|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:34:02   
teacher75
ja jedino fantaziram o normalnom krevetu, jer ovaj vise nista ne valja user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:35:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: nikita

de onda vesela aj reci koju svoju fantaziju user posted image
evo ja vec dugo fantaziram o sexu u autu kao nekad , bas mi nesto fali taj osjecaj kad ne mislim hoce li se maleni probuditi i prekinut nasuser posted image


e jojjjjjjjjjjjjjjjjj...čuj u autu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljice


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:40:04   
nikita
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja jedino fantaziram o normalnom krevetu, jer ovaj vise nista ne valja user posted image


sto si ga razvalilauser posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:40:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: nikita

de onda vesela aj reci koju svoju fantaziju user posted image
evo ja vec dugo fantaziram o sexu u autu kao nekad , bas mi nesto fali taj osjecaj kad ne mislim hoce li se maleni probuditi i prekinut nasuser posted image


e jojjjjjjjjjjjjjjjjj...čuj u autu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljice


vala ostarilo se za te exibicije, sto veci i udobniji krevet to bolje! ionako me stalno bole ledja, i mene i mm, ko bi se jos krivio u autu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:41:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja jedino fantaziram o normalnom krevetu, jer ovaj vise nista ne valja user posted image


sto si ga razvalilauser posted image


ostvarivala fantazije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:41:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja jedino fantaziram o normalnom krevetu, jer ovaj vise nista ne valja user posted image


sto si ga razvalilauser posted image



nije od fantazija garant...mašta ne ruši krevetuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sexualne fantazije
24.2.2010 1:33:42   
milenium
IZVORNA PORUKA: nikita

de onda vesela aj reci koju svoju fantaziju user posted image
evo ja vec dugo fantaziram o sexu u autu kao nekad , bas mi nesto fali taj osjecaj kad ne mislim hoce li se maleni probuditi i prekinut nasuser posted image



nedostaje mi i na haubi a ne u autuuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sexualne fantazije
25.2.2010 23:47:09   
Ilhana RR
ja sam svoje sve fantazije ostvarila hahahahahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vise ih nemam :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *