|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:39:51   
Anoniman
svaka cast rozi user posted image user posted image user posted image user posted image
izgledaju premedeno user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 12:45:35   
rozi
Hvala , Dino , upjela sam sa, ranije sam pokusavala i sa imageshack al mi nije islo. Kolica su stvarno super, imaju sve opcije, amortizere, rucnu kocnicu,  potpuno horizontalan polozaj, jednostavno prebacivanje rucke , ma sta ti ja znam vise, sve sto sam trazila u kolicima, a boja me odusevila. Samo ovi kotacici sto skripe ,sad sam malo na interenetu cunjala, niko se na to nije zalio. Ne znam, daleko mi Sarajevo. Jucer sam sam se premorila.  Zato sam ovdje i pitala , ako bas niko nije imao sa tim problem, onda stvarno moram nazvati. 
Pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 13:07:24   
rozi
Sad sam zvala radnju, rekli su mi da podmazem nekim blagim uljem, ja podmazala baby uljem, pa mi se cini da je bolje.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 14:51:22   
bebano
Rozi kolica su mrak user posted image . I ja sam htjela Peg Perego i bas gledala u toj istoj radnji "Malisa" u Merkuru. Ja sam htjela Peg perego Venezia, ali ne znam zasto sam bas ta htjela user posted image . Znas li slucajno koja je razlila izmedju Uno i Venezia, jer meni ova tvoja izgledaju isto kao ta sto sam ja htjela. I cijena je super. A ima li uz njih i auto sjedalica? Znam da se ona posebno kupuje, ali me zanima ima li od ove kolekcije..

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 15:18:01   
rozi
Venezia je 510 km, mislim da i na njih ima 5 % popusta , pa bi izasla oko 485. I ja sam razmisljala izmedju jednih i drugih, samo sto Venezija ima samo u tmurnim bojema,  teget plava i boja kafe, a to mi se nikako ne svidja. (  Najvise je boja odlucila.  Ova su  malo pobosani model, imaju vece zadnje tockice,  sto zna biti olaksanje kad se vozis po kamencicima, mada se meni vise svidja kada su manji tockici,ali neka je bebi udobno. Ne znam ima li Venezia amortizere na kotacima, to se nisam raspitivala, mislim da su u svim ostalim karakteristikama ista.
Evo vidis kakva su teget plava
http://www.pegperego.com/page.php?sid=fb1ff4579727652456372461e9976ada&pageid=IJVNL001&idf=08&idp=0000000106&cl=C

a mozes i uporediti i tockice. Osim velicine, Uno ima jednostruke,a Venezija duple tockice. Citala sam na forumima da se lakse upravlja kada su jednostruki, a vidim da je i ovaj novi Chicco model(sto je Bezelye slikala) sa jednostrukim, pa ima neki razlog sigurno .

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 15:24:49   
kana
rozi jesu li ovo plasticni tockovi?


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 15:37:29   
rozi
Nisu, Kano, nije 100 % guma, vec vjerovatno neka primjesa koja nije skroz tvrda, vec se da pritisnuti, a kroz sredinu svakog tockica je ubacena guma, koja je malo ispupcena (mislim da se da primjetiti i na slici kad dobro zagledas). Pipkala sam tockice svih kolca koja sam zagledala(Cam, Neonato, Peg perego) i sva su od tog materijala (cak mi na slici i ova nova Chicco izgledaju, tj njihovi tockici da su od tog materijala)  , pa sam pretpostavila da nece biti problema, vjerovatno je nesto testirano.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 15:51:20   
amdi
E, kako ti zavidim rozi na tim kolicima, izgledaju premedeno i imaju sve moguce funkcije. Mi smo se naprotiv odlucili za kisobran kolica koja imaju spusten polozaj-malo bolja, ali najvise radi toga da mogu stati u gepek auta-posto ima malo prostora.


_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 16:01:44   
bebano
Rozi divna su user posted image . I ja cu ovih dana otici da ih vidim jer definitvno ono sto sam citala po raznim forumima Peg Perego su mrak. Nisi mi rekla nista za AS, ako znas ima li od modela UNO jer meni i to treba.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 16:05:53   
rozi
Vjerovatno ova nece moci stati u nas gepek, jer je i kod nas mali autic sa malim gepekom, ali vozacu ih na zadnjem sjedistu. Toliko mi je bilo stalo da kupim kolica koja mi se svidjaju i imaju te opcije da sam ''zaprijetila'' svima da mi ne smije  reci ni rijeci i 2 mjeseca provela za racunarom citajuci sve moguce forume. Naravno , planiram ih iskoristiti i za drugu bebicu( valjda cu imati prilike) , a odlicno sam prosla sa autosjedalicom i kreveticem da sam skoro citava kolica ustedila na tome.user posted image  user posted image user posted image  


(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2008 16:19:03   
rozi
Bebano, ja sam ranije kupila Neonato sjedalicu ,grupa 0/1, tj od 0 do 18 kg.(ima link na 6. stranici ove teme) Nije mi bilo bitno da sjedalica moze u kolica, jer bih onda morala kupiti malu 0-13 kg, pa ubrzo opet novu, a vjerovatno bih i bazu kupila da se ne maltretiram, jer ne bih imala zivaca stalno vezati i odvezivati. Kako sam citala da se ne preporucuje vozati bebe u autosjedalicama (u kolicima ), odlucila sam kupiti vise iskoristivu sjedalicu, a taj  visak para potrositi na bolja kolica u kojima ce bebanu biti ifno , a da ga mama moze gledati pri setnji. Ja sam ko malo dijete kad mu kupis slatkis, hehe, sinoc me on lupka , a ja njemu : ''Eto sine , kupila ti mama cuvena kolica'' . Kaze mi svekrva  jucer dase ne iznenadaim kad mu se budu obracali kao curici, al sta me briga user posted image user posted image user posted image

Uglavnom, nisam ni gledala sjedalice, ali pretpostavljam da imaju. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:06:38   
Ivona
I mi smo napokon kupili bolid za svoju smizlicu!user posted image  
Peg Perego-Pliko P3 Classico
Na ovom linku vam je virtualni prikaz kolica,a ako hocete da vidite karakteristike samo kliknete na desnom meniu FEATURES.

http://www.pegperego.com/page.php?sid=fb1ff4579727652456372461e9976ada&pageid=IJVNL001&idp=0000000144&pg=04&cl=N

Tako smo sretni i zadovoljni,jer je ovo bila najteza odluka za donijeti.
Kao sto rece Rozi,mjesecima analiziramo razne marke i modele kolica,karakteristike,cijene i ostalo (kao da kupujemo svemirski brod user posted image )...i sada smo se napokon odlucili.
Kritike ne uvazavamo!user posted image  Branit cemo se do besvijesti...user posted image



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:16:49   
Anoniman
ivonice suuuper user posted image user posted image user posted image
odusevljana sam i bojim i dizajnom.. svaka cast
smizli ce da ima fenomenalan bolid aBd user posted image

(odgovor članu Ivona)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:18:04   
Amelaa RR
Kolica su extra...bas su super...hajde nek budu hairli i s srecom..jestel uzeli komplet???



< Poruku je uredio amelaa RR -- 26.4.2008 0:20:55 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:21:24   
Ivona
Hvala!user posted image  Uzeli smo samo kolica,jer smo AS 0+ dobili na koristenje od moje kolegice.
Ona nam je zasada super...,a kada se malo finansijski oporavimo od svega,kupit cemo onu vecu AS...,otprilike kada smizli bude imala 6 mjeseci i kada bude mogla fino sjediti.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:23:53   
Amela V.
Ivona, kolica su stvarno super, da ih u zdravlju i veselju iskoristite i da puno boljih promjenite, ako Bog da.user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:26:22   
Ivona
Rozi,vidim da si i ti tu...user posted image
Zaboravila sma reci da su i tvoja kolica predobra i prelijepa.user posted image
Mi smo se kontali izmedju njih i ovih Pliko P3 Classico...,ali smo ovima dali prednost,jer se sklapaju kao kisobran kolica sto nam puno puno znaci,jer mi cesto putujemo i prostor u gepeku nam je jako vazan.Ipak se ne bih usudila voziti sklopljena kolica na zadnjem sjedistu pored bebice...user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:39:35   
rozi
Hehe , sad  je gledam ova, super su mi ,kompaktnija su , laksa i manja kad su sklopljena. Samo meni je toliko stalo da mogu bebicu okrenuti prema sebi u setnji da sam gledala samo te modele. Ja cu poslije morati kupiti i kisobran , jer su ova teska skoro 12 kg ( mada na stanici pise 10, 2kg).  Ali , dzaba , ja sam i dalje zaljubljena u njih , jos mi stoje u dnevnoj  i ne mogu skinuti pogled sa njih. user posted image user posted image user posted image

Hvala ti na tom komentaru za voznju, ne bih se sjetila toga. Sad cemo kolica nasloniti  na prednje sjediste,a nazad tajo kad mama  vozi i obrnuto.  A planiramo mijenjati auto u nekom vremenskom periodu do godinu dana , tako da ce  taj problem biti rijesen.

Koliko si ti platila ova, jesi kupila u Boci ili u Sarajevu?

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 0:52:20   
Ivona
Imas i razlog da budes zaljubljena u njih!user posted image  Kolica naslonjena na prednje sjediste su mnogo bolje rjesenje.Kakvo god auto kupite,ona ce ipak zauzimati puno prostora...user posted image

I mi smo trazili kolica kod kojih je moguce okrenuti bebicu prema sebi...,ali takva  se ne mogu ovako lijepo sklopiti.
To nam je ipak bilo bitnije,jer mozemo uklopiti AS u kolica,a ona je okrenuta prema meni (ovaj dio sa suncobranom se moze rasklopiti kao kod tvojih,pa se bebica lijepo vidi,a ima i onaj Pika Bu prozorcic).
Sada vidim na PegPerego web stranici da kombinacija te dvije karakteristike tek treba doci.user posted image Mi toliko ne mozemo cekati.

Kupili smo ih u FIS-u-500KM i 5% popusta=475KM.
U BOCA-i su ista 520KM.

Tako sam sretna sto smo napokon donijeli odluku.Pregledali smo bezbroj prodavnica,kataloga,internet stranica...Uvijek su nam PegPerego bila najbolja,ali ih nismo htjeli kupiti dok sve ne pogledamo...Pa hajde tamo,pa hajde ovamo...i na kraju dodjosmo na pocetak.Nema veze,sada smo bar sigurni u izbor.user posted image

< Poruku je uredio Ivona -- 26.4.2008 0:55:49 >


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 1:05:16   
rozi
Super, nisu bila skupa, a nisam imala pojma da u Fisu ima Peg perego, cini mi se da prije 2 mjeseca, kada sam je bila nije bilo  te marke uopste. 
Uglavnom, kako sam vidjela da su sva Peg perego super, kvalitetom odgovaraju Chicco i Cam (Neonato ),a trenuto su dosta povoljnija.  Imaju dosta razlicitih verzija, tako da svako moze prilagoditi svojim potrebama i zeljama.  Nisam znala da prave tu novu verziju, ali ni ja ne bih mogla cekati.

Nasi bebaci ce sigurno uzivati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 1:12:14   
lejlašh
Ivona kolica su super, Selenica će pravo uživati

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 1:14:34   
Ivona
U FIS-u ih nije  ni bilo do prije 15-tak dana.

Kvalitetom definitivno odgovaraju Chicco i Cam...,ali se ne bih bas slozila da su povoljnija.
Ja sam gledala Chicco 3u1...Malo "slabija" kostaju 910KM,a ona kao "bolja" su 1097KM.Boje su im grozne.Ne mogu da vjerujem da  nisu mogli pokloniti malo vise paznje...

Da bi imala PegPerego kolica,AS i onu nosiljku(krevetic)...moras platiti oko 1200KM.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 11:04:41   
sanja.sa
super kolica ivona i rozi, stavrno prelijepauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram ja na brze instrukcije kod vas,, vidim da ste vi sve nastudiraleuser posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 11:17:15   
mamina princeza
I ja danas treba da idem pregledati kolica u merkuru - najvise sam zagrijana za peg perego venezia - samo moram skontati zbog boje -jer kazu da je user posted image  a meni se svidjaju teget plava. Ma vidjecu al na kraju nema veze bas nadam se da bi mogla posluziti iako Bog da za jos djece -mozda koje bude i user posted image .

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2008 11:42:39   
rozi
IZVORNA PORUKA: Ivona

U FIS-u ih nije  ni bilo do prije 15-tak dana.

Kvalitetom definitivno odgovaraju Chicco i Cam...,ali se ne bih bas slozila da su povoljnija.
Ja sam gledala Chicco 3u1...Malo "slabija" kostaju 910KM,a ona kao "bolja" su 1097KM.Boje su im grozne.Ne mogu da vjerujem da  nisu mogli pokloniti malo vise paznje...

Da bi imala PegPerego kolica,AS i onu nosiljku(krevetic)...moras platiti oko 1200KM.


Ja se stvarno nisam raspitivala za Peg perego 3 u 1, tako da nisam znala tu informaciju, a sto se samih kolica tice za ove opcije koje sam ja trazila (polozaj prema mami i jos neke)  Peg perego su najpovoljnija (''Venezija'' 485km  , ''Uno'' 565km za gotovinu ). Cam ima dva modela sa tim opcijama ''Pretty evolution'' ( 570 km- izbor boja nije bas neki i nisam mogla doci do njih ) i'' MB x 6''( 850km). Za oba modela u katalogu pise da su od 6 mjeseci pa me i to malo odbijalo. Chicco , kako sam se informisala ima samo ovaj novi model 4me , koji kosta 750 km.  Tako da je meni to bilo najpovoljnije, plus sto Peg perego(Uno i Venezia)  jedina imaju mogucnost transformacije kolica u kosaru na novorodjence, bez dodatka.

Eto instrukcija, buduca mama, heheheh. Salim se,al stvarno sam 2 mjeseca provela istrazujuci kolica. Mozda mi je  bilo pametnije da sjednem za knjigu, teze ce biti sa  malom bebicom, ali interes je bio prevelik user posted image user posted image user posted image .

Lejlaginica, Venezia su super, ako ti se svidja teget plava. Taj model se proizvodi godinama , bas iz razloga sto je zadovoljio potrebe kupaca (tako sam barem citala ). Ja sam licno ovisnik o crvenoj boji ( cak sam i kuhinju narucila u jarko crvenojuser posted image user posted image user posted image ), tako da mi nije bilo bitno sto je muskic, neka samo nije roza user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *