako ne,onda sam ja fulilauser posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Trazim posao
13.11.2009 20:08:07   
remzy
neki evo ja poslije pp "predoh" i ovdje da procitam i da ti pozelim sve najbolje na novom poslu,da si sretna i da zaradis dosta ,dosta para ...
i da ,umalo da zaboravim i da nas ne zaboravis(RR-forumasice)


sretno mila!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Trazim posao
13.11.2009 20:09:54   
juni
Izgleda da nisi mene vidila user posted image ali ja sam tebe. Kolica su crna user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Trazim posao
13.11.2009 20:14:36   
neki
IZVORNA PORUKA: juni

Izgleda da nisi mene vidila user posted image ali ja sam tebe. Kolica su crna user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa trebala si mi prici zenooooooouser posted image user posted image user posted image
Nunichi,remzy i sve ostale,hvala od srcauser posted image user posted image user posted image
Naravno da vas necu zaboravitiuser posted image user posted image user posted image Kao sad upravo,umjesto da perem sudje,ja visim na RRuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio neki -- 13.11.2009 20:15:40 >

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Trazim posao
13.11.2009 23:37:21   
leli§
draga neki cestitam od srca na novom poslu:):):) da budes zadovoljna sa svime sto nudi i da ti pruzi ono sto trazis u svojoj karijeriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Trazim posao
19.11.2009 21:25:21   
veeseelaa
Projekat zapošljavanja mladih YEP je trogodišnji projekat finansiran od Švicarske agencija za razvoj i saradnju (SDC) i Austrijske agencije za tehničku saradnju (ADC). Implementira ga njemačka kompanija GOPA, sa četiri partnerske organizacije iz BiH: Development Studio (Posao.ba), Agencija Spektar Banja Luka, ProMENTE Sarajevo i Taldi Tuzla. Projekat treba dovesti do pozitivnih promjena na bh. tržištu rada i zapošljavanja preko 1200 mladih ljudi.

a ukoliko želite da učetvujete u ovom projektu, svoju biografiju možete poslati na e-mail yep@posao.ba.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Trazim posao
19.11.2009 21:39:00   
mamine oci
jel moras da si drzavljanin bosne?vezano za ovaj posao?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Trazim posao
19.11.2009 21:39:54   
veeseelaa
stvarno neznamuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Trazim posao
20.11.2009 10:38:19   
veeseelaa
Tea pročitah na temi Kafa u Sarajevu - danas da si aplicirala za prijem u radni odnos na dva mjesta i da očekuješ rezultate do 01/12, kako na navedenoj temi ne bi išla off, ovom prilikom ti želim reći da ti držim fige i iskreno se nadam da ćeš biti primljena
Sretno!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Trazim posao
20.11.2009 17:31:19   
neki
Tea lana,sretnoooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Trazim posao
20.11.2009 17:34:05   
Anoniman
Neki, kako je na poslu?

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Trazim posao
20.11.2009 20:33:05   
neki
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Neki, kako je na poslu?

Ma ja sam odusevljena,blizu mi,smjene,slobodni dani,smjena je 7h.....
Hvala na pitanju i sto mislis na meneuser posted image user posted image user posted image
Samo sto muza sad rijetko vidjam,kontra smo smjeneuser posted image Ali bice bolje aBduser posted image
Kako si mi ti,malecka,pupooo?????Kissuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Trazim posao
20.11.2009 20:42:35   
lely
Ja ko s marsa pala....ne mogu da vjerujem da sam toliko fulila,pa Neki draga ja tek sad vidjeh da si se zaposlila....
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako mi je samo drago...Mila zelim da ti na poslu bude lijepo koliko to moze biti,ma nek si se vala zaposlila,toliko si to zeljela...
Ljubim te punoooo

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Trazim posao
20.11.2009 20:48:03   
neki
Lely,pa gdje si ti?????
Hvala ti na lijepim zeljamauser posted image Stvarno sam silno zeljela posao,i dragi Bog me obradovao,bas sam HAPPYuser posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Trazim posao
28.11.2009 16:47:37   
idana_85
Eh drage moje, ja sam odlucila da kuci vodim tako neke manje radnice, samostalne zanatkse, trgovine, frizerski salon,videoteka itd...pa ako neko zna da nekom takvom treba neko za racunovodstvo...neka me preporuci,bila bih jako zahvalna, sta cu kad nema poslauser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:27:56   
acudesa
Idana85user posted image user posted image ja nisam zaboravila ono što sam ti obećala, ali po nesreći sad ništa nema...user posted image user posted image uglavnom, imam te na umu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:30:26   
reallove
da se pohvalim mm je danas dobio posao u ROYAL JORDANIANuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:32:23   
idana_85
reallove...cestita mila...kakav je posao, kakvi su uslovi, jesi zadovoljna?

acudesa....hvala draga moja...ne brini, bice kad bude neka nafaka, sta bih sad....pusa


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:32:29   
sweet BaBy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitam.

< Poruku je uredio sweet BaBy -- 7.12.2009 15:33:16 >


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:40:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

da se pohvalim mm je danas dobio posao u ROYAL JORDANIANuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image čestitam vam
ako je "da se pohvališ" mora da je dobar posaouser posted image , ljubim te puno i neka vam sve bude hairli u životuuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:41:56   
reallove
hvala na cestitkama drage moje..posao je na aerodromu,neznam jos tacno sta ce raditi,nije jos stigao kuci da mi kazeuser posted image ..ova firma je poznata ovdje,ja sam prezadovoljna...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Trazim posao
7.12.2009 15:45:37   
acudesa
Idana85, držim ti fige da se  što prije javneš da si nešto našla

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *