|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 15:00:24   
aida.
ehh super... sad sam uzela neku tecnost za drvo i za parket kao, ali ne volim drvo puno "mackat" tim preparatima, a opet volim da se sjaji user posted image eh eto bas ti hvala za savjet user posted image user posted image user posted image bas cu da probam...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 15:12:53   
M kao Mama
Nadam  se da je djevojka iz ove priče dobro,

a lično koliko je domestos otrovan uvjerila sam se prije 5 , 6 godina, kada mi je spržio nekoliko stvari, ispočetka nisam kontala, od čega mi se na stvarima pojavljuju narančaste fleke, ali kada sam skontala VAn iz kuće. I zaista , nikada više ga nisam kupila.

A, moj muž ima neke rodbine u Olovu i tamo se prepričava kako je neka trudnica prije dvije godine dobila spontani, gluho i daleko bilu u 5 mjesecu od Domestosa.

Ako su oni mene ofarbali i ja sam Vas, ali eto pošto kupila, poto prodala.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 21:06:52   
zicabo
Upravo proživljavam posljedice domestosa...prvi put sam ga koristila i izgleda da sam stavila više nego je napisano i to u kombinaciji sa solnom kiselinom...Smrad je odvratan, nisam mogla disati 20 min, pluća su me rasturala i nisam prestajala kašljati. Pravo sam se uplašila, odmah sam priupitala googla i dovede me do ovog foruma-vidjela da ima još slučajeva i odmah mi je bilo lakše. nazvala sam hitnu i rekli mi da pijem puno mlijeka pa ako ne bude bolje, da dodjem, al sva sreća bolje je. Ufff!


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 21:09:41   
Anoniman
Zicabo, drago mi je da si bolje.
I mojoj prijateljici su rekli da pije dosta mlijeka... ja nisam znala da je mlijeko korisno u takvim situacijama... to je zaista dobar savjet!!!

(odgovor članu zicabo)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trovanje Domestosom
26.1.2010 8:25:36   
M kao Mama
Jeste, mlijeko se pije kada farbate stolariju, parkete i slino, jer oni mirisi su otrovni, a mlijeko to poništava. Inače, kada sam bila mala razbila sam toplomjer i malo žive liznula. Dr. su mojima rekli samo da pijem puno mlijeka i da će sve biti OK: 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trovanje Domestosom
26.1.2010 12:20:05   
Crvena

IZVORNA PORUKA: new mama

Ja isto ne koristim vise domestos,jedno vrijeme jesam za wc solju,ali me uvijek glava pocne boliti od njega i gusi me u prsima,jos uvijek izadjem iz prostorije,tako da sam ga izbacila iz upotrebe,sad samo mirisljave stvari koristimuser posted image
Pingpong nadam se da ti je drugarica dobrouser posted image


Potpisujem user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *