|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
1.4.2008 11:53:52   
strumpfeta
Da, zvuci sasvim logicno to sto pises. Hvala, svaka info je dobrodosla, posebno ovim ''po prvi put buducim mama''. Ja sam nekako pogubljena u moru svih tih informacija i podataka...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Koja kolica su dobra?
14.4.2008 22:53:28   
rozi
Ja se opet vracam na ovu temu. Propala mi je ideja da kupim ona Camova kolica sto sam rezervisala( http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=13&id1=23&id2=182),  jer jednostavno nisu dosla, kaze mi radnica italijani ih nisu poslali . Poslije sam zvala radnju u Wisi , isti slucaj, znaci da je to u stvari od istih zastupnika.
Sada trebam pomoc u izboru drugih, jer mi je bitno da je sjediste reverzibilno, tj da se moze okrenuti prema mami, a to sam do sada jedino u ovim nasla.  Vidjela sam i ova Per Perego sto je Ivona ubacila(cini mi se Pliko switch)  i ona su mi super.  Jel ih neko kupio u skorije vrijeme i gdje?
Eto ako imate prijedloge molim za pomoc. Autosjedalicu sam kupila, interesuju me sama kolica kojima se sjediste moze okrenuti prema mami, ostale karaktersitike koje su bitne svakako sva bolja kolica imaju.
U narednih 15 dana idem za Sarajevo, mogla bih se vratiti nazad preko Zenice , u blizini su i oni veliki trzni centri , gdje je i Fis, sve te lokacije gode.

Hvala svima na pomoci, veliki pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Koja kolica su dobra?
14.4.2008 23:12:11   
Nemirna
Prije FIS-a ima neka radnja zove se BOCA. Tu je bilo jako finih kolica i sve opreme za bebe. Dosta sviejta ne zna i produži za Fis ali tu je znalo biti većeg izbora.

Samo to sam htjela dodat user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Koja kolica su dobra?
14.4.2008 23:30:04   
camm
mi imamo camova,stvarno su jaka i dobra.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Koja kolica su dobra?
14.4.2008 23:53:26   
rozi
Meni se sva cine super Camm, Per perego , Chico.  Nije mi bitno koja su , samo da se sjedalo moze okrenuti prema mami.
Nemirna, jel ta radnja bas u onom pravcu gdje je Fis, Kesten, Tehnomarket... ili moras negdje skrenuti. Hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 7:53:38   
Anoniman
ako ides iz pravca sarajeva.. boca ti dodje prije fis-a jedno 2 km... na samoj raskrsnici za vitez, gdje je semafor, na desnoj strani (tu pored ima i jedna benz. pumpa)... ne mozes je promasiti user posted image
pozz

< Poruku je uredio dina RR -- 15.4.2008 7:54:31 >

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 8:22:28   
bezelye
Evo ja imam nova Chicco kolica. Reverzibilna su. To je najnoviji model Trio-4-me. Naravno naziv je trio ako kupujes cijeli set, medjutim moze se kupiti i sve posebno. Mi smo se odlucili za kolica i autosjedalicu koja se moze pricvrstiti na kolica. Nisam htjela onu korpu u kojoj beba samo lezi jer se ne moze fixirati u autu, velika je i meni teska. Samo ce mi zauzimati prostor i smetati po kuci.
Uslikala sam ova nasa kolica samo da postavim slikice. Zaista su SUPERRRRR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:11:20   
bezelye
Evo nas Ferrari user posted image
http://img219.imageshack.us/my.php?image=dsc01451zl0.jpg

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:17:46   
lekica
i ja sam kupila nova chiccova kolica 4me...
odlicna su...
a imaju i nova peg-perego koja se zovu Skate....mozete ih naci u Merkuru na otoci...
meni su odlicna...jest da su malo skuplja od drugih...ali super izgledaju


(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:19:28   
lekica
Hej..pa ja sam kupila ista takva...cak su i iste boje
Samo sto smo uzeli cijeli komplet...tj. i onu veliku korpu
Meni su odlicna....

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:21:57   
Anoniman
evo vidis da ti vide slikicu aida user posted image

a ja ne mogu user posted image sto li?? bem ti ovaj net njihov ovdje user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 15.4.2008 9:22:16 >

(odgovor članu lekica)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:22:11   
bezelye
Jos jedna proba
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4908/dsc01451qu5.jpg[/IMG][/URL]

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:26:55   
bezelye
Kolica ne da su odlicna, haman su savrsena. Ja ih sve po kuci vozam user posted image  Cekala sam da ih uslikam i sad je bolje da ih spakujem da mi se ne prase. Pogotova kad dodju majstori. Koliko si platila kolica?

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:30:46   
bezelye
Evo sad slikica po zadnjim uputama nase shefice Dine user posted image
user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:32:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad vidim...... jeeeeeeeeeej

extra exta!!!!

pravi ferari za malog pashu aidice user posted image

(odgovor članu bezelye)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:33:58   
lekica
Pa cijeli komplet kosta u Sarajevu 1380 km...grozno su skupa
Ja sam trazila neka druga kolica ali nemaju nigdje kod nas da se kupe..a mi iz ove rupe ih ne mozemo ni naruciti preko interneta jer niko nece da dostavlja stvari u Bosnu...grozno
Ali ova su mi isto bila preslatka...i kod mene stoje jos u najlonu zapakovana
Inace Chicco je kod nas preskup...u Americi kosta tacno u pola jeftinije
Ali sta ces...namamo izbora

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:38:57   
bezelye
Ovako se vozi nas Shumaher dok je skroz mali, da ga mama vidi
user posted image

Onda moze i ovako nakon 3 mjeseca, opet prema mami

user posted image

Nakon 6 mjeseci hocu da vidim sta se desava oko mene. Vidite kako mi je mekano na stomacicu da me ne zuljaju pojasevi

user posted image

A ovako izgleda nas Ferrari kad ide u garazu

user posted image

Eto napravila sam pravu slikovnicu user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:42:15   
lekica
E svaka ti cast...sve si kombinacije pokazala..


(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:45:23   
bezelye
Ovdje je cijeli komplet bio 1095 lira, lira je sad isto kao KM. Bez te velike korpe 1.000 ali eto moze 9oo. Smijesna razlika ali zaista mi to ne treba. Na kraju cijena dosla na 850. Jos je to bilo u prodavnici gdje imaju sve moguce marke i modele. Ako odes direktno u Chicco komplet je 1170 i nema cjenjkanja. Pa ko je sad lud da ode Chiccovu prodavnicu user posted image

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:50:21   
bezelye
Ma to sam se ja potrudila zbog nase Dine. Njoj se ova kombinacija boja svidja. Inace ima sivo-roze, sivo-sv. plava, sivo-zuta (fluorescentna), teget plava i cini mi se nesto sa zelenom. Ja prvo htjela ta sa zutom, posto je kod nas user posted image user posted image , kaze MM "crvenaaaa". Vala je upravu user posted image

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 9:58:25   
lekica
E pa kod nas imas ova kolica samo u Chicco-voj radnji i kostaju onoliko koliko pise cijena na njima...nema govora da se moze cijenkati
user posted image
A i mi smo kupili crvena ali za curicu...
a ostale kombinacije boja me nisu nesto odusevile

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:01:59   
bezelye
Ma ova je kombinacija najbolja, univerzalna. Bas svjeze i veselo izgleda. Univerzalna su i teget plava ali su mi bas nesto tmurna.

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:06:26   
bezelye
A pored svih dobrih karakteristika koja imaju, ova kolica su mi super zato sto sklopljena zauzimaju bas malo prostora. Bilo je drugih kolica sa super karakteristikama ali kad se sklope Boze sacuvaj, pun gepek samo od kolica. Neka hvala....

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:08:49   
lekica
Slazem se sa tobom..i ja sam se dvoumila izmedju crvenih i plavih
I crvena su veselija za bebaca

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:11:57   
Anoniman
ej aidice.. a ova koja sam je gledala.. ne moze se rucka okrenuti ovako kao kod tebe, da beba gleda prema meni user posted image a ja sam bas to htjela... sto li??
ona kolica sto sam ja pokazala ovdje na forumu kostaju kod mene oko 1300 km user posted image

(odgovor članu bezelye)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *