|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 22:14:53   
rozi
Ma kakvi  dosadna, Eminice, nemas pojma koliko si mi pomogla sa uputama. Ja sam i zasmekala ta sa crvenom kombinacijom. Ne znam gdje je, al ne vjerujem da ce biti tesko naci, pitacu nekoga.
Ja sam nasla 2 broja telefona, u Mekatoru i Despiceva(vjerovatno je to to ) . Zvala sam samo Merkator,a nazvacu i tu drugu radnju.

Bezelye, telefon i forumasice su me spasile hodanja pravo. Prvo sam izabrala jedan Camov model i vjerovatno bi se uputila po njega u Sarajevo da od Visnje nisam dobila broj telefona radnje.  Srecom nazvala i nemaju ga , niti znaju hoce li ga dobiti. A ja bih se vjerovatno samo okrenula i nazad, jer tada nisam ni razmatrala druge modele. Sad bi valjalo opet put pod noge, kad sam proucila ta  3 modela sto sam napisala.

Pregledala sam video, kolica su stvarno super, al ja ne volim plavu nikako, mada je muskic, ta crveno siva su mi super ili jedna zelena od Peg perega.

Ma nema, sad sam izucila skoro sve modele na nasem trzistu, jos da me ko hoce zaposliti u radnji sa kolicaimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 22:18:49   
Emina*
IZVORNA PORUKA: rozi

Ma nema, sad sam izucila skoro sve modele na nasem trzistu, jos da me ko hoce zaposliti u radnji sa kolicaimauser posted image user posted image user posted image



Ma da nam hoce ko dati kakvih para sto ih ovako promovisemo, dosta bi bilo user posted image   user posted image
Rozi, sretno ti opet...  user posted image   user posted image

A glavni chicco ti je bas u centru, slobodno kad dodjes u grad, pitaj bilo koga, reci ce ti...
Ima hotel Europa blizu, da znas.....
Izmedju Bascarsije i Ferhadije...... Onako orjentaciono da znas.....


< Poruku je uredio Eminica -- 18.4.2008 22:20:42 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 22:29:11   
Anoniman
e ja sam se sad zaljubila u ova kolica (kombinacija crveno siva):

http://www.pegperego.com/page.php?sid=fe5466effab01588d334265f07131227&pageid=IJVNL001&idp=0000000176&pg=02&cl=N
(kad otvorite stranicu ako vam se slika ne pojavi kliknite na tu kombinaciju crveno siva i tad se pojavi slika)
kod nas otvorili radnju i kad sam ih vodjela ostala sam .. IN LOOOOOOVE user posted image

ma svidjaju se meni ona chicco, al nemaju boje koja ja hocu user posted image
uh ne znam sta cu...
inace cijena je ista kao i chicco.. i da pitala sam moze li bez ove autosjedalice, vele ne moze



< Poruku je uredio dina RR -- 18.4.2008 22:30:40 >

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 22:41:30   
rozi
U pravu si Eminice, mogu misliti kako je Kana povecala profit od prodaje jastuka , a da ne pricam o  radnjama kolica i djecije opreme, hehehe . A sigurno znam vise o kolicima od onih cura u Turbo limacu. Meni je jedna ugurala, tj utrpala kosaricu u kolica u koja ne ide , kad sam pitala da li su predvidjena za tu kosaricu (jedan Graco model ) Kaze :''Vidis da moze" . A ja gledam zguzvanu kosaricu  u kolicima i kontam u kakvom bi polozaju jadna bebica bila da je stavim u tu kosaru.  user posted image user posted image user posted image

Eeee i skontala sam odprilike gdje je radnja (makar znam gjde je Bascarsija , heheh ). Hvala opetuser posted image

I kod mene ce , Dino, odluciti boja (kad ih vidim uzivo ). Sva mi imaju opcije koje trazima, pa dalje samo estatika ima prednost . Ovdje (tj. u Sarajevu ) je taj model od Perega skuplji za 90 km od Chicco (sama kolica u oba slucaja ).    


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 11:27:10   
mamacurke
ja prodajem svoja kiko kolica 3u1 očuvana ko oči u glavi ja čuvala za sljedeću bebu kad ono sad blizanci pa eto ako je neko zainteresiran u pola cijenu su u jni su 800 a ova za 400km
meni su bila fantastična

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 13:11:31   
rozi
Samo da vam javim da sam nacunjala na internetu broj Boce i nazvala. Dosta su skuplji od one radnje u Merkuru, barem Peg perego modeli. Pitala sam za 2 modela  Uno i Venezia, Uno nisu imali, a Venezia im je 640 km, dok je u Sarajevu 510 plus popust na gotovinu, cini mi se 5 %, barem sam takve informacije dobila telefonom.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 13:43:01   
peanut
ja prodajem svoja kiko kolica 3u1 očuvana ko oči u glavi ja čuvala za sljedeću bebu kad ono sad blizanci pa eto ako je neko zainteresiran u pola cijenu su u jni su 800 a ova za 400km
meni su bila fantastična

A imas li slikicu tih kolica? I kako bi izvrsili primopredaju u slucaju kupovine i dostavu Mostar-Sarajevo?user posted image

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 16:13:22   
mamacurke
ma nije problem primo predaja a kad tebi trebaju kolica,a slikicu stavim

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 20:41:30   
mamacurke
evo link za kolica
http://picasaweb.google.hr/vatraidim/MeinaKolica

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Koja kolica su dobra?
21.4.2008 20:56:54   
Amelaa RR
Kolica su extra...e da mi trebaju sad bi ih kupila bez razmisljanja....ako Bog da nadam se da ce mi sto prije trebat...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Koja kolica su dobra?
23.4.2008 10:39:14   
lejlaze
jedna molba, jest da je mozda jos rano 20 sedmica, ali eto da zamolim neku od vas da mi napise taj spisak sta bih trebala sve da kupim. Ok znam za kolica, krevetic. Bebac bi se trebao roditi u septembru i jest da imam 31 godinu ali sam laik sto se tice ovih stvari. Sta ponijeti u bolnicu za bebicu.
Puno hvala

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Koja kolica su dobra?
23.4.2008 10:46:24   
mazalica
Na temi oprema za novordence imas spisak sta ti treba za bebu i tebe

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Koja kolica su dobra?
23.4.2008 10:54:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mazalica

Na temi oprema za novordence imas spisak sta ti treba za bebu i tebe


evo nasa mazalica ti je napisala gdje trebas traziti.. ev ti link:

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=18651

tu je vjeruj mi sve ja mislim sto treba.. nase hanumice su se potrudile pravo user posted image

(odgovor članu mazalica)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Koja kolica su dobra?
23.4.2008 10:56:53   
lejlaze
nasla sam, super. hvala.
ma super ste vi meni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 11:46:45   
rozi
Jucer sam kupial kolica, Peg perego  Uno. Postavicu slicice u toku dana. Evo link, al su mani ljepsa uzivo. Kod mene su crveno-siva :

http://www.pegperego.com/page.php?sid=fb1ff4579727652456372461e9976ada&pageid=IJVNL001&idf=08&idp=0000000146&cl=N

Citavo juto se bavim njima, kako se sta radi, ali kad sam maloprije posla da ih provozam po stanu cula sam da skripe. To se nije desilo jucer u radnji. Bas sam se iznervirala. Ne znam sta da radim sada, ne mogu opet u Sarajevo , dal da nazovem radnju, al sta mi mogu pomoci preko telefona. Mozda se mogu podmazati.
Jel jos neko imao problema sa skripanjem tockica?  Sva ona jucerasnja euforija me popustilauser posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 11:56:50   
Anoniman
rozi kolica su superrrrruser posted image user posted image user posted image
koliko si ih platila ako smijem znati??
a to za tockice ne znam... vidi ti to ipak sa njim, nemoj nista na svoju ruku da diras.. ja bih ti savjetovala da sto prije odes, dok je jos frisko user posted image

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:13:11   
rozi
595 km im je cijena minus 5 % na popust u gotovini , tako da su me ispala 565 km.

Da mi je da vam fino postavim slike , ko sto nam je Bezelye, pa ako vam nije tesko upute .  Jednom sam uspjela preko onog ''glliterfy'', al je slika nestala nakon par dana.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:24:32   
Anoniman
imas mila objasnjene ovdje na dijelu foruma Zajednica RR / O portalu... / FAQ
tu se postavljaju pitanja kako nesto postaviti na forum...
napisala sam objasnjenje za postavljanje licnih slika...

evo ti link:
http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=51625&mpage=1&key=&#51625


(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:34:14   
rozi
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:34:59   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:36:03   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:36:43   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:37:10   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:38:32   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:39:10   
rozi
user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *